Platba kartou v našem internetovém obchodě je dočasně mimo provoz.
Prosíme, využijte platební metodu PayPal či platbu dobírkou – dobírka je ZDARMA bez poplatků.
Na vyřešení technické chyby pracujeme a omlouváme se za možné komplikace.

Čističky vzduchu do domácnosti

Domácnost s čerstvým vzduchem po celý rok. Ať je to práce z domova, spánek či odpočinek: většinu dne trávíme zavřeni v místnosti. Proto je dobré myslet na to, co dýcháme. Čistý vzduch je důležitý pro naši bystrou mysl i kvalitní odpočinek. A kolikrát jen vyvětrat nestačí, protože venkovní vzduch je také plný nečistot a prachu. 

A proto jsou tu čističky vzduchu Kärcher AF, které jsou dokonalým řešením pro odfiltrování jemného prachu, pylu, ale i virů a nepříjemných pachů z místnosti. Čerstvý vzduch je důležitý nejen pro alergiky, ale pro všechny, kteří se chtějí pořádně nadechnout.


Čističky vzduchu produkty

0 produkty/ů

Originální příslušenství, čisticí prostředky a náhradní díky Kärcher

Originální příslušenství a náhradní díly

> Náhradní filtry do čističek vzduchu

Náhradní díly k čističkám vzduchuČističky vzduchu do domácnosti


Co umí čističky vzduchu Kärcher?

Naše čističky vzduchu Kärcher dokážou filtrovat širokou škálu různých znečišťujících látek ze vzduchu ve všech vnitřních prostorách díky HEPA 13 a antibakteriálnímu filtru s aktivním uhlím.

Patogeny a aerosoly

Patogeny a aerosoly

Chemické výpary

Chemické výpary

Jemný prach

Jemný prach

Alergeny

Alergeny

Nepříjemné pachy

Nepříjemné pachy

Spory plísní

Spory plísní


Oblasti použití


Obývací pokoj a ložnice

Prach se rychle shromažďuje, zejména v místnostech, kde trávíte hodně času. Kompaktní čističky vzduchu AF účinně filtrují jemný prach, pyl a bakterie ze vzduchu, aniž by zabíraly příliš mnoho místa.

Kuchyně
Znáte ten problém – vůně oběda stále přetrvává o několik hodin později. Vzduchové filtry řady AF tento problém ukončí.

Pracovní oblast
Pokud pracujete z domova ve vlastní kanceláři, potřebujete příjemné pracovní prostředí. Vzduchový filtr Kärcher zaručuje čistý vzduch v místnosti, což zvyšuje vaši koncentraci.

Garáž
Váš vlastní koutek pro kutily v garáži je skvělá věc – ale to obvykle znamená vysoký výskyt prachu a chemické výpary. Se vzduchovými filtry AF mohou kutilové opět volně dýchat.

Sklep a půda
Sklepy a půdy jsou známé svou prašností. Pokud zde chcete pověsit prádlo nebo uskladnit potraviny, budete vděční za účinné filtrování čističek vzduchu Kärcher.

Oblasti použití čističek vzduchu

Funkce čističek vzduchu

Pokud jste někdy přemýšleli, jak důležitý je vzduch, zkuste na několik sekund zadržet dech. Abychom se cítili dobře a mohli efektivně pracovat, učit se nebo regenerovat, musí být vzduch, který dýcháme, čistý. Kärcher nabízí různé čističky vzduchu pro různé životní situace. S inteligentním automatickým režimem přístroj vždy přizpůsobí svůj výkon aktuální kvalitě vzduchu.

Efektivní čističky pro čistý vzduch

Čističky vzduchu Kärcher pracují s vysoce účinnou filtrací HEPA 13 s přírodním aktivním uhlím a antibakteriálním povlakem. filtrujÍ 99,95 % všech částic větších než 0,3 µm ze vzduchu v místnosti. Naše čističky vzduchu tak pomáhají proti nepříjemným pachům nebo spórám plísní a odstraňují bakterie, aerosoly, chemické výpary, jemný prach, pyl a alergeny.

Čističky pro čistý vzduch

Tichý chod pro příjemné používání

Čističky vzduchu AF jsou vybaveny vysoce kvalitními, výjimečně tichými ventilátory a motory a také zvukově optimalizovaným prouděním vzduchu. Stručně řečeno: můžete se soustředit na důležité věci v životě bez rušivých zvuků.

Tiché čističky vzduchu

Vysoký průtok vzduchu pro rychlé čištění vzduchu

Výkonné, vysoce účinné a přitom tiché motory zajišťují vysoký výkon a rychlou výměnu vzduchu. S klidem v duši můžete volně dýchat.

Vysoký průtok vzduchu pro rychlé čištění vzduchu
Profesionální čističky vzduchuKarcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.