WOMA – Vysokotlaké tryskání vodou, řezání vodním paprskem

Díky technice s nejvyšším tlakem lze pomocí ultra vysokého tlaku až 3000 bar čistit a otryskávat nejrůznějsí nánosy a povrchy, řezat beton, ocelové potrubí, renovovat mostní konstrukce a podobně. Navrhujeme a vyrábíme vysoce přesné napájecí jednotky.

WOMA - tryskání vysokotlakým vodním paprskem
Logo 620

Ultra vysoký tlak WOMA: Až 3000 barů

Společnost WOMA (Pty) Ltd. je již po více než 50 let jedním z nejvýznamnějších výrobců dodávajících inovativní výrobky pro průmyslové obory využívající tryskání vysokotlakým vodním paprskem.


Bez ohledu na konkrétní aplikaci – ať se jedná o odstraňování materiálů, čištění, nebo řezání – navrhujeme a vyrábíme vysoce přesné napájecí jednotky, které stanovují laťku z hlediska kvality, spolehlivosti, cenové výhodnosti a spokojenosti zákazníků.


U společnosti WOMA kombinujeme naši expertízu v oblasti technologie tryskání vysokotlakým vodním paprskem s mimořádnou kvalitou služeb poskytovanou na soustavně vysoké úrovni prostřednictvím naší nonstop zákaznické linky a dodávek náhradních dílů s rychlou odezvou na požadavky uživatelů. V průmyslu máme praxí prověřenou pověst dodavatele spolehlivých řešení pro dlouhou řadu spokojených zákazníků z průmyslových i komerčních oborů.


WOMA – vždy na čele v oblasti vysokotlakých aplikací. Vysokotlaký vodní paprsek.

Řezání vodním paprskem, odstraňování povrchů, čištění vodou

Protože voda je kapalina, lze ji vést jakýmkoli směrem. Tato myšlenka je základem naší práce již od samotného založení naší společnosti.


Na tomto základě jsme vyvinuli celý sortiment produktů, které nabízí vždy správné řešení pro jakýkoli požadavek. Principem této flexibility je schopnost variabilně kombinovat různé moduly:

 

 • V závislosti na typu trysky můžete řezat, opracovávat, odstraňovat otřepy, strhávat opláštění, odebírat materiál nebo čistit
 • V závislosti na kapacitě čerpadla lze dosáhnout tlaku vody až 3000 barů
 • Podle vašich požadavků na využití jednotek jsme schopni dodat vám stacionární, nebo mobilní jednotky.

U společnosti WOMA vždy získáte to nejlepší řešení kombinující minimální provozní náklady s nejvyšší možnou efektivitou práce.

WOMA, řezání vodním paprskem s ultra vysokým tlakem

Výběr z produktů

Vysokotlaký přívěsný čistič EcoTherm

Vysokotlaký přívěsný čistič s ohřevem EcoTherm vyniká svým výkonem. Čištění horkou vodou je v některých případech mnohem účinnější než čištění studenou vodou. To znamená, že na srovnatelné čištění stačí nižší tlak.

Přednosti:

 • S teplotou až 98 °C lze snadno čistit fasády, menší trubky, průmyslové podlahy a další povrchy, jednoduše smývat oleje a maziva a snadno odstraňovat povrchové vrstvy.
 • Kompaktní a lehký přívěsný vozík lze na místo použití přepravovat pomocí téměř každého osobního vozu střední třídy.
 • Robustní dieselový motor (38 kW), stabilní design.
 • Díky systému nádrže s pěti komorami včetně bezpečnostní vany, který zabraňuje úniku paliva, nafty či změkčovačů, splňuje náročné ekologické normy.
 • Vysoce dostupné vysokotlaké čerpadlo s dlouhou životností 70Y vyniká kompaktní konstrukcí a malou hmotností.

Ultravysokotlaký vodní tryskací stroj EcoMaster MK3

EcoMaster MK3 je kompaktní silák na čištění a údržbu velkých staveb a průmyslových závodů, uplatní se ale i mnoha dalšími způsoby v průmyslu, stavebnictví a v oblasti komunálních služeb. Ultravysokotlaký vodní tryskací stroj je koncipovaný jako mobilní přívěs s dieselovým pohonem.

Přednosti:

 • Hodí se zejména na odstraňování povrchových vrstev a renovace betonu, ale i na řezání a oddělování různých materiálů.
 • K dispozici jsou tři verze modelu s maximálním provozním tlakem mezi 2 500 až 3 000 barů.
 • Snadné ovládání WOMATIC 4 zvyšuje spolehlivost stroje a zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti díky funkcím jako sledování provozního stavu, regulace tlaku a tlaková cirkulace. Zabezpečuje také malé opotřebení, dlouhou životnost a nízkou spotřebu paliva.
 • Splňuje náročné ekologické normy: Případné úniky provozních kapalin zachytí bezpečnostní vana odpovídající bezpečnostním normám.

