VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE PRO PROFESIONÁLY

Již od roku 1950 neustále zlepšujeme princip vysokotlakého čištění. Zvyšujeme čisticí výkon a snižujeme spotřebu vody. Prodlužujeme životnost a zkracujeme pracovní čas. Poskytujeme spolehlivá řešení v oblasti vysokotakého čištění pro všechny profesionály.


Podkategorie profesionálních vysokotlakých čističů:

Vysokotlaké čističe bez ohřevu

 • Snadné ovládání - snadná obsluha stroje, spoje formou rychlospojek EASY!Lock a tlaková pistole EASY!Force usnadní každý úkol.
 • Maximální mobilita a robustnost - kompaktní a ergonomický design, robustní a odolná konstrukce zaručujií maximální mobilitu. 
 • Úplná nezávislost - lze použít i tam, kde není voda ani napájení. Benzínové nebo naftové studenovodní tlakové čističe Kärcher Vám umožní přímé sání vody z různých vodních zdrojů, takže jsou ideální pro použití v zemědělství, stavebnictví nebo ve veřejném sektoru.
 • Specifická průmyslová řešení - navržená a přizpůsobená vašim požadavkům. Kärcher vysokotlaké čističe jsou navrženy pro použití v různých průmyslových odvětvích, s možností rozšíření díky široké nabídce příslušenství.
Studenovodní vysokotlaké čističe HD

Vysokotlaké čističe s ohřevem

 • Rychlejší výsledky a kratší doby sušení - horká voda rychle uvolňuje a rozpouští nečistoty, ztuhlé oleje a tuky. Povrchy čištěné horkou vodou schnou rychleji. 
 • Nižší náklady na čištění - oproti čištění studenou vodou je horkovodní čištění časově i nákladově efektivější díky rychlejšímu rozpouštění nečistot a možnosti vynechání doplňkových chemických přípravků.
 • Ochrana čištěných povrchů - díky vyšší teplotě vody a nižšímu tlaku lze dosáhnout stejného čisticího účinku jaku u stodenovodního stroje a chránit tak citlivé povrchy.
 • Redukce choroboplodných zárodků bez dezinfekčních prostředků - čištění horkou vodou výrazně snižuje přítomnost choroboplodných zárodků bez nutnosti použití dezinfekčních prostředků.
Horkovodní vysokotlaké čističe HDS

Jakou třídu a typ profesionálního vysokotlakého čističe zvolit?

Třída Super

Vysokotlaké čističe třídy Super jsou perfektní volbou pro ty, kteří potřebují nepřetržitě čistit velké množství odolných nečistot.

Třída Střední

Čističe střední třídy jsou vhodné pro každodenní čištění strojů nebo velkých ploch. Díky svým rozměrům usnadňují čištění těžko přístupných oblastí.

Třída Kompakt

Správná volba pro ty, kteří téměř každý den potřebují vysoce výkonný mobilní tlakový čistič, který se snadno přepravuje.

Třída Speciál

Vhodný pro speciální úkoly čištění v extrémních podmínkách, které vyžadují výkon, bezpečnost a hygienu a vyžadují extrémně vysoký tlak k odstranění nejodolnějších nečistot nebo velkého množství vody.

Třída Upright

Velmi kompaktní, ergonomicky promyšlená Upright konstrukce se současně vynikajícím výkonem nabízí hospodárnou alternativou pro široké spektrum uživatelů.

Spalovací motor

Modely se spalovacím motorem, které jsou k dispozici v horkých i studených variantách, poskytují nepřetržité používání na několik hodin na jednu palivovou nádrž a jsou ideální pro náročné čisticí aplikace, kde není k dispozici napájení.

UHP třída

UHP třída - to jsou ultra vysokotlaké čisitče odolné konstrukce v Cage rámu umožnujícím snadnější manipulaci.

Stacionární čističe

Naleznou využití všude tam, kde je nutné čistit a dezinfikovat na více místech zároveň. Zařízení tak může v jednom okamžiku používat více osob.


Kategorie profesionálních vysokotlakých čističů:

Kärcher Vysokotlaké čističe bez ohřevu

Vysokotlaké čističe bez ohřevu

Denní čištění přístrojů, vozidel nebo budov: s tlakem a vysokým průtokem odstraňují vysokotlaké čističe bez ohřevu i pevně ulpívající nečistoty. Ideální k čištění velkých ploch.

Kärcher Vysokotlaké čističe s ohřevem

Vysokotlaké čističe s ohřevem

S horkou vodou čistí vysokotlaké čističe při konstantním tlaku ještě lépe. Přístroje Kärcher vás přesvědčí nejvyšším obslužným komfortem a nejmodernější technikou.

