Vrtání, zametání, vysávání

Vrtání, zametání nebo vysávání - Kärcher nabízí vhodné přístroje pro každé čištění. Vaše domácnost bude zářit čistotou a špína bude jednoduše a rychle odstraněna.

BohrenKehrenSaugen_Header
Staubfrei_Bohren

Bezprašné vrtání

S lapačem prachu při vrtání DDC 50 od Kärcheru můžete vrtání vyřídit zcela bezprašně. Nepotřebujete pomoc žádné další osoby ani dodatečné příslušenství či přístroj, jako např. vysavač. Lapač prachu DDC 50 je vhodný pro každou vrtačku (max. velikost vrtáku ø 10 mm) a umožňuje Vám pracovat oběma rukama a se všemi běžnými povrchy v interiéru.

Takhle to funguje 

  1. Zaměřit: Poté, co jste si označili žádoucí místo na vrtání, nasaďte úplně jednoduše lapač prachu DDC 50 na Vaši vrtačku a umístěte jen nad Vaše značení.
  2. Přitlačit: Poté přitlačte lapač prachu DDC 50 na stěnu - se spuštěním funkce podtlaku se přístroj samostatně přisaje k podkladu a zachytí prach z vrtání spolehlivě během celého vrtání.
  3. Vrtat: Vrtání s lapačem prachu DDC 50 probíhá zcela bezproblémově. Přístroj celou dobu drží pevně na stěně a Vy tak máte obě ruce volné jen pro vrtání.
  4. Uvolnit: Po vrtání uvolníte podtlak jednoduchým stisknutím tlačítka na uvolnění podtlaku a odeberete lapač prachu DDC 50 ze stěny. Vámi vyvrtané místo je čisté a veškerý prach byl zachycen lapačem.
  5. Vyprázdnit: Otevřete lapač prachu DDC 50 a vysypejte zachycený prach z vrtání. Již není potřeba žádného dočišťování.

Rychlé a snadné zametání

Rychlé a snadné zametání

Na občasné menší nečistoty pokaždé nepotřebujete hned vysavač: bateriové koště K 55 zde rychle, pohodlně a důkladně uklidí. Bez kabelu a díky bateriovému provozu je všude při ruce a navíc je díky své malé hmotnosti obzvláště praktický. Inteligentní konstrukce koštěte umožňuje zametání až do 1 mm od okraje. Tak můžete na lopatku a košťátko jednoduše zapomenout.

  • Chcete-li kartáč vyčistit, jedním pohybem ruky jej můžete odejmout nebo vyměnit.
  • Baterii lze odejmout a nabíjet externě. Můžete jednoduše pokračovat v práci s vyměnitelnou baterií (speciální příslušenství).
  • Bateriové koště K 55 Plus zametá s postranním kartáčem až do vzdálenosti 1 mm od okraje.
  • Velká nádoba na zametené nečistoty lze snadno a pohodlně vyjmout a vyprázdnit.

Multifunkční vysavače

Extrémní sací síla.

Nové a všestranně použitelné multifunkční vysavače Kärcher přesvědčí extrémní sací sílou, příkladnou nízkou spotřebou elektrické energie, novým konceptem vyjmutí filtru jakož i speciálně vyvinutým příslušenstvím.
Nezáleží na tom, zda se jedná o suché, mokré, hrubé nebo jemné nečistoty: Nová generace multifunkčních vysavačů od Kärcheru zajistí vždy optimální zachycení nečistot a perfektní výsledky čištění. Zkrátka: Společnost Kärcher nabízí pro každou potřebu a každý požadavek vhodné řešení - jak pro intenzivní tak i pro příležitostné používání.


MV_Filterwechsel

Inovativní technika vyjmutí filtru používaná od modelů střední třídy umožňuje komfortní demontáž filtru za několik vteřin. Přitom je plochý skládaný filtr, známý z oblasti Professional, uložený v kazetě v hlavě přístroje - pro mimořádně rychlou demontáž ve dvou krocích. Jednoduše odklopte filtrační kazetu, filtr vyjměte - hotovo!
Přehled výhod: rychlejší a pohodlnější vyjmutí filtru, bez kontaktu s nečistotami, žádný rozptyl prachu.

MV_Zubehöre

Zcela nově vyvinuté příslušenství, jako podlahová hubice, trubky, sací hadice nebo rukojeť, zaručují u všech nových modelů perfektní výsledky čištění a maximální komfort při používání. Vysát lze všechny druhy nečistot, a to rychle a beze zbytku.
Přehled výhod: perfektní výsledky čištění, nejvyšší komfort, minimální vynaložení síly, maximální volnost pohybu, bez ucpávání a přerušení práce.

MV_Filterreinigung

Integrovaná funkce čištění filtru umožňuje rychlé a účinné čištění znečištěných filtrů u všech špičkových vysavačů řad WD 5-6 stisknutím tlačítka vyčištění. Tak můžete pracovat i při obtížném čištění s dlohotrvající vysokou sací silou. Přehled výhod: není nutné ruční čištění, žádný kontakt s nečistotami, vysoká sací síla.


Vhodné přístroje a příslušenství

Lapač prachu při vrtání

Vysávání po vrtání - to bývalo kdysi.

Bateriové koště

Malé nečistoty - žádné téma: Bateriové koště od Kärcheru to uklidí v okamžiku.

Multifunkční vysavače

Multifunkční vysavače s vysokou sací silou.


15 % SLEVA NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

Přihlaste se k odběru novinek a získejte:

√ 15 % sleva na první nákup.

√ Přednostní informace o akčních nabídkách.

√ Praktické tipy k zakoupeným produktům.

√ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

Přihlásit se k odběru novinek

VÝHODY MYKÄRCHER

Přidejte se do naší Kärcher rodiny: zaregistrujte se do myKärcher a získejte:

√ Uvítací slevový kód ve výši 15 %.

√ Stav a přehled o všech objednávkách na jednom místě.

√ Pohodlné on-line odbavení záručního i pozáručního servisu pro stroje řady Home & Garden.

 

Registrovat se do MyKärcher