Tepovače

Skutečně čisté koberce i bez náročného drhnutí a dlouhého schnutí? Vsaďte na vysoce hygienické čistění s tepovači Kärcher, které dokáží nahradit i klasický vysavač a poradí si se suchým i vlhkými nečistotami na pohovkách, čalounění, matracích, autosedačkách, kobercových podlahách i kusových kobercích. Ideální do domácností se zvířaty, dětmi a alergiky, kde vytvářejí bezpečný prostor pro život.


Tepovače Kärcher: Kompletní sortiment

0 produkty/ů
Tepovač Kärcher

Kdykoliv opět čisté koberce i čalouněníVÁŠ NOVÝ ČISTÝ DOMOV

Speciální řešení problémů: s našimi tepovači můžete odstranit i ty nejodolnější nečistoty téměř ze všech textilních povrchů. Od autosedaček a koberců, rohožek až po zahradní nábytek, čalounění nebo látkové potahy – tepovače čističe Kärcher nabízejí širokou škálu použití uvnitř i venku. Mastnota, špína a zápach? Už nemají šanci!

Čištění koberců pomocí tepovače Kärcher

AŽ DO NEJMENŠÍHO VLÁKNA

Čištění do hloubky vláken, které vás nadchne: naše tepovače čistí opravdu precizně. Během okamžiku dokáží odstranit i zažrané nečistoty. Vydechnout si mohou zejména alergici. Navíc naše tepovače přesvědčí dlouhou životností, vysokou kvalitou a robustností.

Čištění do hloubky vláken pomocí tepovače Kärcher

FLEXIBILNÍ

Čistota s faktorem WOW: v aku tepovači SE 3-18 Compact se osvědčená technologie sprejového odsávání Kärcher setkává s 18 V bateriovou platformou Kärcher Battery Power. Výsledek: efektivní, pohodlné čištění do hloubky vláken v jediném kroku. To znamená, že nečistoty ze sedaček, zahradního nábytku nebo čalounění můžete odstranit kdykoli a kdekoli – i na těžko dostupných místech. Zařízení čistí stejně silně jako naše sprejové extrakční čističe s napájecím kabelem a je super flexibilní.

Flexibilita díky aku tepovači

Použití tepovače Kärcher

Tepovače pracují rychle a efektivně v hloubce vláken, která zanechávají osvěžená a dokonale zbavená veškerých nečistot, tuků i zápachu. Váš domov provoní hygienickou čistotou a výrazně prodlouží životnost všech textilií doma i v autě.

Velkou výhodou je jejich variabilita, skladnost a plné nahrazení dalších spotřebičů. Ušetříte si tak nejen práci, ale i úložný prostor. Vše, co tepovač umí, vám názorně předvede v krátkém videu níže.


Tepovačem lze v domácnosti čistit například:

Tepovač využijete zejména na koberec

Kobercové podlahy

Vyčistit můžete i čalouněný nábytek

Čalounění a čalouněný nábytek

Tepovač můžete použít na schody s kobercem

Schody s kobercovými obklady

Čištění matrací a polstrování

Matrace, polstrování

Textilní závěsy

Textilní závěsy na stěnu

Autosedačky, textilní rohožky

Autosedačky, textilní rohožkyTepovače pro profesionályKarcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.