Vrtání, zametání, vysávání

Vrtání, zametání nebo vysávání - Kärcher nabízí vhodné přístroje pro každé čištění. Vaše domácnost bude zářit čistotou a špína bude jednoduše a rychle odstraněna.

Vysávání pilin

Rychlé zametání

Rychlé a snadné zametání

Na občasné menší nečistoty pokaždé nepotřebujete hned vysavač: bateriové koště KB 5 zde rychle, pohodlně a důkladně uklidí. Bez kabelu a díky bateriovému provozu je všude při ruce a navíc je díky své malé hmotnosti obzvláště praktický. Inteligentní konstrukce koštěte umožňuje zametání až do 1 mm od okraje. Tak můžete na lopatku a košťátko jednoduše zapomenout.

  • Chcete-li kartáč vyčistit, jedním pohybem ruky jej můžete odejmout nebo vyměnit.
  • Baterii lze odejmout a nabíjet externě. Můžete jednoduše pokračovat v práci s vyměnitelnou baterií (speciální příslušenství).
  • Bateriové koště K 55 Plus zametá s postranním kartáčem až do vzdálenosti 1 mm od okraje.
  • Velká nádoba na zametené nečistoty lze snadno a pohodlně vyjmout a vyprázdnit.

Multifunkční vysavače

Extrémní sací síla.

Nové a všestranně použitelné multifunkční vysavače Kärcher přesvědčí extrémní sací sílou, příkladnou nízkou spotřebou elektrické energie, novým konceptem vyjmutí filtru jakož i speciálně vyvinutým příslušenstvím.
Nezáleží na tom, zda se jedná o suché, mokré, hrubé nebo jemné nečistoty: Nová generace multifunkčních vysavačů od Kärcheru zajistí vždy optimální zachycení nečistot a perfektní výsledky čištění. Zkrátka: Společnost Kärcher nabízí pro každou potřebu a každý požadavek vhodné řešení - jak pro intenzivní tak i pro příležitostné používání.


Výměna filtru

Inovativní technika vyjmutí filtru používaná od modelů střední třídy umožňuje komfortní demontáž filtru za několik vteřin. Přitom je plochý skládaný filtr, známý z oblasti Professional, uložený v kazetě v hlavě přístroje - pro mimořádně rychlou demontáž ve dvou krocích. Jednoduše odklopte filtrační kazetu, filtr vyjměte - hotovo!
Přehled výhod: rychlejší a pohodlnější vyjmutí filtru, bez kontaktu s nečistotami, žádný rozptyl prachu.

Vysávání

Zcela nově vyvinuté příslušenství, jako podlahová hubice, trubky, sací hadice nebo rukojeť, zaručují u všech nových modelů perfektní výsledky čištění a maximální komfort při používání. Vysát lze všechny druhy nečistot, a to rychle a beze zbytku.
Přehled výhod: perfektní výsledky čištění, nejvyšší komfort, minimální vynaložení síly, maximální volnost pohybu, bez ucpávání a přerušení práce.


Vhodné přístroje


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.