Kärcher Čističe s nejvyšším tlakem Čisticí systémy s nejvyšším tlakem

Čisticí systémy s nejvyšším tlakem

Pokud je výkon běžných vysokotlakých strojů již nedostačující, přijdou na řadu naše čističe s nejvyšším tlakem. Díky ultra vysokému tlaku (UHP) spolehlivě odstraní i ty nejsilněji ulpívající nečistoty a zaschlé vrstvy špíny.

Kärcher Generátory horké vody

Generátory horké vody

Naše generátory horké vody jsou právě tak jednoduchou jako i ekonomickou možností, jak přeměnit vaše stávající studenovodní vysokotlaké čističe v případě potřeby na teplovodní zařízení s vyšším čisticím výkonem.

Kärcher Stacionární vysokotlaké čističe

Stacionární vysokotlaké čističe

Stacionární vysokotlaké čističe Kärcher jsou vhodné všude tam, kde se musí prostorově úsporně čistit a dezinfikovat na více místech zároveň.

Využití profi vysokotlakých čističů dle oboru podnikání:

Vyberte si ten správný model tlakového čističe pro profesionální použití podle Vašeho oboru podnikání, spolu s vhodným příslušenstvím a čisticími prostředky.

Bestsellers - zákazníci nejčastěji nakupují

EASY!Force nová revoluční pistole pro vysokotlaké čističe

Pistole EASY!Force: Síla ve vašich rukou

Nová vysokotlaká pistole EASY!Force je součástí každého profesionálního vysokotlakého čističe*. Díky své kontrukci snižuje námahu v ramenech a zádech obsluhy až o 30 % a v prstech a zápěstí až o 60 %**. Umožňuje tak delší dobu práce, vyšší efektivitu a nižší nároky na fyzickou kondici uživatele. Umistění spouště využívá zpětnou sílu vodního paprsku a snižuje tím nutnost držet spoušť silou na nulu. Uhel pistole umožňuje držení ruky a ramene v komfortní pozici. Prsty lze snadno hýbat.

 

> Více o pistoli EASY!Force

 

* Mimo řady UHP

** Prokázáno nezávislými studiemi a patentovým úřadem.

EASY!Force pistole

Pistole EASY!Force jsou součástí všech nových typů profi vysokotlakých čističů Kärcher.

easy lock spojka

Rychlospojkou EASY!Lock rychle připojíte nebo odpojíte příslušenství otočením o 360°.

keramický ventil

Celokeramický ventil zajistí až 5x delší životnost než u jiných tlakových pistolí.

Vysokotlaký čistič Kärcher pro profesionální použití

Naše profesionální studenovodní nebo horkovodní vysokotlaké čističe pro živnostenské a průmyslové použití jsou řešením pro každý úkol z oblasti čištění.

Vysokotlaký čistič pro profesionální použití vyčistí velké plochy za pomoci vody, od dodávky až po veřejné prostory a venkovní plochy. Profi vapky jsou variabilní v průtoku a tlaku vody a dodáváme je v nejrůznějším provedení. Podle oblasti nasazení odpovídají výrobky Kärcher od ruční stříkací pistole až po stacionární vysokotlaké čističe vašim individuálním požadavkům.

Vysokotlaký čistič bez ohřevu je vhodný pro každodenní profesionální čištění budov, vozidel a strojů. Tlak vody zajistí i uvolnění pevně ulpívajících nečistot aniž by se poškodil citlivý materiál. Stejně jako studenovodní tlakové myčky přesvědčí stálým tlakem a čisticím výkonem.

S přístroji s nejvyšším tlakem odstraníte i ty nejhorší nečistoty. Díky vysokému odplavovacímu účinku a studené nebo horké vodě nemají ani krusty ani nečistoty žádnou šanci.


Potřebujete vybrat vysokotlaký čistič?

Naši specialisti Vám rádi poradí nebo stroj předvedou.

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole

Mohlo by vás zajímat:

Výhody vysokotlakých čističů s ohřevem

S vysokým tlakem efektivně. S horkou vodou ještě efektivněji. Vysokotlaké čističe Kärcher dosahují oproti beztlakovému způsobu čištění působivé výhody z hlediska hospodárnosti, výsledku čištění a životního prostředí.

> Výhody vysokotlakých čističů s ohřevem

Kärcher iSolar: Systémové řešení pro čištění solárních modulů

Příslušenství pro vysokotlaké čističe - systém pro čištění solárních modulů iSolar. S kartáčem iSolar, což je systém s rotujícími kartáči připevněný na teleskopické tyči, lze v závislosti na verzi šetrně vyčistit až 1.500 m² modulových ploch.

> Více o iSolar pro vysokotlaké čističe Kärcher

Tipy pro profesionály: Účinné čištění fasády – od omítky po kov

Udržovaná fasáda má vliv na celkovou hodnotu budovy. Existuje několik metod, jak se zbavit nečistot z fasády. Správný výběr technologie ovlivní výsledek a zabrání případnému poškození. Přinášíme přehled o technikách i předpisech.

> Více o čištění fasády vysokotlakým čističem