Mycí linky, mycí centra

Kärcher již desetiletí vyvýjí mycí linky a mycí systémy nejen pro čištění osobních a nákladních automobilů. Jakožto přední výrobce těchto technologií ve svém portfoliu nabízí kartáčové portálové mycí linky, bezkontaktní samoobslužné mycí boxy, které přesvědčí svou hospodárností, dlouhou životností a perfektními výsledky čištění. Naše mycí technologie jsou úsporné ve spotřebě vody a šetrné k životnímu prostřední. Náš flexibilní koncept stavby mycích linek je šitý na míru vašim potřebám, zjednodušuje proces plánování i následného sestavení celého mycího centra.

Podkategorie mycích linek a systémů:

Mycí linky pro osobní i užitková vozidla

Portálové mycí linky pro osobní automobily

Portálové mycí linky CWB čistí hospodárně a současně i šetrně vůči životnímu prostředí. Jsou vhodným řešením pro čerpací stanice, autosalony, jakož i nákupní centra a supermarkety.

Portály pro osobní vozy
Mycí linky pro užitková vozidla

Mycí linky pro užitková vozidla

S programem portálových mycích linek pro mytí užitkových vozidel TB se společnost Kärcher staví tváří v tvář požadavkům nejrůznějších typů vozidel a podmínek.

Portály pro nákladní vozy
SB CAT

Samoobslužné mycí boxy

Ať už mycí centra nebo čerpací stanice: na míru šité samoobslužné bezkontaktní mycí boxy SB jsou připraveny na splnění jakýchkoliv vašich požadavků.

Bezkontaktní mycí boxy
PRISL SB CAT

Samoobslužné vysavače a přístroje do obslužného prostoru

Samoobslužné vysavače a mycí zařízení zajišťují komfort a zvyšují atraktivitu vaší provozovny a zajišťují dodatečné příjmy.

Příslušenství k mycím systémům

Nabízíme komplexní služby v oblasti mycích center a mycích systémů

Nabízíme jedinečné spojení investora a nadnárodního koncernu, působícího po celém světě. Naše zkušenosti výrobce mycích linek a tisíce instalovaných linek po celém světě Vám dají jistotu, že v Kärcheru máte na své straně zkušeného partnera. Komplexní nabídku služeb lze zcela přizpůsobit Vašim požadavkům. K dispozici Vám bude obchodní a servisní tým specialistů na mycí systémy společnosti Kärcher.

Poradíme s výstavbou mycího centra

Projekční činnost, poradenství, servis

Mycí centra na klíč

Dodávka kompletního řešení na klíč

 
Podpora silné globální značky Kärcher

Podpora silné globální značky

 
Modulární konstrukční řešení

Modulární konstrukční řešení

 
Nízké provozní náklady mycího centra

Nízké provozní náklady, autonomní provoz

 
Vlastní mycí technologie a chemie

Vlastní mycí a doplňkové technologie

 
Systém aktivní pěny dvojího typu

Speciální systém aktivní pěny, vlastní chemie

Individuální nastavení mycích programů, platebních metod

Individuální nastavení mycích programů, platebních metod


Jsme tu pro Vás!

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky týkající se mycích linek na mytí osobních i mytí nákladních vozidel a bezkontaktních samoobslužných mycích boxů. Konzultovat můžete telefonicky, přes kontaktní formulář, nebo si můžete domluvit termín osobní návštěvy.

Emir ČORIČ

Specialista pro prodej Wash Systems - ČECHY

Telefonický kontakt:
Tel.: +420 720 026 603

Zdeněk VANÍČEK

Specialista pro prodej Wash Systems - MORAVA

Telefonický kontakt:
Tel.: +420 602 221 225


Realizace mycích linek Kärcher – informace pro investory

Mycí centrum, mycí park Kärcher

Proces výstavby nové mycí linky, příp. mycího centra Kärcher začíná rozsáhlým zákaznickým poradenstvím, během kterého se posoudí jak lokalita umístění zařízení, tak se i odhadne rentabilita pro určení optimální velikosti zařízení a/nebo jeho vybavení.

 

Od bezkontaktních samoobslužných mycích boxů po mycí centra "na klíč"

Je jedno, zda byste chtěli koupit samoobslužný mycí box, portálovou kartáčovou mycí linku pro osobní vozidla, nebo mycí linku pro užitková vozidla - my Vás podpoříme při předběžné poptávce po výstavbě zařízení, při návrhu výstavby a při zařizování vodoprávních povolení a zrealizujeme Váš individuální projekt mycí linky v praxi. 

