ČISTIČE KOBERCŮ, EXTRAKTORY - TEPOVAČE

Kärcher profesionální tepovače (extraktory) a automaty na čištění koberců jsou robustní, vysoce výkonné a univerzálně použitelné. Vhodné jsou pro účinné základní i údržbové čištění kobercových krytin a odstraňování skvrn z textilních povrchů. Čalounění a autosedačky vyčistí Kärcher extraktory s odpovídajícím příslušenstvím až do hloubky vláknen.

Podkategorie extraktorů, čističů koberců pro profesionály:

Kärcher  Extraktory

Extraktory

Podlahové krytiny, čalouněný nábytek, kancelářské židle, sedadla pro cestující - silné, šikovné extraktory Kärcher vyčistí všechny textilní povrchy, uvolní a odstraní nečistoty v jednom pracovním kroku. S výkonnými sacími turbínami pro nepřekonatelně nízkou zbytkovou vlhkost.

Kärcher  Automat na čištění koberců

Automat na čištění koberců

Kärcher stroje na čištění koberců umožňují hospodárné, velkoplošné čištění koberců do hloubky vláken. Jsou vhodné jak pro běžné extrakční čištění, tak i pro nový proces údržbového čištění.

Kärcher  Vysoušeče koberců

Vysoušeče koberců

Vysoušeče koberců Kärcher jsou účinné, výkonné, ale přitom velmi kompaktní a tiché. Zajišťují rychlé schnutí povrchů poškozených vodou nebo rychlé obnovení pochůznosti textilních povrchů po čištění. S držadlem a integrovaným navíjením kabelu.


Doporučené stroje, novinky v sortimentu profesionálních tepovačů:


Potřebujete poradit s výběrem čistícího stroje na koberce?

Naši specialisti Vám rádi poradí nebo stroj předvedou.

*

* povinné pole