Mycí linky, mycí centra

Kärcher již desetiletí vyvýjí mycí linky a mycí systémy nejen pro čištění osobních a nákladních automobilů. Jakožto přední výrobce těchto technologií ve svém portfoliu nabízí kartáčové portálové mycí linky, bezkontaktní samoobslužné mycí boxy, které přesvědčí svou hospodárností, dlouhou životností a perfektními výsledky čištění. Naše mycí technologie jsou úsporné ve spotřebě vody a šetrné k životnímu prostřední. Náš flexibilní koncept stavby mycích linek je šitý na míru vašim potřebám, zjednodušuje proces plánování i následného sestavení celého mycího centra.

Podkategorie mycích linek a systémů:

Mycí linky pro osobní i užitková vozidla

Portálové mycí linky pro osobní automobily

Portálové mycí linky CWB čistí hospodárně a současně i šetrně vůči životnímu prostředí. Jsou vhodným řešením pro čerpací stanice, autosalony, jakož i nákupní centra a supermarkety.

Portály pro osobní vozy
Mycí linky pro užitková vozidla

Mycí linky pro užitková vozidla

S programem portálových mycích linek pro mytí užitkových vozidel TB se společnost Kärcher staví tváří v tvář požadavkům nejrůznějších typů vozidel a podmínek.

Portály pro nákladní vozy
SB CAT

Samoobslužné mycí boxy

Ať už mycí centra nebo čerpací stanice: na míru šité samoobslužné bezkontaktní mycí boxy SB jsou připraveny na splnění jakýchkoliv vašich požadavků.

Bezkontaktní mycí boxy
PRISL SB CAT

Samoobslužné vysavače a přístroje do obslužného prostoru

Samoobslužné vysavače a mycí zařízení zajišťují komfort a zvyšují atraktivitu vaší provozovny a zajišťují dodatečné příjmy.

Příslušenství k mycím systémům

Nabízíme komplexní služby v oblasti mycích center a mycích systémů

Nabízíme jedinečné spojení investora a nadnárodního koncernu, působícího po celém světě. Naše zkušenosti výrobce mycích linek a tisíce instalovaných linek po celém světě Vám dají jistotu, že v Kärcheru máte na své straně zkušeného partnera. Komplexní nabídku služeb lze zcela přizpůsobit Vašim požadavkům. K dispozici Vám bude obchodní a servisní tým specialistů na mycí systémy společnosti Kärcher.

Poradíme s výstavbou mycího centra

Projekční činnost, poradenství, servis

Mycí centra na klíč

Dodávka kompletního řešení na klíč

 
Podpora silné globální značky Kärcher

Podpora silné globální značky

 
Modulární konstrukční řešení

Modulární konstrukční řešení

 
Nízké provozní náklady mycího centra

Nízké provozní náklady, autonomní provoz

 
Vlastní mycí technologie a chemie

Vlastní mycí a doplňkové technologie

 
Systém aktivní pěny dvojího typu

Speciální systém aktivní pěny, vlastní chemie

Individuální nastavení mycích programů, platebních metod

Individuální nastavení mycích programů, platebních metod


Jsme tu pro vás!

Rádi Vám zodpovíme vaše otázky týkající se mycích linek na mytí osobních i mytí nákladních vozidel a bezkontaktních samoobslužných mycích boxů. Konzultovat můžete telefonicky, přes kontaktní formulář, nebo si můžete domluvit termín osobní návštěvy.

Emir ČORIČ

Specialista pro prodej Wash Systems - ČECHY

Tel.: +420 720 026 603

E-mail: emir.coric@karcher.com

 

Zdeněk VANÍČEK

Specialista pro prodej Wash Systems - MORAVA

Tel.: +420 602 221 225

E-mail: zdenek.vanicek@karcher.com


Realizace mycích linek Kärcher – informace pro investory

Mycí centrum, mycí park Kärcher

Proces výstavby nové mycí linky, příp. mycího centra Kärcher začíná rozsáhlým zákaznickým poradenstvím, během kterého se posoudí jak lokalita umístění zařízení, tak se i odhadne rentabilita pro určení optimální velikosti zařízení a/nebo jeho vybavení.

 

Od bezkontaktních samoobslužných mycích boxů po mycí centra "na klíč"

Je jedno, zda byste chtěli koupit samoobslužný mycí box, portálovou kartáčovou mycí linku pro osobní vozidla, nebo mycí linku pro užitková vozidla - my Vás podpoříme při předběžné poptávce po výstavbě zařízení, při návrhu výstavby a při zařizování vodoprávních povolení a zrealizujeme Váš individuální projekt mycí linky v praxi. 

