Kärcher All Brands Service

Servis pro všechny značky. Chtěli byste kompletní servis všech strojů pod jednou střechou, nemáte ale ve svém vozovém parku pouze stroje značky Kärcher? Pak využijte náš Kärcher All Brands Service pro opravu a údržbu zařízení ostatních výrobců. Přesně tak, jak jste zvyklí u našeho servisu. Kompetentní, spolehlivý a rychlý.

Kompletní servis všech strojů pod jednou střechou.

 

Chtěli byste kompletní servis všech strojů pod jednou střechou, nemáte ale ve svém vozovém parku pouze stroje značky Kärcher? Pak využijte náš Kärcher All Brands Service pro opravu a údržbu čistících strojů a úklidové techniky všech značek (Nilfisk, Hako, Taski, RCM, Kränzle, Casco a další). Přesně tak, jak jste zvyklí u našeho servisu. Kompetentní, spolehlivý a rychlý.

 

S aplikací Kärcher Connected Cleaning vám je svět propojeného čištění zcela k dispozici. Moduly Kärcher Fleet a Kärcher Manage spojují celou infrastrukturu vaší flotily čištění na jedné platformě: manuální čištění a stroje, místa a plánování jejich nasazení, reporting a servis. Všude a kdykoli dostupné online.

KABS

Vy se můžete soustředit na své podnikání, my se postaráme o servis vašich strojů.

Je jedno, z jakých strojů a jakých značek se vaše flotila skládá, postaráme se o všechny - za dodržení veškerých standardů, včetně předepsaných bezpečnostních prohlídek. Dáme vám jednu kontaktní osobu – pro údržbu, opravy, náhradní díly a díly podléhající rychlému opotřebení, pro příslušenství i čisticí prostředky.

 

 


Více o Kärcher All Brands Service - servis všech značek

Chcete se o Kärcher All Brands Service dozvědět více a máte konkrétní poptávku? Pak prosím vyplňte jednoduše tento formulář. Co nejdříve se Vám přihlásíme.

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole