AKU škrabky na led

Ranní námraza na autě již nemusí být takový problém. Elektrická škrabka na led Kärcher se o tento ranní boj postará s grácií. Navíc je kompaktní, kdykoliv připravena zasáhnout a díky LED ukazateli znáte aktuální stav baterie. 

Elektrická škrabka na led

AKU škrabky na led Kärcher: Kompletní sortiment

Porovnat výrobky |
1 produkty/ů

Výhody a využití AKU škrabky na led


Jak odstranit led z čelního skla

Škrabka na led EDI 4 zrychlí váš ranní boj s námrazou a ledem na čelním skle. Díky rotujícímu disku a šesti robustním plastovým lopatkám odstraní bez námahy i odolný led. Postačí jemný tlak shora, kterým roztočíte disk a zbavíte auto ledu jako mávnutím kouzelného proutku.

Pokud se nože opotřebují, lze kotouč vyměnit bez použití nářadí (disk nabízíme jako náhradní díl). Moderní a kompaktní design škrabky na led spolu s ochranným krytem usnadňují manipulaci a skladování. Jedno nabití baterie vystačí na několik použití. Integrovaná LED kontrolka bliká, když je třeba zařízení znovu nabít.

Výhody AKU škrabky na led Kärcher

Jak odstranit odolný led z auta

Díky otočnému kotouči škrabky na led lze snadno odstranit i odolný led na čelních sklech auta.

Elektrická škrabka na led očistí čelní sklo i boční okna.

Vhodné jak pro čelní sklo, tak i pro boční okna automobilu.

Skladování bateriové škrabky na led

Kompaktní, moderní design škrabky na led umožňuje jednoduché, bezpečné zacházení a skladování.

Škrabky na led: Časté dotazyKotouč škrabky vydrží hodně, i při velmi intenzivním používání by měl vydržet minimálně za dva roky.

Kotouč lze objednat jako náhradní díl za cenu 82 Kč vč. DPH. (Uvedená cena je platná k 1. 11. 2019 a může se časem změnit.)

Samotná škrabka nemůže čelní sklo poškodit ani poškrábat. Nicméně je důležité, aby jste sklo pravidelně zbavovali nečistot. V případě hrubých nečistot na skle, by se tyto mohli dostat pod kotouč a okno poškrábat.