Mycí linky

Ekonomické čištění osobních a nákladních automobilů. Kärcher nabízí kompletní sortiment systémů na čištění interiérů a exteriérů osobních automobilů a užitkových vozidel: portálové a SB-mycí linky, které přesvědčí svou hospodárností, dlouhou životností a perfektními výsledky čištění. Přitom jsou úsporné ve spotřebě vody a šetrné k životnímu prostřední. Nás flexibilní koncept je šitý na míru vašim potřebám - od plánování až k individuálnímu sestavení. Kärcher je již po desetiletí úspěšným výrobcem mycích linek a tisíce instalovaných zařízení vám dají jistotu, že s Kärcherem máte po svém boku zkušeného partnera. Nechte si poradit od našeho týmu pro oblast mycích linek!

Kärcher  Portálové mycí linky pro osobní automobily

Portálové mycí linky pro osobní automobily

Portálové mycí linky Kärcher čistí hospodárně a současně i šetrně vůči životnímu prostředí. Jsou vhodným řešením pro čerpací stanice, autosalony, jakož i nákupní centra a supermarkety.

Kärcher  Mycí linky pro užitková vozidla

Mycí linky pro užitková vozidla

S programem mycích linek pro mytí užitkových vozidel se společnost Kärcher staví tváří v tvář požadavkům nejrůznějších typů vozidel a podmínek.

Kärcher  SB-mycí boxy

SB-mycí boxy

Ať už mycí centra nebo čerpací stanice: na míru šité SB-mycí linky Kärcher jsou připraveny na splnění jakýchkoliv vašich požadavků.

Kärcher  SB-vysavače & přístroje do obslužného prostoru

SB-vysavače & přístroje do obslužného prostoru

Samoobslužné vysavače a mycí zařízení Kärcher zvyšují atraktivitu vaší provozovny a zajišťují dodatečné příjmy.


Čisticí prostředky a prostředky pro péči o vozidla

Naše čisticí prostředky jsou plně účinné při všech tvrdostech vody a jsou přesně uzpůsobené pro použití v mycích linkách Kärcher. Pro optimální výsledek mytí. Speciální látky, obsažené v čisticích prostředcích, chrání díly vedoucí vodu před korozí. Všechny produkty s označením ASF jsou díky svým patentovaným recepturám odbourávání zvláště šetrné k životnímu prostředí.


Mycí linky

 

Pro mycí linky

Ideální pro použití v mycích linkách Kärcher CB.

stacionarni hd

 

Pro stacionární vysokotlaké čističe

První volba pro místa, kde se pracuje s vysokým tlakem.

Nákladní automobily

 

Pro nákladní a užitkové automobily

Suverénní čištění i silného znečištění.

Samoobslužné mytí

 

Pro samoobslužné mytí

Jednoduché použití a výborné výsledky i při samoobslužném mytí.


Hospodárné čištění nákladních a osobních automobilů

Hospodárné čištění

Hospodárné čištění osobních a nákladních vozidel

 

Náš flexibilní koncept je zcela přizpůsoben Vašim požadavkům - od plánování až k individuálnímu vytvoření. Společnost Kärcher je již celá desetiletí úspěšným výrobcem mycích linek. Naše zkušenosti výrobce mycích linek a tisíce instalovaných linek Vám dají jistotu, že v Kärcheru máte na své straně zkušeného partnera.
Nechte si poradit od našich expertů pro mycí linky!


Kaercher-mycí linka-čerpací stanice-autosalony-mycí centra

Spokojenost od samotného začátku: Systémová řešení Kärcher.

 

Ať se jedná o autosalon, čerpací stanici, investora nebo mycí centrum - společnost Kärcher se stará od samotného počátku o Vaši spokojenost. Ostatně nabízí každému uživateli na každé použití promyšlená systémová řešení, která přesvědčí kvalitou a hospodárností. Na to se vždy můžete spolehnout - a to už více než 75 let.


Koupě mycích linek Kärcher – investice, která se vyplatí

Koupě-mycí linky-Kaercher

Od bezkontaktních samoobslužných mycích boxů po mycí centra "na klíč".

 

Proces výstavby nové mycí linky, příp. mycího centra Kärcher začíná rozsáhlým zákaznickým poradenstvím, během kterého se posoudí jak lokalita umístění zařízení, tak se i odhadne rentabilita pro určení optimální velikosti zařízení a/nebo jeho vybavení.

Poté se nová mycí linka uspořádá a naplánuje dle Vašich požadavků. Je jedno, zda byste chtěli koupit portálovou mycí linku, SB-stroj nebo mycí linku pro užitková vozidla - my Vás podpoříme při předběžné poptávce po výstavbě zařízení, při návrhu výstavby a při zařizování vodoprávních povolení a zrealizujeme Váš individuální projekt mycí linky v praxi.

K tomu patří jak kompletní proces plánování, tak i provedení. Výstavba Vašeho zařízení se na přání provádí na klíč. Abychom Vám dodali tu nejvyšší kvalitu, spolupracujeme přitom se zkušenými partnery. Dále Vás v případě potřeby podpoříme i při financování Vaší mycí linky Kärcher.

 


Podpora i po uvedení do provozu

I po vlastním plánování a výstavbě mycí linky Kärcher jsme svým zákazníkům dispozici s podporou provozu a provozovatele, technickými zaškoleními a školeními, zákaznickým servisem a marketingovou podporou, abychom Vám zajistili rentabilní využívání Vaší mycí linky.


Jsme tu pro Vás!

Rádi Vám zodpovíme Vaše otázky týkající se mycích linek na mytí osobních i mytí nákladních vozidel a bezkontaktních samoobslužných mycích boxů. Konzultovat můžete telefonicky, přes kontaktní formulář, nebo si můžete domluvit termín osobní návštěvy.

Emir ČORIČ

Specialista pro prodej Wash Systems - ČECHY

Telefonický kontakt:
Tel.: +420 720 026 603

Zdeněk VANÍČEK

Specialista pro prodej Wash Systems - MORAVA

Telefonický kontakt:
Tel.: +420 602 221 225

Zanechte nám nezávaznou poptávku:

*

* povinné pole

Realizace v České republice

Automyčka Klatovy, realizace Kärcher

Automyčka v Klatovech

Investor: Madruzzo, a.s.

S podzimem 2019 byla v Klatovech dokončena instalace 4 boxů samoobslužného mycího systému Kärcher. Zákazníci jsou schopni sami použít vysokotlaké pistole a dávkovat mycí pěnu nebo vosk dle zvoleného mycího programu. Ovládání je jednoduché a intuitivní, pomocí otočného přepínače na stojanu. Mycí systém poskytuje dostatečný prostor pro čištění motocyklů, automobilů i dodávkových vozidel.

Kromě mycího systému jsou k dispozici výkonné samoobslužné vysavače (SB VC 2), možnost praní autokoberců, dofukování pneumatik nebo doplňování vody do ostřikovačů. Zákazníci si mohou platit v hotovosti nebo kreditní kartou. Až pojedete přes Klatovy, nezapomeňte samoobslužní myčku Kärcher vyzkoušet. www.automyckaklatovy.cz

Automyčka Karcher v Klatovech
Samoobslužné vysavače - automyčka Klatovy
Automyčky instalace v ČR

Videa

Mycí linky Kärcher řady CB

Mytí kol 2.0

WRP

Mycí linka Klean!Star v Roudnici nad Labem