Zahradní hadice

Zahradní hadice Kärcher jsou extrémně robustní, pružné a odolné proti zlomení. Zároveň optimalizované z hlediska funkčnosti a manipulace. Mnoho z našich hadic je dodáváno v praktických sadách a jsou tak vždy ihned po ruce.

Zahradní hadice

Zahradní hadice Kärcher

0 produkty/ů

Zdravé zalévání – bez ftalátů

Kärcher hadice

Hadice kvality Kärcher's PrimoFlex® neobsahují plastifikátory, které poškozují zdraví. Zapůsobí svou robustností, flexibilitou a odolností proti zalomení, jakož i vynikající funkčností a ovladatelností.

Odpovědný výběr materiálů

Společnost Kärcher klade velký důraz na pečlivý výběr materiálů a vyhýbá se látkám, jako jsou ftaláty a těžké kovy, které jsou škodlivé pro životní prostředí a zdraví. Další výhody: hadice, které byly optimalizovány z hlediska funkčnosti a manipulace, jsou robustní, flexibilní a odolné proti zalomení.

Bewässerungssystem Home&Garden Rain System
Kvalitní zahradní hadice

Kvalita, které důvěrujeme

Kärcher klade na kvalitu svých přístrojů vysoké nároky. Pokud by Vaše zahradní hadice Kärcher přesto byla v důsledku vady materiálu nebo chyby při výrobě vadná, máte během záruční doby nárok na bezplatné odstranění vady. Záruční doba činí podle modelu zahradní hadice Kärcher 12 až 18 let:

PrimoFlex®: 12 let
PrimoFlex® Plus: 15 let
PrimoFlex® Premium: 18 let
Performance Plus: 15 let
Performance Premium: 18 let


Ze záruky jsou výslovně vyloučeny změny barvy zahradní hadice Kärcher. Jinak platí záruční podmínky vydané našimi distribučními společnostmi, které najdete zde nebo si je můžete vyžádat u svého prodejce. V záručních podmínkách najdete podrobnosti k obsahu záruky a k oblasti platnosti záruční ochrany a jméno a adresu poskytovatele záruky. Vaše zákonná práva ze záruky vůči prodejci přístroje zůstávají poskytnutou zárukou samozřejmě nedotčena.


15 % SLEVA NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

Přihlaste se k odběru novinek a získejte:

√ 15 % sleva na první nákup.

√ Přednostní informace o akčních nabídkách.

√ Praktické tipy k zakoupeným produktům.

√ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

Přihlásit se k odběru novinek

VÝHODY MYKÄRCHER

Přidejte se do naší Kärcher rodiny: zaregistrujte se do myKärcher a získejte:

√ Uvítací slevový kód ve výši 15 %.

√ Stav a přehled o všech objednávkách na jednom místě.

√ Pohodlné on-line odbavení záručního i pozáručního servisu pro stroje řady Home & Garden.

 

Registrovat se do MyKärcher