Varování: Na internetu kolují podvodné nabídky produktů Kärcher.
> Více informací.

Robotické vysavače a podlahové myčky

Je výkonný, čistotný a tiše se pohybuje v domácnosti. Automatický vysavač bude znát vaši domácnost jako své boty a vždy ji precizně uklidí. Vy tak máte zase o jednu starost s domácností méně, protože o úklid tvrdých podlah a koberců s krátkým vlasem se postarají robotické vysavače s vytíráním od Kärcher.

Robotický vysavač i vytírá podlahu. Skvěle čistí podél okrajů, dokážé intenzivněji pracovat na silně znečištěných místech a snadno překonává i nízké prahy a okraje koberců. Pomocí aplikace si navíc můžete úklid nastavit přesně podle vašich představ nebo vysavač pustit i z práce. Až dorazíte zpět domů, bude na váš čekat jen čistota.


Robotické vysavače s mopem produkty:

0 produkty/ů

PRACUJ NA SOBĚ. ZATÍMCO TI RCF 3 PŘINÁŠÍ WOW!


Výhody


Hledáte ten nejlepší robotický vysavač na koberec, lino, nebo dřevěnou podlahu? Vsaďte na kvalitu a vyberte si jeden z našich modelů RCV od Kärcher. Neche ho vysávat a vytírat i bez vaší přítomnosti a vracejte se vždy do čistého domova. Nízký robotický vysavač RCV spolehlivě uklidí i pod nábytkem.

Robot, cloud a aplikace – 3 prvky, jeden soudržný systém

Robotické vysavače Kärcher nabízejí širokou škálu funkcí a možností konfigurace – a přitom se opravdu snadno používají. Kombinace robota, cloudu a ovládání pomocí aplikace pro chytré telefony tvoří dokonalý základ pro ty nejlepší výsledky čištění. Využijte funkce časovače a nakonfigurujte čisticí programy tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. A pokud jsou pro robota k dispozici bezpečnostní aktualizace nebo nové funkce, aplikace vás na to automaticky upozorní. Objevte naše autonomní čisticí řešení pro vaše každodenní práce a získejte čas na zábavnější věci v životě.

Osoba ovládající robotický vysavač pomocí aplikace pro chytré telefony

Budoucnost je nyní: autonomní čištění

Spuštění robotického vysavače na dálku je pomocí aplikace pro chytré telefony tak jednoduché, takže ať už jste kdekoliv, vracet se budete do čisté domácnosti. Naše automatické vysavače s mopem udělají práci za vás. Robot využívá špičkovou laserovou navigaci LiDAR k prvotnímu vytvoření půdorysu vašeho domova. Když se vydá na úklid, jeho přesné senzory zajistí, že vždy přesně ví, kde se nachází, jak obejít překážky v místnosti. Robot vysává a mopuje plně autonomně a sám se navádí zpět do nabíjecí stanice. Funkce živého mapování znamená, že můžete kdykoli zkontrolovat průběh čištění. Špičkový model RCV 5 je také vybaven detekcí objektů UI, takže dokáže automaticky objíždět i nízké předměty, jako jsou boty nebo kabely. Dokonce detekuje koberce a poskytuje extra důkladné čištění v režimu vysávání nebo se jim v režimu mop úplně vyhýbá.

Robotické vysávání a mopování před schody

Volba je na vás: přizpůsobte úroveň čištění a vyberte si z různých metod čištění

Robotické vysavače s mopem Kärcher jsou skutečnými všestrannými pomocníky. Ať už jde o jednoduché suché vysávání nebo v kombinaci s funkcí vytírání, vše je možné. A díky pohodlné funkci ovládání aplikací máte vše vždy po ruce. Nastavení čištění, jako je sací výkon nebo objem vody pro vytírání, lze upravit podle individuálních požadavků. Oblasti se silnějším znečištěním lze pro důkladnější vyčištění projít několikrát.

Robot stírá stopy

Objevte inovativní válečkovou technologii Kärcher FC nyní i v podobě robotického mopu

Naše osvědčené a sofistikované čističe tvrdých podlah nabízejí vynikající výkon, který je nyní dostupný i ve formě RCF 3, našeho robotického mopa. S kontinuálním zvlhčováním válců čerstvou vodou a čisticím prostředkem během úklidu, systémem dvou nádrží, který spolehlivě odvádí špinavou vodu a nečistoty, váš podlahový povrch zůstane dlouho čistý. Nepřetržitá rotace válců zajišťuje účinné odstranění nečistot a umožňuje hygienické a rychlé čištění i větších ploch, aniž by se nečistoty rozptylovaly po okolí. Vychutnejte si jednoduchost a efektivitu čištění s technologií válců Kärcher FC ve svém domě.

