Podlahové mycí stroje/s odsáváním

Pro lesklé podlahy. S podlahovými mycími stroji Kärcher s odsáváním budou vaše podlahy hygienicky čisté a dokonale lesklé. Zaručujeme vám blýskající se výkony. Naši univerzální specialisté vyřídí čisticí úlohy všeho druhu obzvláště finančně a časově úsporně.

Kärcher  Podlahové mycí stroje s odsáváním

Podlahové mycí stroje s odsáváním

I spáry se lesknou: Podlahové mycí stroje s vysokým přítlakem čistí, odstraňují vrstvy a leští. Jsou vhodné pro nerovné i hladké povrchy nebo šamponují koberce.

Kärcher  Jednokotoučové stroje

Jednokotoučové stroje

Tvrdé podlahy nebo textilní podlahové krytiny: U Kärcher najdete zaručeně odpovídající jednokotoučový stroj. Máme pro vás přístroje pro všechna speciální a univerzální použití.

Kärcher  Lešticí stroje

Lešticí stroje

Podlaha opotřebovaná od podrážek bot: Lešticí stroje Kärcher zajistí opět rychlý lesk vašich podlah. Díky bateriovému pohonu je možné je použít i pro úklid veřejných prostor během běžného pracovního dne.

Kärcher  Stroje na čištění schodů a eskalátorů

Stroje na čištění schodů a eskalátorů

Bleskurychle dokonale lesklé: Kärcher čističe schodů a eskalátorů dosáhnou během okamžiku blýskavých výsledků na eskalátorech a pojízdných chodnících, jakož i na schodech a parapetech.

Potřebujete poradit s výběrem podlahového mycího stroje?

Naši specialisti Vám rádi poradí nebo stroj předvedou. Napište nám.

*

* povinné pole

Pohled expertů na čistící techniku - 4 faktory, které ovlivňují výsledek

Slyšeli jste o elekrolyzované vodě? Z naší studie vychází, že není vůbec tak zázračná jak se o ní mluví. Nejlepších výsledků docílíte, pokud budete znát 4 základní faktory čištění.

Ty najdete v naší nové brožuře.