Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Servis pro spotřebitele

Takhle to funguje: Výrobky z programu Home & Garden Vám v našich servisních centrech rychle a za pevnou cenu opravíme (Fixní cena opravy). Přístroje s vadou materiálu či vadou způsobenou chybou výrobce během 24-měsíční záruční lhůty opravujeme zdarma.

servis

Speciálně vyškolení servisní technici zaručují vysoce kvalitní opravu. Dostatečná zásoba náhradních dílů v místě umožňuje velmi krátkou dobu opravy. Každý přístroj je podroben kompletní zkoušce funkčnosti a po provedené opravě rovněž zkoušce bezpečnosti.

Opravy jsou prováděny za pevné ceny (Fixní cena opravy) vč. balného a přepravních nákladů.

Průběh opravy

1. Zabalte vadný přístroj s příslušenstvím do krabice.

2. Přiložte krátký popis vady přístroje a kopii dokladu o koupi - to pro ověření, zda se na přístroj vztahují záruční podmínky nebo zda je možná oprava na kulanci.

3. Vyplňte on-line formulář odkaz OBJEDNÁVKA SVOZU DO SERVISU níže, během 48 hod. se s Vámi spojí dopravce a zboží na Vámi uvedené adrese vyzvedne. 

4. Zpravidla obdržíte svůj přístroj zpátky nejpozději do 10-ti pracovních dní od přijetí stroje do opravy. Na vyměněné náhradní díly získáte záruku 24 měsíců, na práci servisního technika 6 měsíců.

5. Pokud nechcete využít námi nabízené služby, můžete zboží zaslat zpět na vlasntí náklady na adresu uvedenou níže.

Kärcher spol. s.r.o.
Servisní středisko
Modletice 193
251 01 Modletice

6. Dálší možností je dovézt stroj na opravu na některé z našich servisních míst, adresy naleznete v odkazu níže Servisní partneři pro Home & Garden.

servis hg 3

Servisní partneři pro Home & Garden

Je jedno, kde v České republice jste svůj přístroj Kärcher zakoupili, v případě opravy se můžete obrátit na jakéhokoliv specializovaného prodejce Kärcher ve Vašem okolí. Ceny oprav u našich servisních partnerů se mohou lišit od pevných cen společnosti Kärcher.

 

> Vyhledání servisního partnera

Vaše výhody

U Kärcheru se opravy přístrojů Home and Garden provádějí za pevnou cenu (Fixní cena opravy). Všechny uvedné ceny jsou kalkulovány včetně balného a přepravních nákladů.

Pevné ceny (Fixní cena opravy)
Stačí jediný pohled do ceníku fixních oprav a Vy víte, kolik bude oprava Vašeho přístroje stát (vč. dopravy a balného).

Vyzvednutí přístroje
Bezplatné vyzvednutí a zpáteční přeprava přes dopravní službu PPL - jednoduché a pohodlné.

Kompletní oprava a zkouška bezpečnosti
Kompletní pravidelná údržba přístroje a výměna dílů podléhajících opotřebení. Po opravě přezkoušíme Váš přístroj na funkčnost a bezpečnost.

Zaručeně rychlé
Odhad nákladů odpadá, to ušetří čas. V našem servisním centru je průměrná doba opravy 5 pracovních dnů (plus doba dopravy).

Zaručeně dobré
Získáte 24 měsíců záruky na vyměněné náhradní díly.

Servisní hotline
Na telefonním čísle +420 323 606 014 Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

 

servis image

Záruční oprava

Kärcher poskytuje soukromým koncovým zákazníkům na výrobky kategorie Home & Garden od data koupě záruku v trvání 2 let - na vady materiálu a na vady způsobené chybou výrobce. Při komerčním použití poskytujeme záruku 1 rok. Jako důkaz záruky je nutno předložit doklad o koupi.

 

Gissigheim_klein