K tomu patří jak kompletní proces plánování, tak i provedení. Výstavba Vašeho zařízení se na přání provádí na klíč. Abychom Vám dodali tu nejvyšší kvalitu, spolupracujeme přitom se zkušenými partnery. Dále Vás v případě potřeby podpoříme i při financování Vaší mycí linky Kärcher.

 

 

Stavba mycích linek a mycích center krok za krokem

Zajímají vás klíčové momenty jak na stavíme ziskového mycího centra? 

 

Samoobslužné mycí boxy a mycí centra na klíč

Zanechte nám nezávaznou poptávku:

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole


Technologie pro hospodárné mytí osobních i nákladních vozidel

Hospodárné čištění

Hospodárné čištění osobních a nákladních vozidel

 

Náš flexibilní koncept je zcela přizpůsoben Vašim požadavkům - od plánování až k individuálnímu vytvoření. Společnost Kärcher je již celá desetiletí úspěšným výrobcem mycích linek. Naše zkušenosti výrobce mycích technologií a tisíce instalovaných mycích linek Vám dají jistotu, že v Kärcheru máte na své straně zkušeného partnera.
Nechte si poradit od našich expertů pro mycí linky!


Systémy bezdotykového mytí

Systémy bezdotykového mytí Kärcher

 

Jako průkopník na trhu vysokotlakého čištění nabízí Kärcher spolehlivé systémy vysokotlakých čisticích zařízení, které vám dávají možnost nejen začít s vlastním podnikáním, ale také si přivydělat na čerpacích stanicích, showroomech, dílnách a myčkách aut. Pokročilá technologie zaručuje vysoký výkon s nízkými provozními náklady. Nabízíme osvědčené a léty otestované vysokotlaké přístroje pro systémy bezdotykového mytí vozidel.

 


Příslušenství k mycím linkám

Doplňkové technologie a příslušenství k mycím linkám Kärcher

 

Kromě samotného mycího systému nabízíme rozsáhlou nabídku doplňkových technologí pro rozšíření složeb mycího centra. K dispozici jsou výkonné samoobslužné vysavače, zařízení na praní autokoberců, dofukování pneumatik, doplňování vody do ostřikovačů a v neposlední řadě o platební automaty s možností platby žetonem, v hotovosti nebo platební kartou. Dále je zde možnost využít širokou nabídku speciálních mycích prostředků/chemie.
Nejmodernější mycí linka Kärcher v Roudnici nad Labem

 

V Roudnici nad Labem jsme instalovali nejmodernější portálovou kartáčovou mycí linku Kärcher CWB 3 Klean!Star iQ, včetně všech dostupných technoligií čištění odpadní vody.

Naleznete zde i doplňkové technologie a služby, konkrétně zónu pro čištění koberců, samoobslužné vysavače (SB VC 2).

Kartáčová portálová mycí linka Roudnice nad Labem
Portálový mycí box Kärcher řady CWB 3
Samoobslužný vysavač SB VC 2Instalece mycí linky pro mycí centrum Vlašim

Mycí linka Kärcher CWB3 a doplňkové technologie - Vlašim

 

Na okraji města Vlašim naleznete naší nejmodernější portálovou mycí linku - model CWB3 vybavenou technologií nejpokročilejší technologií vysokotlakého mytím, včetně spodního mytím, speciálního mytí kol K!Planet, kterou jinde než u myček Kärcher nenaleznete. V nabídce programů zákazníci naleznou mimo jiné i leštící nanovosk, aktivní pěnu, odstraňování hmyzu.

Součístí mycího centra je i dvojmístný vysavač a parfémovač se čtyřmi druhy vůní pro osvěžení interiéru vašeho vozu. Jsme velice rádi, že se zde záměr investora podařilo zrealizovat a splnit očekávaný cíl, jimž byl dramatický nárůst spokojených zákazníků.

Vysokotlaké předmytí u CWB 3
Vysokotlaké předmytí u modelu CWB3
Grafická světelná signalizace zobrazující probíhající programAutomyčka Klatovy, realizace Kärcher

Samoobslužné mycí centrum Kärcher v Klatovech

 

S podzimem 2019 byla v Klatovech dokončena instalace 4 boxů samoobslužného mycího systému Kärcher. Zákazníci jsou schopni sami použít vysokotlaké pistole a dávkovat mycí pěnu nebo vosk dle zvoleného mycího programu. Ovládání je jednoduché a intuitivní, pomocí otočného přepínače na stojanu. Mycí systém poskytuje dostatečný prostor pro čištění motocyklů, automobilů i dodávkových vozidel.

Kromě mycího systému jsou k dispozici výkonné samoobslužné vysavače (SB VC 2), možnost praní autokoberců, dofukování pneumatik nebo doplňování vody do ostřikovačů. Zákazníci si mohou platit v hotovosti nebo kreditní kartou. Až pojedete přes Klatovy, nezapomeňte samoobslužní myčku Kärcher vyzkoušet. 