Technologie válců Kärcher FC

Získejte důkladné mopování a sběr suchých nečistot ve jediném kroku s RCF 3

Tento robotický mop s čisticím válcem přináší nejen účinné výsledky, ale také výjimečnou pohodlnost. Už se nemusíte trápit dlouhým drhnutím - robot to udělá za vás. RCF 3 je schopen sbírat lehké suché nečistoty i během mokrého mopování, což vám ušetří čas a úsilí. S pravidelným používáním RCF 3 není ani potřeba vytahovat vysavač ze skříně pro běžné úklidové práce v domácnosti. A po skončení práce je čištění samotného přístroje hračkou: všechny odnímatelné části lze snadno opláchnout pod tekoucí vodou a válec lze vyprat v pračce při 60 °C. S RCF 3 získáte efektivní, pohodlné a jednoduché řešení pro úklid vašeho domova.

Mokré vytírání a sběr suchých nečistot v jednom kroku

RCV 3 – základní vysávací robot s vytíráním

Vysávání nebo vytírání – náš základní model umí obojí

Získejte zpět čas pro ty příjemnější činnosti v životě, zatímco se naši čisticí roboti postarají o vysávání a vytírání. Náš základní model RCV 3 čistí všechny obvyklé domácí tvrdé podlahy a kobercové krytiny s nízkým vlasem autonomně, systematicky a zcela spolehlivě – samozřejmě i když nejste doma. Pomocí aplikace můžete upravit úklid tak, aby vyhovoval vašim konkrétním požadavkům a vašemu domovu. Vy rozhodujete, co se kdy bude čistit. Nastavte specifické čisticí programy pro každou jednotlivou místnost. Můžete i definovat zóny, kam vysavač nesmí. Nebo použijte funkci čištění skvrn k nasměrování na body, které vyžadují zvláštní pozornost. Všechny místnosti jsou zmapovány precizní navigací LiDAR a ultracitlivými senzory, které detekují překážky a rizika pádu pro bezpečnost během čištění.


Technická data

 • Sací výkon: 2500 Pa
 • Doba chodu: 120 min
 • Nádoba na odpad 2 v 1 (330 ml) vč. nádrž na čerstvou vodu (170 ml)
 • Nádoba na suchý odpad: 500 ml


RCV 5 – ten chytrý vysavač

Stejně důkladný jako RCV 3 – ale s přidáním umělé inteligence

Pokud chcete zajistit ochranu vašich bot a kabelů povalujících se na zemi před možným poškozením, využijte pokročilé umělé inteligence RCV 5 (robotický vysavač s kamerou, pro monitorování nečekaných překážek). Náš špičkový model vás zbaví všech potíží s čištěním podlah. Kromě navigace LiDAR má tento robotický vysavač s mopem také duální laserový systém a kameru, které zajistí, že robot spolehlivě detekuje a objede každou překážku. Jeho tichý provozní hluk také činí z RCV 5 opravdu ohleduplného spolubydlícího. Tvrdé podlahy lze vysát nebo vytřít pomocí tohoto robotického úklidového asistenta – v závislosti na zvoleném programu. Pro intenzivní čištění koberců je k dispozici také funkce Auto Boost, která poskytuje extra výkon k odstranění prachu z koberců. V režimu mopování nebude robot cestovat po kobercích. Ovládání RCV 5 je také jednoduché díky aplikaci.

Technická data:

 • Sací výkon: 5000 Pa
 • Doba chodu: 120 min
 • Nádoba na suchý odpad: 330 ml
 • Nádrž na čerstvou vodu: 240 ml

RCF 3 - Expert na tvrdé podlahy

Nová éra robotického mokrého čištění!

Objevte náš inovativní robotický mop RCF 3 pro snadné čištění podlah. Díky osvědčené technologii FC roller odstraňuje odolné nečistoty a automaticky manévruje kolem koberců. Dvě nádrže zajišťují nepřetržitý přísun čerstvé vody a efektivní sběr špinavé vody. Robota můžete pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace nebo stisknutím jediného tlačítka. Flexibilně přizpůsobitelné režimy čištění vám nabízejí všestranné oblasti použití. RCF 3 je váš spolehlivý asistent s užitečnými hlasovými a aplikačními tipy. Objevte budoucnost mopování s robotickým mopem RCF 3!


Technické údaje:

 • Plošný výkon: 80 m² (v závislosti na parametrech úklidu)
 • Doba provozu: 120 min (citlivý režim)
 • Zásobník na špinavou vodu: 115 ml
 • Zásobník na čerstvou vodu: 430 ml

AUTONOMNÍ ČIŠTĚNÍ – APLIKACE HOME ROBOTS Z NĚJ DĚLÁ REALITU


Aplikace Kärcher Home Robots vám umožní přístup ke všem důležitým funkcím vašeho robotického vysavače s mopem. Autonomní čištění poskytuje spoustu nových funkcí, jako je nastavení doby čištění a vytváření map úklidu – bez ohledu na to, kde se nacházíte. Pokud jste mimo domov a netěšíte se na úklid, jednoduše aktivujte robota z aplikace na vašem smartphonu a můžete se těšit na návrat do čistého domu. Aplikace Kärcher Home Robots je k dispozici zdarma v Apple Store nebo Google Play Store. Jednoduše si jej stáhněte a začněte hned s prvním autonomním čištěním.

