Podlahové mycí stroje/s odsáváním

Pro lesklé podlahy. S podlahovými mycími stroji Kärcher s odsáváním budou vaše podlahy hygienicky čisté a dokonale lesklé. Zaručujeme vám blýskající se výkony. Naši univerzální specialisté vyřídí čisticí úlohy všeho druhu obzvláště finančně a časově úsporně.

Kärcher  Kompaktní podlahové mycí stroje

Kompaktní podlahové mycí stroje

Vyvinuté pro rychlé a flexibilní čištění malých až středně velkých ploch v restauracích, obchodech, kuchyních, hotelech a jiných, vysoce frekventovaných ploch s vysokou zastavěností: naše ručně vedené podlahové mycí stroje s odsáváním.

Kärcher  Mycí stroje s posedem/ se stupátkem

Mycí stroje s posedem/ se stupátkem

Ideální volba pro čištění velkých, málo zastavěných ploch, jako ve skladových a výrobních halách, nákupních centrech, parkovacích domech nebo letištích. Zde naleznete naše kombinované podlahové mycí stroje s odsáváním a zametáním.

Kärcher  Ostatní podlahové mycí stroje

Ostatní podlahové mycí stroje

Ať jednokotoučové a lešticí stroje k péči o tvrdé podlahy nebo řešení pro zcela mimořádně náročné úkoly čištění, jako na schodištích nebo pojízdných schodech: naše další řešení čištění.

Potřebujete poradit s výběrem podlahového mycího stroje?

Naši specialisti Vám rádi poradí nebo stroj předvedou. Napište nám.

*

* povinné pole

Pohled expertů na čistící techniku - 4 faktory, které ovlivňují výsledek

Slyšeli jste o elekrolyzované vodě? Z naší studie vychází, že není vůbec tak zázračná jak se o ní mluví. Nejlepších výsledků docílíte, pokud budete znát 4 základní faktory čištění.

Ty najdete v naší nové brožuře.