K tomu patří jak kompletní proces plánování, tak i provedení. Výstavba Vašeho zařízení se na přání provádí na klíč. Abychom Vám dodali tu nejvyšší kvalitu, spolupracujeme přitom se zkušenými partnery. Dále Vás v případě potřeby podpoříme i při financování Vaší mycí linky Kärcher.

 

 

Stavba mycích linek a mycích center krok za krokem

Zajímají vás klíčové momenty jak na stavíme ziskového mycího centra? 

 

Samoobslužné mycí boxy a mycí centra na klíč

Zanechte nám nezávaznou poptávku:

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole


Technologie pro hospodárné mytí osobních i nákladních vozidel

Hospodárné čištění

Hospodárné čištění osobních a nákladních vozidel

 

Náš flexibilní koncept je zcela přizpůsoben Vašim požadavkům - od plánování až k individuálnímu vytvoření. Společnost Kärcher je již celá desetiletí úspěšným výrobcem mycích linek. Naše zkušenosti výrobce mycích technologií a tisíce instalovaných mycích linek Vám dají jistotu, že v Kärcheru máte na své straně zkušeného partnera.
Nechte si poradit od našich expertů pro mycí linky!


Systémy bezdotykového mytí

Systémy bezdotykového mytí Kärcher

 

Jako průkopník na trhu vysokotlakého čištění nabízí Kärcher spolehlivé systémy vysokotlakých čisticích zařízení, které vám dávají možnost nejen začít s vlastním podnikáním, ale také si přivydělat na čerpacích stanicích, showroomech, dílnách a myčkách aut. Pokročilá technologie zaručuje vysoký výkon s nízkými provozními náklady. Nabízíme osvědčené a léty otestované vysokotlaké přístroje pro systémy bezdotykového mytí vozidel.

 


Příslušenství k mycím linkám

Doplňkové technologie a příslušenství k mycím linkám Kärcher

 

Kromě samotného mycího systému nabízíme rozsáhlou nabídku doplňkových technologí pro rozšíření složeb mycího centra. K dispozici jsou výkonné samoobslužné vysavače, zařízení na praní autokoberců, dofukování pneumatik, doplňování vody do ostřikovačů a v neposlední řadě o platební automaty s možností platby žetonem, v hotovosti nebo platební kartou. Dále je zde možnost využít širokou nabídku speciálních mycích prostředků/chemie.


Ukázky realizovaných mycích linek a center:

Nejmodernější mycí linka Kärcher v Roudnici nad Labem

 

V Roudnici nad Labem jsme instalovali nejmodernější portálovou kartáčovou mycí linku Kärcher CWB 3 Klean!Star iQ, včetně všech dostupných technoligií čištění odpadní vody.

Naleznete zde i doplňkové technologie a služby, konkrétně zónu pro čištění koberců, samoobslužné vysavače (SB VC 2).

Kartáčová portálová mycí linka Roudnice nad Labem
Portálový mycí box Kärcher řady CWB 3
Samoobslužný vysavač SB VC 2

Automyčka Klatovy, realizace Kärcher

Samoobslužné mycí centrum Kärcher v Klatovech

 

S podzimem 2019 byla v Klatovech dokončena instalace 4 boxů samoobslužného mycího systému Kärcher. Zákazníci jsou schopni sami použít vysokotlaké pistole a dávkovat mycí pěnu nebo vosk dle zvoleného mycího programu. Ovládání je jednoduché a intuitivní, pomocí otočného přepínače na stojanu. Mycí systém poskytuje dostatečný prostor pro čištění motocyklů, automobilů i dodávkových vozidel.

Kromě mycího systému jsou k dispozici výkonné samoobslužné vysavače (SB VC 2), možnost praní autokoberců, dofukování pneumatik nebo doplňování vody do ostřikovačů. Zákazníci si mohou platit v hotovosti nebo kreditní kartou. Až pojedete přes Klatovy, nezapomeňte samoobslužní myčku Kärcher vyzkoušet. 

Automyčka Kärcher v Roudnici nad Labem
Doplňkové služby mycích center
Bezkontaktní mycí boxy v Klatovech

Videa

Samoobslužné mycí boxy SB

Mycí linky Kärcher řady CB

Rekultivace vody WRP

Systém čištění odpadní vody