HZS Říčany

Neváhali jsme pomoct s čištěním techniky po náročné operaci v Řecku.

Společnost Kärcher podpořila jednotku PO HZS Středočeského kraje dislokovanou na stanici Říčany, když darovala čisticí prostředky a zapůjčila tepovač pro čištění zásahové techniky stanice Říčany po návratu z mezinárodní záchranné operace z Řecka, kde se Česká republika podílela na likvidaci rozsáhlých lesních požárů. Pomohla tak vyčistit dva vozy CAS20 Tatra 815, které byly součásti odřadu HZS ČR.

Zásahová technika ze středních Čech totiž hasila plameny v náročných klimatických podmínkách v opravdu velké dálce. Konkrétně osm mužů se dvěma cisternami a dopravním automobilem bylo nasazeno v akci na pomoc Řecku sužovanému lesními požáry.

Velice si vážíme práce hasičů, a proto jsme neváhali ani chvíli, když jsme měli možnost je podpořit.  Po jejich návratu z mezinárodní záchranné operace v Řecku jsme udělali všechno proto, abychom byli nápomocni techniku po náročné operaci vyčistit a připravit pro další potřeby.

Společnost Kärcher darovala konkrétně pěnovací nástavec s nádobou, aktivní pěnu pro mytí vozu, ochranu proti zavápnění a korozi pro vysokotlaké čističe s ohřevem Advance, mýdlový čistič a zapůjčila také profesionální tepovač.


HZS Říčany

piktogram-ruka_srdce

 

Děkujeme tímto všem, kteří pomáhají.