Pomáháme

Společnost Kärcher pomáhá v oblastech tam, kde je to potřeba. Uvědomujeme si, že ne všichni mají stejné možnosti. Jsme společensky odpovědnou firmou.

PRAGUE CITY SWIM 2021

Prague City Swim 2021

Firma Kärcher podpořila tento charitativní závod již podruhé. Spolek ALSA (organizace sdružující pacienty a profesionály se zájmem o ALS - amyotrofickou laterální sklerózu) pozval rekreační i profesionální plavce a nadšence do paddleboardingu k účasti na závodech kolem Střeleckého ostrova. Kärcher věnoval této organizaci 5 čističek vzduchu AIR PURIFIER AF 100 (v celkové hodnotě 94 400,- Kč). Naše mycí zóna a obzvlášť náš herní a soutěžní prostor byl celou dobu v obležení, jak dětí, tak i dospělých.

HZS Říčany

Kärcher podpořil říčanské hasiče

Společnost Kärcher podpořila jednotku PO HZS Středočeského kraje dislokovanou na stanici Říčany, když darovala čisticí prostředky a zapůjčila tepovač pro čištění zásahové techniky stanice Říčany po návratu z mezinárodní záchranné operace z Řecka, kde se Česká republika podílela na likvidaci rozsáhlých lesních požárů. Pomohla tak vyčistit dva vozy CAS20 Tatra 815, které byly součásti odřadu HZS ČR.

 

Mikulčice

Pomoc po tornádu 2021

Společnost Kärcher nabídla pomoc zasaženým tornádem. Celkem poskytla obcím, respektive Sdružení dobrovolných hasičů - městu Hodonín, Lužice, Mikulčice, Prušánky, Hrušky a Moravská Nová Ves 36 elektrocentrál v celkové hodnotě 903 tisíc korun bez DPH, včetně DPH 1,1 milionu korun.

SDH 2020

Pomáháme: Povodně 2020

Dobrovolným hasičům, kteří pomáhali v regionech zasažených povodněmi v červnu 2020 jsme věnovali profesionální tlakovové myčky a mokrosuché vysavače. Pomohli jsme konkrétně těmto dobrovolným hasičským jednotkám: JSDH Heřmanův Městec, SDH Morašice, SDH Šumvald, Hasiči Uničov a Sbor Dobrovolných Hasičů Polanka nad Odrou. Věříme, že jim naše stroje pomohly při jejich těžké práci. 

 

pomáháme sos vesničkám

Pomáháme SOS dětským vesničkám

SOS vesničky jsou nestátní nezisková organizace, která pomáhá ohroženým rodinám v péči o své děti a poskytuje kvalitní alternativní péči dětem, jež nemohou vyrůstat ve své vlastní rodině. SOS vesničkám jsme darovali čisticí stroje, protože jsme si vědomi, že čistota je pro zdraví dětí velice důležitá.

rodina městeckých

Pomohli jsme rodině Městeckých

Příběh Aleše začal v roce 2015 tragicky: praskla mu deformovaná céva v mozku. Pohodový třicátník měl doma tři dcery, nejmladší byly čtyři měsíce. Podle všech prognóz měl zemřít. Díky lékařům i manželce Katce, která ho nedovolila odpojit od přístrojů, však nakonec přežil. Díky mnoha dobrým lidem a sponzorům mohla rodina postavit bezariérový dům, i my pomohli, rodině jsme do nové domácnosti věnovali podlahový mycí stroj FC 5.

pink ribbon pomáháme

Charitativní AKU stěrka Pink Ribbon

Včasné rozpoznání nemoci může zachránit život. U rakoviny prsu to platí dvojnásob. Kärcher jako zodpovědná a sociálně angažovaná společnost podporuje iniciativu Růžová stužka. V rámci podpory této iniciativy jsme vyvinuli exkluzivní edici, která je – zcela ve znamení charakteristické růžové stuhy – ozdobená atraktivními designovými prvky v růžové barvě.

