VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE PRO PROFESIONÁLY

Již od roku 1950 neustále zlepšujeme princip vysokotlakého čištění. Zvyšujeme čistící výkon, snižujeme spotřebu vody. Prodlužujeme životnost a zkracujeme pracovní čas. 

Kärcher  Vysokotlaké čističe bez ohřevu

Vysokotlaké čističe bez ohřevu

Denní čištění přístrojů, vozidel nebo budov: s tlakem a vysokým průtokem odstraňují vysokotlaké čističe bez ohřevu i pevně ulpívající nečistoty. Ideální k čištění velkých ploch.

Kärcher  Vysokotlaké čističe s ohřevem

Vysokotlaké čističe s ohřevem

S horkou vodou čistí vysokotlaké čističe při konstantním tlaku ještě lépe. Přístroje Kärcher vás přesvědčí nejvyšším obslužným komfortem a nejmodernější technikou.

Kärcher Čističe s nejvyšším tlakem Čisticí systémy s nejvyšším tlakem

Čisticí systémy s nejvyšším tlakem

Pokud je výkon běžných vysokotlakých strojů již nedostačující, přijdou na řadu naše čističe s nejvyšším tlakem. Díky ultra vysokému tlaku (UHP) spolehlivě odstraní i ty nejsilněji ulpívající nečistoty a zaschlé vrstvy špíny.

Kärcher  Generátory horké vody

Generátory horké vody

Naše generátory horké vody jsou právě tak jednoduchou jako i ekonomickou možností, jak přeměnit vaše stávající studenovodní vysokotlaké čističe v případě potřeby na teplovodní zařízení s vyšším čisticím výkonem.

Kärcher  Stacionární vysokotlaké čističe

Stacionární vysokotlaké čističe

Stacionární vysokotlaké čističe Kärcher jsou vhodné všude tam, kde se musí prostorově úsporně čistit a dezinfikovat na více místech zároveň.

Zákazníci nejčastěji nakupují

Easy!Force nová revoluční pistole pro vysokotlaké čističe

Nová pistole EASY!Force: Síla ve vašich rukou

Nová pistole EASY!Force snižuje námahu v ramenech a zádech až o 30 % a v prstech a zápěstí až o 60 %*. Díky tomu umožňuje delší dobu práce, vyšší efektivitu a nižší nároky na fyzickou kondici uživatele. Umistění spouště využívá zpětnou sílu vodního paprsku a snižuje tím nutnost držet spoušť silou na nulu. Uhel pistole umožňuje držení ruky a ramene v komfortní pozici. Prsty lze snadno hýbat.

 

Více o EASY!Force

 

* Prokázáno nezávislými studiemi a patentovým úřadem.

Easy!Force pistole

Pistole EASY!Force jsou součástí všech nových typů vysokotlakých čističů Kärcher.

easy lock spojka

Rychlospojkou EASY!Lock rychle připojíte nebo odpojíte příslušenství otočením o 360°.

keramický ventil

Celokeramický ventil zajistí až 5x delší životnost než u jiných pistolí.

Vysokotlaký čistič Kärcher pro profesionální použití

Naše profesionální studenovodní nebo horkovodní vysokotlaké čističe pro živnostenské a průmyslové použití jsou řešením pro každý úkol z oblasti čištění.

Vysokotlaký čistič pro profesionální použití vyčistí velké plochy za pomoci vody, od dodávky až po veřejné prostory a venkovní plochy. Profi vapky jsou variabilní v průtoku a tlaku vody a dodáváme je v nejrůznějším provedení. Podle oblasti nasazení odpovídají výrobky Kärcher od ruční stříkací pistole až po stacionární vysokotlaké čističe vašim individuálním požadavkům.

Vysokotlaký čistič bez ohřevu je vhodný pro každodenní profesionální čištění budov, vozidel a strojů. Tlak vody zajistí i uvolnění pevně ulpívajících nečistot aniž by se poškodil citlivý materiál. Stejně jako studenovodní tlakové myčky přesvědčí stálým tlakem a čisticím výkonem.

S přístroji s nejvyšším tlakem odstraníte i ty nejhorší nečistoty. Díky vysokému odplavovacímu účinku a studené nebo horké vodě nemají ani krusty ani nečistoty žádnou šanci.


Potřebujete vybrat vysokotlaký čistič?

Naši specialisti Vám rádi poradí nebo stroj předvedou.

*

* povinné pole

Mohlo by vás zajímat

Tipy pro profesionály: Účinné čištění fasády – od omítky po kov

Udržovaná fasáda má vliv na celkovou hodnotu budovy. Existuje několik metod, jak se zbavit nečistot z fasády. Správný výběr technologie ovlivní výsledek a zabrání případnému poškození. Přinášíme přehled o technikách i předpisech.