Servis / Objednávka svozu příslušenství, dílů do opravy pro konečné spotřebitele

Vyplňte svozový formulář a přepravu příslušenství nebo dílů do servisního střediska nechte na nás.


Svoz stroje, dílu, nebo příslušenství do opravy - pro konečné spotřebitele

Má-li být Váš stroj/díl/příslušenství co nejrychleji opraven, potřebujeme kromě Vašich kontaktních údajů a údajů o umístění přístroje následující informace:

 • Přesné označení přístroje s objednacím číslem a sériovým číslem
 • Druh závady
 • Pokud možno, tak i pravděpodobnou příčinu vzniku závady

Objednací číslo a sériové číslo označeno s/n přístroje naleznete na typovém štítku stroje. Štítky jsou na přístroji viditelně připevněné. Naleznete jej vždy dle druhu přístroje např. na zadní straně, na spodní straně nebo ve vnitřní části přístroje. Označení přístroje naleznete na samotném přístroji nebo na typovém štítku.

Aby mohl být stroj převzat do přepravy, je nutné ho řádně zabalit a zajistit proti poškození. V případě nedodržení této podmínky přepravní společnost odmítne stroj převzít a přepravit. Přepravu zajišťuje společnost GLS.

Jak správně zabalit zásilku: 

 • Vnější obal

  Zboží zabalené v papírových krabicích, vyrobených z kvalitní dvouvrstevné lepenky odolné proti vlhkosti, je obvykle dobře chráněno. Zvlášť důležitá je ochrana rohů, povrchu a hran. 

 • Vnitřní výplň

  Všechny prázdné prostory uvnitř krabice by měly být vyplněny nějakým výplňovým materiálem. Zboží se nesmí posouvat. Použitý výplňový materiál by měl být pro odesílané zboží vhodný. Jeden způsob, jak zabalit balík s těžkým a choulostivým zbožím je použití přesně vytvarovaného polystyrénového výlisku. 

 • Zalepení

  Balík by měl být ovinut lepicí páskou a ze všech stran dobře zalepen. Důkladné zalepení je nutné pro bezpečnou přepravu.

Číslo naleznete na typovém štítku stroje. Štítky jsou na přístroji viditelně připevněné. Nápověda zde.

Vyplňte název stroje (typové označení) - naleznete na faktuře, nebo na štítku stroje.

*
*

* povinné pole