Z každého zakoupeného čističe oken WV 2 Premium z limitované designové edice Pink Ribbon odvede Kärcher Česká republika částku ve výši 50 Kč na boj proti rakovině prsu.

pomocné tlapky

Pomáháme obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky

Obecně prospěšná společnost Pomocné tlapky se již od svého založení v únoru 2001 zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů. Vycvičené psy předávají zdarma do dlouhodobého užívání tělesně postiženým, zejména těm, kteří jsou zcela nebo částečně upoutáni na invalidní vozík, ale i lidem nevidomým, pacientům se záchvatovými onemocněními a lidem s kombinovaným onemocněním. My jsme této společnosti věnovali přístroj FC 5 Premium, který pracovníkům pomůže ušetří čas při úklidu, který mohou věnovat výcviku psů, kteří následně pomáhají lidem, kteří to potřebují.

pomáháme avo

Stali jsme se generálním partnerem AVON Pochodu 2018

V Kärcher jsme se stali generálním partnerem AVON Pochodu 2018. Jsme společensky odpovědnou společností a snažíme se pomáhat tam, kde je to potřeba. Letošní rok podporujeme BOJ ZA ZDRAVÁ PRSA. Připojte se k nám!

AVON POCHOD 2018

klokánek Dolní Benešov

Pomáháme Fondu ohrožených dětí Klokánek

Vánoce patří dětem a proto jsme se rozhodli v tento čas pomoci právě jim, dětem z Fondu ohrožených dětí Klokánek v Dolním Benešově. Do Klokánku jsme zaslali tepovač koberců, který poslouží k tomu, aby se zde dětem lépe žilo a zdravě dýchalo.

dejte nám šanci

Pomáháme hospicu pro psí seniory DEJTE NÁM ŠANCI

DEJTE NÁM ŠANCI je hospic pro psí seniory. Tento hospic založila Eliška Vafková, která toužila být veterinářkou. Tento nápad se nám velice líbí a Elišce fandíme, proto jsme se jí také rozhodli podpořit věnováním výkonného vysavače, který jí ulehčí úklid hospicu a ušetří čas, který bude moci věnovat pejskům.

domácí hospicdocvfikjvsdkl

Pomáháme hospicu pro seniory CESTA DOMŮ

Cesta domů provozuje Domácí hospic na území hl. m. Prahy. Komukoliv z České republiky poskytuje poradenské služby v oblasti péče o nevyléčitelně nemocné a umírající. Jelikož si uvědomujeme, že péče o nevyléčitelně nemocné a umírající rodinné příslušníky je velice psychicky i finančně náročná, rozhodli jsme darovat několik vysavačů, které pomohou rodinám, které se starají o své umírající rodiče či jiné rodinné příslušníky.

dejme d?tem šanci

DEJME DĚTEM ŠANCI - Čisticí stroje pro dětský domov Prostějov

Ve spolupráci s nadací DEJME DĚTEM ŠANCI jsme darovali čisticí přístroje do dětského domova v Prostějově. Jsme si vědomi toho, že čistota je pro zdraví dětí velice důležitá.

pomáháme ph 7

Uklízečům Prahy 7 pomohou nové zametací stroje

V prosinci 2016 darovala naše společnost zametací stroje uklízečům Prahy 7. Cílem projektu jsou nejen čistší ulice sedmého pražského obvodu, ale také usnadnění mnohdy těžké práce uklízečů, kteří prostřednictvím práce pro radnici Prahy 7 usilují o návrat do běžného života. Často se jedná o lidi v tíživé životní situaci, lidi bez domova či ty, kterým ztráta domova reálně hrozí.

pomáháme klíček

Úklid dětského hospicu - NADAČNÍ FOND KLÍČEK

V dubnu 2016 jsme pomohli s úklidem dětskému hospicu Klíček v Uhlířských Janovicích. Byla pro nás čest pomoci tak dětem, které zde žijí. (Hospic Klíček slouží dětem, u nichž byla diagnostikována život ohrožující či život omezující choroba)

Pomáháme zoo

Vyčistili jsme pražskou ZOO

35 zaměstnanců Kärcher vč. nejvyššího managementu zametalo cesty, hrabalo trávu a mylo průhledová skla výběhů v Zoologické zahradě hlavního města Prahy. Vše se odehrálo 14. května 2015 v rámci mezinárodní dobrovolnické akce Give & Gain Day.