Kärcher All Brands Service

Servis pro všechny značky. Chtěli byste kompletní servis všech strojů pod jednou střechou, nemáte ale ve svém vozovém parku pouze stroje značky Kärcher? Pak využijte náš Kärcher All Brands Service pro opravu a údržbu zařízení ostatních výrobců. Přesně tak, jak jste zvyklí u našeho servisu. Kompetentní, spolehlivý a rychlý.

KABS

Vy se můžete soustředit na své podnikání, my se postaráme o servis vašich strojů

Je jedno, z jakých strojů a jakých značek se vaše flotila skládá, postaráme se o všechny - za dodržení veškerých standardů, včetně předepsaných bezpečnostních prohlídek. Dáme vám jednu kontaktní osobu – pro údržbu, opravy, náhradní díly a díly podléhající rychlému opotřebení, pro příslušenství i čisticí prostředky.

Navíc, díky naší aplikaci Kärcher Service-App můžete vyřídit všechny poptávky servisu sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. Do aplikace propojíme váš kompletní strojový park bez ohledu na značku.

S aplikací Kärcher Connected Cleaning vám je svět propojeného čištění zcela k dispozici. Moduly Kärcher Fleet a Kärcher Manage spojují celou infrastrukturu vaší flotily čištění na jedné platformě: manuální čištění a stroje, místa a plánování jejich nasazení, reporting a servis. Všude a kdykoli dostupné online.

Kärcher All Brands Service

Chcete se o All Brands Service dozvědět více a máte konkrétní poptávku? Pak prosím vyplňte jednoduše tento formulář. Co nejdříve se Vám přihlásíme.

*

* povinné pole