Péče o domácnost a zahradu

Lidé na celém světě stráví úklidem přibližně 3 hodiny a 20 minut týdně dle celosvětové studie o úklidu, která byla provedena naší společností. Pro čistý domov je zapotřebí mnoho čisticích pomocníků. Ať už uvnitř nebo venku: s tipy na správné použití bude práce hotová rychleji a vy budete mít více volného času

Kärcher tipy na čištění

Venkovní prostory a zahrada

Tipy na čištění a péči o dům

Kolem domu je toho na práci opravdu hodně: na jaře je třeba odstranit stopy po zimě na terase, vjezdu a cestách. V létě je třeba rostliny zavlažovat, trávník pravidelně sekat, živý plot a keře stříhat. Na podzim přichází na řadu příprava zahrady na zimu, odstranění listí a uskladnění zahradního nábytku. I vozy potřebují pravidelnou péči – ať už jízdní kolo, motorka, auto nebo obytné auto.   

S těmito praktickými tipy vám půjde práce rychle od ruky.

Údržba zahrady


Čištění a údržba vozidel


Vnitřní prostory

Tipy: jak na nečistoty v domácnosti

Úklid kuchyně, koupelny, obývacího pokoje – nejen s jarním úklidem máte v domácnosti spoustu práce. Mezi nejčastější nečistoty patří: skvrny na podlaze, čalounění a kobercích. Pyl, prach a otisky na oknech, zbytky jídla a mastnoty v kuchyni. Vodní kámen a zbytky mýdla v koupelně. Ale s několika pár triky, správným úklidovým vybavením, čisticími prostředky lze nečistoty rychle odstranit a domov bude opět hygienicky čistý.
 SPRÁVNÁ PRÁCE A PÉČE

Poradíme vám, jak správně pracovat s okenním vysavačem a jak o něj pečovat.

SPRÁVNÁ PRÁCE A PÉČE

JAK VYBRAT...?

Poradíme vám, jak vybrat ten správný okenní vysavač dle vašich potřeb.

Jak vybrat vysavač na okna