PODLAHOVÉ MYCÍ STROJE / S ODSÁVÁNÍM

Specialisté na čištění a úklid podlah. S podlahovými mycími stroji Kärcher s odsáváním budou Vaše podlahy hygienicky čisté a dokonale lesklé. Naše stroje na čištění podlah jsou k dispozici v různých velikostech a mnoha variantách pro velmi širokou škálu aplikací.

Podkategorie podlahových mycích strojů:

Kärcher  Kompaktní podlahové mycí stroje

Kompaktní podlahové mycí stroje

Vyvinuté pro rychlé a flexibilní čištění malých až středně velkých ploch v restauracích, obchodech, kuchyních, hotelech a jiných, vysoce frekventovaných ploch s vysokou zastavěností: naše ručně vedené podlahové mycí stroje s odsáváním.

Kärcher  Mycí stroje s posedem/ se stupátkem

Mycí stroje s posedem/ se stupátkem

Ideální volba pro čištění velkých, málo zastavěných ploch, jako ve skladových a výrobních halách, nákupních centrech, parkovacích domech nebo letištích. Zde naleznete naše kombinované podlahové mycí stroje s odsáváním a zametáním.

Kärcher  Ostatní podlahové mycí stroje

Ostatní podlahové mycí stroje

Ať jednokotoučové a lešticí stroje k péči o tvrdé podlahy nebo řešení pro zcela mimořádně náročné úkoly čištění, jako na schodištích nebo pojízdných schodech: naše další řešení čištění.


Nejprodávanější podlahové mycí stroje

Zákazníci nejčastěji nakupují.


Ekonomické, efektivní, pro každou aplikaci. Stroje na mytí podlah Kärcher

S podlahovým mycím strojem můžete čistit podlahy všeho druhu hospodárněji, rychleji a důkladněji. Profesionální podlahové mycí stroje Kärcher šetří čas, čisticí prostředky, jsou snadná na obsluhu, zachovávají vzhled a hodnotu čištěných povrchů a šetří tak i Vaši peněženku. Kromě toho zařízení vyžadují malou údržbu a v závislosti na použití jsou k dispozici přesně v takové konfiguraci, která se ideálně hodí pro Váše potřeby a velikost podlahové plochy. Ať už ve firmách, kancelářích, malých obchodech, velkých supermarketech a nákupních centrech nebo na velmi velkých plochách, například ve skladových nebo výrobních halách, na úřadech a veřejných halách: profesionální podlahový mycí stroj je nejúčinnějším řešením čištění všech podlah, ať už se jedná o 30 nebo 30 000 m².

Výhody strojů na mytí podlah s odsáváním

Okamžitě suché podlahy díky odsávání

Čištěné podlahy jsou téměř okamžitě suché

Úklid je možné provádět i během provozu. Suché a čisté podlahy snižují riziko uklouznutí pro zaměstnance i zákazníky.

Šetrné čistění různých povrchů

Šetrné čištění pro různé povrchy

Čištění lze přizpůsobit na různé povrchy a tvrdosti podlah. Lze tak šetrně opečovávat různé povrchy a udržet jejich životnost.

Odstranění ulpělých nečistot a zachování hodnoty podlahy

Odstraní ulpělé nečistoty, navrací vzhled

Spojením čistící síly a přesně dávkovaného čisticího prostředku lze odstranit i ulpělé nečistoty, šmouhy, mastnoty. Podlaha tak získá opět reprezentativní vzhled.

Hygienicky čisté podlahy

Podlahy vždy dokonale čisté

Prach, nečistoty, nebezpečné látky, bakterie jsou okamžitě odsáty, odpadá tak riziko jejich přenosu na další úseky a to přispívá ke zvýšení čistoty a komfortu na pracovišti.


Podlahový mycí stroj s odsáváním Kärcher

Jak funguje podlahový mycí stroj a který vybrat?

Funkčnost podlahového mycího stroje s válcovou nebo kotoučovou kartáčovou hlavou je v zásadě vždy stejná: čisticí/skrápěcí roztok je buď smíchán přímým přidáním čisticích prostředků do nádrže na čerstvou vodu, nebo u automatických dávkovacích systémů je aplikován před kartáčovou hlava. Ze skrápěných povrchů jsou nečistoty odstraněny působením rotujícího kartáče/kartáčů. Znečištěná voda je poté ihned nasávána sací silou turbíny přes sací lištu a shromažďována v nádrži na špinavou vodu. 

 

Jak vybrat ten správný čisticí stroj na podlahu? 

I když je princip činnosti vždy stejný, ne každý mycí stroj na podlahu je vhodný pro všechny aplikace použití. Díky různým designům a velikostem, systémům kartáčových hlav a technologiím pohonu je však velmi snadné najít přesně to zařízení, které splňuje Vaše požadavky.