Automyčka Kärcher v Roudnici nad Labem
Doplňkové služby mycích center
Bezkontaktní mycí boxy v KlatovechInstalece mycí linky pro nákladní vozy, autobusy

Portálová mycí linka pro užitkové vozy řady TB - Mělník

 

Středočeský dopravce s vozovým parkem čítajícím několik desítek autobusů nás oslovil s požadavkem na sestavení řešení pro rychlé a kvalitní mytí autobusů včetně použití aktivní pěny a vysokotlakého spodního mytí

Návrhem včetně následné realizace byla portálová mycí linka pro užitkové vozy a autobusy Kärcher TB, která dokáže umývat ve správném nastavení i trolejbusy a tramvaje. Tedy poradí s valnou většinou typů užitkových vozidel, včetně mytí bez demontáže integrovaných zrcátek autobusů. Jedná se z našeho pohledu o nejspolehlivější model ve své kategorii, velmi tichý, úsporný a prakticky bezporuchový, kterého by měl mít každý dopravce ve svých službách. Požadavky investora se nám podařilo naplnit a současně tak i ušetřit drahocený čas dříve potřebný pro mytí autobusů, který tato instalace zvládá zkrátit na pouhých 12 minut. 

Mycí linka pro linkové autobusy
Mycí linka pro autobusy včetně mytí podvozku
Mytí autobusu zvládá tento model za 12 minutVideo ukázky systémů mytí Kärcher

Nejmodernější technologie pro maximální zážitek z mytí vozu

Dopřejte vašim zákazníkům maximální zážitek z mytí vozu a skvělé výsledky čištění díky nejmodernějším mycím technologiím Kärcher IQ.


LED osvětlení portálu řady Klean!Star

 

Skvělý zážitek z mytí vozu nabízí zákazníkům speciální LED osvětlení (LED luminiscenční diodové barevné osvětlení) dostupné jako volitelné příslušenství k portálovým mycím linkám pro osobní vozy řady Klean!Star.


K!Planet iQ a K!Wheel - přesné čištění ráfků disků vozidel

 

K!Planet iQ a K!Wheel iQ jsou naše unikátní technologie pro dokonalé a přesné mytí ráfků disků různých velikostí a tvarů. Přesné nasatavení výšky čisticí hlavice je dosaženo díky nůžkovému mechanizmu. Dokonalé vyčištění všech zákoutí disků zajišťuje několikakrokový systém čištění  spočívající v nesení aktivní pěny, mytí pomocí trojice rotujících kartáčových hlavic a vysokotlakého oplachu. Vynikající výsledky čištění překvapí i ty nejnáročnější zákazníky.


K!Brush - segmentové kartáče pro dokonalý čisticí výkon

 

Kartáče K!Brush iQ pro portálové mycí linky Kärcher jsou rozděleny do segmentů. Jednotlivé segmenty kartáčů jsou během čištění přizpůsobeny obrysům vozidla a během mytí tak dokonale kopírují jeho siluetu. S touto unikátní technologií segmentových kartáčů K!Brush získáte čisticí výkon, který udělá dojem na vás i vaše zákazníky.

K!Back iQ – čištění zadní části vozidel
Postranní kartáče se přemístí k zadní části vozidla a následně se skloní o 15°, čímž je docíleno přesnějšího kopírování obrysů a intenzivnějšího mytí. Zaručené jsou tak i vynikající výsledky čištění i na zadní částí vozidel.


Videa mycích systémů a technologií

Samoobslužné mycí boxy SB

Bezkontaktní samoobslužné myčky a stojany nabízející všechny nejmodernější technologie mytí Kärcher.

Mycí linky Kärcher řady CB

Základní portálové mycí linky řady CB line přesvědčí nejvyšší kvalitou, životností a maximální efektivností. 

Rekultivace vody WRP

Systémy recyklace vody nabízené společností Kärcher recyklují až 85 % použité vody a zajistí aby mohla být znovu použitelná pro účely mytí. 

Systém čištění odpadní vody

Čističky odpadních vod pro mycí centa Kärcher se postarají o oddělení pevných, ropných a rostliných látek z odpadní vody a zajistí potřebnou kvalitu odpadní vody.Karcher.cz | Newsletter

Vstupte do světa Kärcher Professional

  • ✓ Přehled o aktuálních slevových i speciálních nabídkách.
  • ✓ Novinky ze světa profesionálního čištění a úklidu.
  • ✓ Know-how a praktické informace.

*Z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


> Proč se přihlásit k odběru novinek ze světa Kärcher Professional?