Vysokotlaké jednotky EcoMaster Classic

Zařízení EcoMaster Classic byla vyvinuta se zvláštním zřetelem na použití v drsných podmínkách. K jejich hlavním rysům patří kompaktní design, robustní na údržbu nenáročná konstrukce a jednoduchá obsluha strojů. Tyto vysokotlaké jednotky mají mnohostranné využití, jsou flexibilní a fungují v extrémních klimatických podmínkách i v nepříznivém okolním prostředí.


Přednosti:

 • Stroj EcoMaster D 250M Classic s max. provozním tlakem až 3 000 barů je ideální volbou na úpravy a odstraňování betonu či povrchových úprav, oddělování a řezání různých materiálů.
 • Na mimořádně silné a zatvrdlé znečištění, které se často vyskytuje v oblasti průmyslu např. ve výměnících tepla, sítech, filtrech a potrubích, je účinný léty prověřený stroj EcoMaster D 250Z Classic s max. provozním tlakem až 1 500 barů.
 • Stroj EcoMaster D 1502 Classic s max. provozním tlakem až 750 barů je ideální na vnější čištění nádrží, odstraňování nečistot, koroze a povrchových vrstev.
 • Stroj EcoMaster D 150Z Classic s max. provozním tlakem až 1 500 barů se skvěle uplatní při čištění vnitřků nádrží, kontejnerů a dlouhých potrubí.
 • Všechny stroje jsou vybavené robustními a výkonnými vysokotlakými čerpadly WOMA, která nejsou náročná na údržbu.

Ultra vysokotlaká čerpadla

Seznamte se se širokou řadou vysokotlakých čerpadel, která se díky své flexibilitě osvědčila po desetiletí v mnoha průmyslových odvětvích.

K vysokotlakým čerpadlům

Ultra vysokotlaké jednotky

Vysokotlaké jednotky s modulární konstrukcí jsou ideálním pracovním nástrojem např. pro sanaci betonu, čištění výměníků tepla nebo pro čištění kanálů. V kombinaci s vozidlem spojují v jednom systému mobilní ulravyskokotlakou technologii.

K vysokotlakým jednotkám

Příslušenství

  Bohaté příslušenství doplňuje nabídku (bude přesměrování na stránky systému WOMA v EN).

K příslušenství

Vysokotlaký stroj WOMA Ecomaster MK3 vestavěný v kontejneru

 

Ukázka stroje WOMA Ecomaster MK3, vestavěný v kontejneru. Jedná se o vysokotlaký stroj WOMA Ecomaster MK3 s výkonem 2800 bar, 25 l/min, který dokáže odstranit izolaci pouze vodním paprskem bez jakýkoliv příměsi na čistý kov. 

 

> Více o WOMA v kontejneru

 


Univerzální aplikace

Naše inovativní řešení se využívají téměř ve všech oborech moderního průmyslu a naše aplikační znalosti v souvislosti s tím soustavně rostou. To je umožněno naším aplikačním servisem, jenž nám umožňuje systematicky využívat naše celosvětové zkušenosti pro vaše řešení.

Čištění a příprava povrchů, odstraňování laků, rzi nebo betonu

Techniku značky WOMA lze využít v množství různých průmyslových oborů pro čištění a přípravu povrchů – například pro odstraňování všech typů povrchových úprav a rzi. Mezi další možnosti použití náleží bezemisní čištění a selektivní odstraňování betonu.

Ať se jedná o pryžové povlaky v čeřičích, nádržích, nebo potrubních vedeních – nic neodolává mechanickému čištění tolik jako speciální odrazová síla tohoto pružného materiálu. Jednoduše se s tímto dokáže vypořádat pouze technologie vysokotlakého vodního paprsku.


V kombinaci s vysoce účinnými vodními přístroji WOMA (např. TankMaster ® XX L- XL, -S a nastavitelnou tryskou Speedcontrol 3000), které používáme v našich patentovaných systémech, jsme schopni úspěšně odstranit jakýkoli pryžový povlak s vysokou plošnou efektivitou při velmi nízkých nákladech na odstraňování.

Průmyslová výroba hliníku obecně vede k vytváření nánosů soli v mnoha součástech procesního zařízení. Jako nejúčinnější se osvědčilo pravidelné čištění pomocí technologie vysokotlakého vodního paprsku s provozním tlakem od 1 500 do 3 000 barů. Odstraní povlak beze zbytků, aniž by byl poškozen nosný materiál zařízení.


Společnost WOMA disponuje 45 lety zkušeností v oblasti vývoje a výroby čisticích technologických celků, které jsou individuálně přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly specifickým požadavkům vyplývajícím ze systémových konstrukcí.