Pokud víte:

  • jaké jsou Vaše oblasti použití
  • na jak členité a veké podlahové plochy budete stroj nasazovat 
  • znáte strukturu svých podlah a jejich stupeň znečištění

máme základní zdroj informací, dle kterých lze vybrat ten správný mycí stroj.

 

TIP: Specialisté a obchodní zástupci spolešnosti Kärcher Vám rádi pomohou s výběrem stroje, doporučí vhodné příslušenství a čisticí prostředky.

Válcová kartáčová hlava

Stroje s válcovou kartáčovou hlavou

Podlahové mycí stroje s válcovou kartáčovou hlavou jsou obzvláště vhodné pro rozsáhlé a důkladné čištění strukturovaných, silně znečištěných podlah a to díky vysoké rychlosti otáček kartáče a vyššímu přítlaku na cm². Tato technologie kartáčové hlavy má také velké výhody, pokud jsou přítomny i hrubé nečistoty. Tyto hrubé částice jsou zachycovány protiběžnými válci a přiváděny do nádoby na hrubé nečistoty. Předchozí preventivní úklid hrubých nečistot není nutný.

Kotoučová kartáčová hlava

Stroje s kotoučovou kartáčovou hlavou

Pro běžné čištění a pro lehčí znečištění se obvykle používají podlahové mycí stroje s kotoučovou kartáčovou hlavou. Tyto stroje se využívají na čištění podlah zejména s hladkým povrchem a v oblastech citlivých na hluk, jako jsou nemocnice nebo hotely a restaurace.


Příslušenství a čisticí prostředky pro podlahové mycí stroje

Nabídka příslušenství

Náš systém barevného značení kartáčů usnadňuje výběr vždy toho správného řešení. Od válečkových nebo kotoučových kartáčů až po podložky z mikrovlákna. Naleznete zde kompletní řadu pro čištění prakticky jakéhokoli typu podlahy, ať už strukturované nebo hladké, vše pro nejlepší výsledek čištění.

> Nabídka příslušenství

Čisticí a ošetřující prostředky

Čisticí prostředky Kärcher jsou speciálně navržené a perfektně přizpůsobené, aby bylo dosaženo optimálních výsledků čištění. Jsou šetrné k životnímu prostředí, rychle odstraňují nečistoty a mastnotu, čímž zvyšují rychlost úklidu a maximalizují účinnost podlahového mycího stroje.

> Nabídka čisticích a ošetřujících prostředků

Potřebujete poradit s výběrem podlahového mycího stroje?

Naši specialisti Vám rádi poradí nebo stroj předvedou. Napište nám.

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole


Novinky z oblasti průmyslových čisticích strojů:

Novinka: Představujeme nejkompaktnější AKU podlahový mycí stroj BR 30/1 C Bp

 

Nový AKU podlahový mycí stroj Kärcher BR 30/1 C Bp pro hygienické čištění podlahových ploch do 200 m².

Pomocí tohoto čisticího stroje můžete bez námahy uklidit hrubé nečistoty, prach, vlasy, a vytřít efektivně podlahu s kratší dobu schnutí než s použitím běžného mopu. 

Díky technologii rotujících válců z mikrovláken stroj dosahuje až o 20 % lepších výsledků čištění podlah oproti mopu. Také doba čištění se zkrátí a to dokonce až o 50 %, načež po podlaze je možné opět chodit po cca 2 minutách

 


Nový podlahový mycí stroj B 110 R

Představujeme: Nejmodernější podlahový mycí stroj s odsáváním B 110 R

 

Nový podlahový mycí stroj s odsáváním a posedem B 110 R od společnosti Kärcher nabízí díky novým technologiím a komponentům ještě lepší výsledek čištění a efektivitu. S tímto strojem lze hygienicky a ekonomicky čistit obzvláště velké plochy, jaké jsou například v obchodních a veřejných prostorách, průmyslových podnicích.

Nová hlava kartáče z hliníkové slitiny díky který se nám porařilo snížit hladinu hluku, upravená sací lišta s možností doplnění přídavného bočního kartáče který kopíruje okolní terén pro ještě efektivnější práci a zvětší tak pracovní postor stroje o 100 mm, nový systém dávkování vody a čisticího prostředku závislé na rychlosti a to není zadleka vše.

 

 


Pohled expertů na čistící techniku - 4 faktory, které ovlivňují výsledek

Slyšeli jste o elekrolyzované vodě? Z naší studie vychází, že není vůbec tak zázračná jak se o ní mluví. Nejlepších výsledků docílíte, pokud budete znát 4 základní faktory čištění.

Ty najdete v naší nové brožuře.Karcher.cz | Newsletter

Vstupte do světa Kärcher Professional

  • ✓ Přehled o aktuálních slevových i speciálních nabídkách.
  • ✓ Novinky ze světa profesionálního čištění a úklidu.
  • ✓ Know-how a praktické informace.

*Z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


> Proč se přihlásit k odběru novinek ze světa Kärcher Professional?