Způsoby a ceny doručení

DOPRAVA ZDARMA při nákupu na 1 000 Kč.

Dopravné ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč.

● Dopravné 99 Kč pro objednávky do 1000 Kč.

 

Zboží je doručováno dopravní společností DPD, den před doručením obdržíte potvrzující SMS s časem doručení. Zboží odesíláme z centrálního skladu na Slovensku, v uvedené SMS bude tedy uvedeno, že se jedná o zásilku ze zahraničí.

● V potvrzující SMS naleznete odkaz, pomocí kterého si můžete změnit místo i datum doručení (až o 10 dní).

● Zasilku je možno pomocí tohoto odkazu přesměrovat na jakoukoliv jinou dodací adresu nebo na nejbližší depo společnosti DPD

● U menších zásilek je možné využít výdejní místa Pickup DPD. O této možnosti se prosím informujte u dopravce. 

V případě, že jednotlivé zboží či objednávka jako celek převyšují tento váhový limit (dále jen „nadměrné zboží“), sdělí tuto skutečnost prodávající kupujícímu před dodáním zboží, a to za účelem dohodnutí individuálního způsobu dopravy a přepravního poplatku. V případě, že kupující nebude se způsobem dopravy či přepravním poplatkem souhlasit, má právo do lhůty 24 hodin od sdělení ceny odstoupit od smlouvy. Po dobu běhu lhůty pro odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího, není prodávající v prodlení s dodáním nadměrného zboží.

U vícepoložkových objednávek se může stát, že budou rozděleny do více zásilek. Zboží může být odesíláno z různých skladů.

● Dodání zboží je možné pouze v rámci České republiky.

● Pro objenávky do zahraničí můžete využít oficiální internetové obchody Kärcher jednotlivých zemích. Stačí si vybrat konkrténí stát v liště, kterou naleznete na samém vrchu stránky.

Další informace o nákupu