Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉMY

Firma Kärcher přináší déšť na vaši zahradu: Rozmanitý sortiment zavlažování Kärcher rozbuší srdce nejednoho zahradníka. Vzájemně sladěná čerpadla a produkty zavlažování jsou vyrobené s ohledem na odpovědné zacházení s přírodními zdroji. Drahocenná voda je využívána optimálně a smysluplně. Inovativní řešení zalévacích automatů, časovačů a senzorů zaručí, že zaléváte přesně takovým množstvím vody, jaké rostliny potřebují k růstu. Pro vaši radost ze zahradničení nabízí Kärcher postřikovače, pistole, zavlažovače, hadice, zavlažovací automaty a časovače, hadicové spojky a rozbočky a úložné systémy

Automatické zavlažování Kärcher

Automatické zavlažování

Ani na dovolené si nemusíte dělat starosti o svou zahradu: zavlažovací automat Kärcher řídí celý systém zavlažování přesně podle plánu.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Kärcher Rain system

Kärcher Rain System®

Nový Kärcher Rain System® ideálně zakomponujete mezi keře i do zeleninových nebo květinových záhonů. Voda se beze ztrát dostane přesně tam, kde jí je zapotřebí, což je šetrné nejen k životnímu prostředí, ale i vašemu rozpočtu.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Postřikovací a zalévací tyče

Postřikovače a zalévací tyče

Zahradní zavlažovače a zalévací tyče Kärcher přesvědčí ergonomickým designem a vysokým komfortem obsluhy. Lze nastavit různé síly proudu a rozprašování vody.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Zavlažovače a rozstřikovače Kärcher

Zavlažovače

Zavlažovat do všech rohů: Díky našemu bohatému výběru rozprašovacích zavlažovačů naleznete vždy správné řešení pro zahrady velké nebo malé, rovné i ve svahu.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

 

Hadicové spojky a rozdělovače

Systém připojení hadic

Připojit, spojit, odpojit a opravit: Pro všechny běžné systémy a průměry hadic má firma Kärcher v nabídce vhodné spojovací i rozbočovací díly.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Zahradní hadice Karcher

Hadice

Zahradní hadice Kärcher jsou extrémně robustní a odolné proti zlomení. V péči o zahradu nestojí nic v cestě!

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE

Hadicové vozíky Karcher

Uložení hadic a hadicové vozíky

Nová volnost pohybu: Konečně lze hadici pohodlně přepravovat z místa A do místa B pomocí vozíku a není již nutné ji namáhavě tahat po zahradě.

KOMPLETNÍ NABÍDKA ZDE


Zákazníci nejčastěji nakupují


Přehled našich zavlažovacích systémů

Objevte širokou škálu našich zahradních produktů, kterými můžete zalévat vaši zahradu.


Smysl pro ekologii

Díky inteligentní a efektivní technologii Kärcher v kombinaci s plně kompatibilním sortimentem můžete zodpovědně využívat přírodní zdroje.

Úspora energie Karcher

Úspora elektřiny

Vysoce kvalitní čerpadla Kärcher jsou ideální pro alternativní zdroje vody. Čerpadla se podle potřeby automaticky zapínají a vypínají. Vícestupňová čerpadla poskytují vyšší výkon a účinnost a nižší hladiny hluku. Poskytují stejný průtok jako konvenční trysková čerpadla, ale spotřebují o 30% méně energie. 

 

Pikto Wasser

Úspora vody

Řídící jednotka Water Controller Duo Smart nabízí flexibilní možnosti nastavení zavlažování a přizpůsobí se potřebám vaší zahrady. Přístroj lze snadno ovládat pomocí aplikace nebo hlasového ovládání. Využívá údaje o počasí v reálném čase, umožňuje efektivní zavlažování a šetří vodu.

Pikto Performance

Zodpovědný výběr materiálů

Kärcher klade velký důraz na pečlivý výběr materiálů a vyhýbá se látkám, jako jsou ftaláty a těžké kovy, které jsou škodlivé pro životní prostředí a zdraví. Další výhody: Hadice, které byly optimalizovány z hlediska funkčnosti a manipulace, jsou robustní, pružné a odolné proti zauzlení.

Pikto Umwelt

Cílená zálivka

Nový systém Kärcher Rain System® se orientuje přesně na potřeby vašich rostlin a dokonale se mísí s živými ploty, křovinami, zeleninovými záhony a květinovými záhony. Voda je dodávána pouze do určených oblastí, které to vyžadují. Rovnoměrné rozložení tlaku umožňuje stejné zalévání i ve vzdálenosti 50 metrů.

Karcher čerpadlo

Zásobování z alternativních vodních zdrojů

Water Controller

Řízení spotřeby vody

Karcher hadice

Přeprava požadovaného množství vody

Rain System

Cílená zálivka bez plýtvání

Video

Chcete vědět jak funguje zavlažovací systém Kärcher?
Klikněte na obrázek náhledu a zobrazte zařízení v akci.

Zavlažovací systém Duo Smart Kit – Použití

SensoTimer ST 6 eco!ogic

Kärcher Rain System®

Čerpadla a zavlažovací systémy

HR 7.315 zalévací stanice

HT 4.520 Hadicový vozík

CR 7.220 Kompaktní hadicový box

Univerzální hadicová spojka

WT 5 časovač zavlažování


Přihlašte s k odběru novinek a žádná akce Vám neunikne

A získejte 10% slevu na celý nákup. Neuniknou Vám tak žádné akční nabídky, novinky a tipy.

Přihlásit se