Ochrana dat

Ochrana dat

Celý přenos dat mezi aplikací Home Robots na vašem smartphonu a vaším robotickým vysavačem s mopem probíhá přes cloud na servery umístěné pouze v Německu. Kärcher jako výrobce se sídlem v Německu klade velký důraz na ochranu dat a dbá na to, aby byly splněny všechny platné zákonné požadavky v tomto ohledu. Pravidelné aktualizace softwaru a zabezpečení zajišťují, že vaše aplikace bude vždy aktuální a vaše data budou vždy v bezpečí.

Nastavení úklidových oblastí

Nastavení úklidových oblastí

Robotické vysavače s mopem Kärcher čistí autonomně a systematicky. "No-go zóny" lze nastavit prostřednictvím aplikace, aby bylo zajištěno, že robot nebude uklízet konkrétní oblasti. Pokud však existují oblasti, které je třeba vysát, ale nevytřít, pak je zde také možnost nastavení „zón bez vytírání“. A pokud by měly být přeskočeny celé místnosti, lze robotovi zabránit v jejich průchodu nastavením takzvaných „virtuálních zdí“. To vše lze snadno a intuitivně konfigurovat pomocí aplikace.

Různé režimy čištění

Různé režimy čištění

Naše aplikace Home Robots nabízí mnohem více funkcí než základní program pro autonomní čištění. Vysávání, mopování nebo kombinace obou úklidových programů – s aplikací máte vše na dosah ruky, což vám umožní snadno definovat režim úklidu pro konkrétní místnosti nebo oblasti. Můžete také nakonfigurovat četné parametry podle svých individuálních požadavků – od sacího výkonu při vysávání až po průtok vody při mopování.

Plán úklidu 2.0

Plán úklidu 2.0

Pomocí funkce časovače v aplikaci Home Robots si můžete vytvořit svůj vlastní plán úklidu pro svůj robotický vysavač a mop v jendom. To vám umožní určit nejen dny a časy, kdy chcete, aby robot pracoval, ale také to, které oblasti by měl během této doby čistit jakým čisticím programem. Jeliokž jsou zmapovány všechny místnosti, můžete upravit nastavení úklidu pro každou samostatnou místnost.

Bodové čištění a čištění ploch

Bodové čištění a čištění ploch

Když na podlahu padnou drobky nebo se objeví jiná špína, existují dvě flexibilní řešení. Pro znečištění na velmi specifickém místě můžete pomocí aplikace nastavit konkrétní místo pro cílené čištění skvrn. A pro větší plochy znečištění můžete dokonce pomocí aplikace nastavit velikost čištěné plochy pro rychlé, ale cílené mezičištění.

Aktivace a deaktivace funkcí

Aktivace a deaktivace funkcí

Široká škála funkcí, jako je Auto Boost, detekce koberců nebo funkce AI, lze aktivovat nebo deaktivovat jednu po druhé, aby vyhovovaly potřebám nebo preferencím uživatele. Například u předložek a koberců lze deaktivovat funkci Auto Boost, aby čištění pokračovalo pouze při nízkém sacím výkonu, když je znečištění jen lehké. To šetří energii a prodlužuje dobu čištění.

Statistika příslušenství

Statistika příslušenství

Nároky kladené na robotický vysavač a mopem se v jednotlivých domácnostech liší v závislosti na faktorech, jako je velikost uklízené plochy, míra znečištění a frekvence úklidu. Rychlost, s jakou se příslušenství opotřebovává, se proto velmi liší. To je důvod, proč vám aplikace Home Robots ukazuje míru opotřebení, jako jsou kartáče, a ukazuje, kdy je třeba vyměnit příslušenství. Tím je zajištěno, že robot je vždy perfektně vybaven pro co nejlepší výkon a výsledky čištění.

Historie čištění

Historie čištění

Každý úklid je v aplikaci Home Robots zaznamenán v reálném čase a poté uložen. To poskytuje zajímavé pohledy na životnost vašeho čisticího robota. Kdy bylo zařízení v jaké místnosti, jaké vzdálenosti urazilo a kolik čtverečních metrů podlahy bylo vysáto nebo vytřeno? Tímto způsobem můžete bedlivě sledovat, co váš robotický vysavač s mopem dělal – i když jste mimo dům.

Další funkce

Další funkce

Aplikace Home Robots vám poskytuje přístup ke všem důležitým funkcím vašeho úklidového robota. To zahrnuje spoustu dalších funkcí, které se mohou v té či oné situaci ukázat jako užitečné. Aplikaci lze například použít jako dálkové ovládání vašeho robota. Smartphone lze také použít k nastavení jazyka a hlasitosti hlasového výstupu nebo k poskytování odpovědí na často kladené otázky.


Chcete se dozvědět robotických vysavačích více?

Podívejte se na naše tipy, jak s vysavačem pracovat a jak o něj pečovat. Nebo jsme pro vás připravili i sadu nejčastějších otázek, které mohou před i během užívání padnout. Také se můžete podívat na naši sekci jak vybrat robotický vysavač, kde se mimojiné poorvnáte i sací výkon robotických vysavačů.Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

 • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
 • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
 • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
 • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.