Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

Mycí linky

Ekonomické čištění osobních a nákladních automobilů. Kärcher nabízí kompletní sortiment systémů na čištění interiérů a exteriérů osobních automobilů a užitkových vozidel: portálové a SB-mycí linky, které přesvědčí svou hospodárností, dlouhou životností a perfektními výsledky čištění. Přitom jsou úsporné ve spotřebě vody a šetrné k životnímu prostřední. Nás flexibilní koncept je šitý na míru vašim potřebám - od plánování až k individuálnímu sestavení. Kärcher je již po desetiletí úspěšným výrobcem mycích linek a tisíce instalovaných zařízení vám dají jistotu, že s Kärcherem máte po svém boku zkušeného partnera. Nechte si poradit od našeho týmu pro oblast mycích linek!

Kärcher  Portálové mycí linky pro osobní automobily

Portálové mycí linky pro osobní automobily

Portálové mycí linky Kärcher čistí hospodárně a současně i šetrně vůči životnímu prostředí. Jsou vhodným řešením pro čerpací stanice, autosalony, jakož i nákupní centra a supermarkety.

Kärcher  Mycí linky pro užitková vozidla

Mycí linky pro užitková vozidla

S programem mycích linek pro mytí užitkových vozidel se společnost Kärcher staví tváří v tvář požadavkům nejrůznějších typů vozidel a podmínek.

Kärcher  SB-mycí boxy

SB-mycí boxy

Ať už mycí centra nebo čerpací stanice: na míru šité SB-mycí linky Kärcher jsou připraveny na splnění jakýchkoliv vašich požadavků.


Čisticí prostředky a prostředky pro péči o vozidla

Naše čisticí prostředky jsou plně účinné při všech tvrdostech vody a jsou přesně uzpůsobené pro použití v mycích linkách Kärcher. Pro optimální výsledek mytí. Speciální látky, obsažené v čisticích prostředcích, chrání díly vedoucí vodu před korozí. Všechny produkty s označením ASF jsou díky svým patentovaným recepturám odbourávání zvláště šetrné k životnímu prostředí.


Mycí linky

 

Pro mycí linky

Ideální pro použití v mycích linkách Kärcher CB.

Stacionární čističe

 

Pro stacionární vysokotlaké čističe

První volba pro místa, kde se pracuje s vysokým tlakem.

Nákladní automobily

 

Pro nákladní a užitkové automobily

Suverénní čištění i silného znečištění.

Samoobslužné mytí

 

Pro samoobslužné mytí

Jednoduché použití a výborné výsledky i při samoobslužném mytí.


Hospodárné čištění nákladních a osobních automobilů.

Hospodárné čištění osobních a nákladních vozidel

Náš flexibilní koncept je zcela přizpůsoben Vašim požadavkům - od plánování až k individuálnímu vytvoření. Společnost Kärcher je již celá desetiletí úspěšným výrobcem mycích linek. Naše zkušenosti výrobce mycích linek a tisíce instalovaných linek Vám dají jistotu, že v Kärcheru máte na své straně zkušeného partnera.
Nechte si poradit od našich expertů pro mycí linky!

Hospodárné čištění

Spokojenost od samotného začátku: Systémová řešení Kärcher.

Ať se jedná o autosalon, čerpací stanici, investora nebo mycí centrum - společnost Kärcher se stará od samotného počátku o Vaši spokojenost. Ostatně nabízí každému uživateli na každé použití promyšlená systémová řešení, která přesvědčí kvalitou a hospodárností. Na to se vždy můžete spolehnout - a to už více než 75 let.

Kaercher-mycí linka-čerpací stanice-autosalony-mycí centra

Koupě mycích linek Kärcher – investice, která se vyplatí.

Proces výstavby nové mycí linky, příp. mycí ulice Kärcher začíná rozsáhlým zákaznickým poradenstvím, během kterého se posoudí jak lokalita umístění zařízení, tak se i odhadne rentabilita pro určení optimální velikosti zařízení a/nebo jeho vybavení. Poté se nová mycí linka uspořádá a naplánuje dle Vašich požadavků. Je jedno, zda byste chtěli koupit portálovou mycí linku, SB-stroj nebo mycí linku pro užitková vozidla - my Vás podpoříme při předběžné poptávce po výstavbě zařízení, při návrhu výstavby a při zařizování vodoprávních povolení a zrealizujeme Váš individuální projekt mycí linky v praxi. K tomu patří jak kompletní proces plánování, tak i provedení. Výstavba Vašeho zařízení se na přání provádí na klíč. Abychom Vám dodali tu nejvyšší kvalitu, spolupracujeme přitom se zkušenými partnery. Dále Vás v případě potřeby podpoříme i při financování Vaší mycí linky Kärcher.

Koupě-mycí linky-Kaercher

Ocenění

Společnost Kärcher obdržela ocenění Best Brands-Award

Renomované odborné časopisy AUTOHAUS a asp-Auto Service Praxis ocenily nejoblíbenější značky automobilového průmyslu. V kategorii mycích linek byl za vítěze vnějšího vzhledu zvolen Kärcher. Průzkum „Nejlepší značky“, provedený institutem pro výzkum trhu „Puls“, mezi 650 čtenáři časopisů AUTOHAUS a asp-Auto Service Praxis zjišťuje na reprezentativní bázi dodavatele s nejlepším vnějším vzhledem ve dvanácti skupinách produktů.

Kärcher je vítězem vnějšího vzhledu v kategorii mycích linek

Best-Brands_Waschanlagen

Kärcher patří k nejlepším značkám roku 2014

Kärcher byl při hlasování čtenářů časopisu WERKSTATT aktuell zvolen jako nejlepší značka v kategorii mobilních a stacionárních mycích linek. K výběru bylo celkem 93 značek ve 12 kategoriích, reprezentativní obraz nejdůležitějších relevantních značek na německém trhu. Téměř 400 vysoce spřízněných čtenářů se zúčastnilo hlasování, které bylo provedeno za podpory odborné organizace DEKRA.

 

Werkstatt_aktuell_2014

Videa

Mycí linky Kärcher řady CB

Mytí kol 2.0

WRP


Podpora i po uvedení do provozu

I po vlastním plánování a výstavbě mycí linky Kärcher jsme svým zákazníkům s podporou provozu a provozovatele, technickými zaškoleními a školeními, zákaznickým servisem a marketingovou podporou k dispozici, abychom vám zajistili rentabilní využívání Vaší mycí linky.


Jsme tu pro Vás!

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky týkající se mycích linek a systémů na čištění vozidel. Konzultovat můžete telefonicky, přes kontaktní formulář, nebo si můžete domluvit termín osobní návštěvy.

Zdeněk VANÍČEK

Specialista pro prodej Wash Systems

Telefonický kontakt:
Tel.: +420 602 221 225

*

* povinné pole