Kdykoli je vyžadováno řízené odstraňování vrstev laku, jsou přístroje WOMA tou správnou volbou. Aby se dosáhlo požadovaného výsledku, lze podle příslušné aplikace zvolit různé trysky a systémy. Za pomoci různých provozních tlaků až do 3 000 barů a vysoké plošné účinnosti je možné snadno odstraňovat vícevrstvé lakové nátěry bez poškození nosného materiálu.

Vysoká variabilita činí ze systémů WOMA ideální nástroje pro čištění a údržbu všech lodních zařízení. Účinně lze čistit veškeré otevřené povrchy včetně plášťů lodí a rovněž námořní konstrukce, nádrže nebo vedení. Pokud je třeba, lze dokonce bez potíží řezat systémy povrchové úpravy a jakékoli druhy kovů.

Pravidelné sledování je klíčovou složkou zajišťování provozní a konstrukční bezpečnosti mostů. Rovněž údržba a opravy musejí dodržovat přísné standardy. Naše technologie vodního paprsku umožňuje provádět veškeré kroky moderní renovace – od jednoduchého čištění přes zdrsňování povrchů podle předdefinovaných hodnot pevnosti spojů v tahu až po odhalování vadných míst a výztuží. Robotická technologie WOMA zde umožňuje pracovat až do hloubky jednoho metru. Všechny tyto výhody učiní z efektivní a flexibilní rekonstrukce snadno splnitelný úkol.

Naše systémy, jež vytyčují nové trendy v oboru stavebnictví, získávají stále více pozornosti a uznání a vyznačují se moderním přístupem. Základem toho je kombinace jejich vysoké účinnosti a šetrnosti vůči životnímu prostředí.


Ať se jedná o odstraňování usazenin, povrchových systémů, betonu či znečištění, nebo o oddělování betonových konstrukcí, oceli, keramiky, materiálů či prvků vyztužených vlákny, naše potrubní systémy nabízejí maximální spolehlivost.

Ať se jedná o laky, sádru, asfalt, beton, povrchové povlaky, pryžové otěry, olej, rez, nebo mnoho dalších materiálů, naše vodní nástroje jsou zkrátka nedostižné. Velký plošný záběr a související vysoká výkonnost umožňují efektivní čištění vodorovně i svisle orientovaných ploch – např. fasád, budov, dopravních zařízení a ranvejí.

Efektivní odstraňování okují ze žhavých válcovaných obrobků z oceli má zásadní důležitost pro konečnou kvalitu materiálu. Odstraňování okují pomocí hydromechanických zařízení se osvědčilo jako ideální technologie z jednoho důvodu: efekty ochlazení, rozdrcení a vypaření se vzájemně ovlivňují ve značně pozitivním smyslu.


Již po mnoho let je společnost WOMA spolehlivým partnerem ocelářského průmyslu a dodává systémy a zařízení na klíč, jež jsou individuálně přizpůsobené vašim specifickým požadavkům.

Kdykoli je vyžadováno řízené odstraňování vrstev laku, jsou přístroje WOMA tou správnou volbou. Aby se dosáhlo požadovaného výsledku, lze podle příslušné aplikace zvolit různé trysky a systémy.


Za pomoci různých provozních tlaků až do 3 000 barů a vysoké účinnosti díky velkému plošnému pokrytí je možné snadno odstraňovat vícevrstvé lakové nátěry bez poškození nosného materiálu.

Technologie WOMA se využívá na celém světě v jakékoli aplikaci, kde je potřeba efektivní zpracování technických povrchů. V celém rozsahu od povrchových povlaků, laků, rzi a protikorozní ochrany až po bezemisní čištění a selektivní odstraňování betonu – nástroje WOMA jsou šetrné vůči pracovnímu prostředí, jsou bezprašné a nevydávají vibrace.

Technologie WOMA se využívá na celém světě v jakékoli aplikaci, kde je potřeba efektivní zpracování technických povrchů. V celém rozsahu od povrchových povlaků, laků, rzi a protikorozní ochrany až po bezemisní čištění a selektivní odstraňování betonu – nástroje WOMA jsou šetrné vůči pracovnímu prostředí, jsou bezprašné a bez vibrací.

Renovace parkovacích objektů představují zvlášť náročné projekty, protože v těchto objektech jsou prostory, ke kterým je složitý přístup. Kompaktní konstrukce zařízení WOMA zaručuje, že naše technologie lze využít kdekoli.


Ať se jedná o odhalení poškozených ploch, nebo odstraňování betonu až do hloubky 40 cm – naše systémy poskytují vysoce různorodou škálu služeb, s jejichž pomocí lze každý problém vyřešit přesně podle potřeb dané aplikace. Žádný problém nepředstavuje ani použití robotů.

Efektivní čištění silnic, ranvejí a dalších dopravních ploch je nezbytností. Důvodem je, že neustálé otěry pryže z pneumatik vedou k snížení drsnosti povrchu – a tím k snížení bezpečnosti jízdy. Technologie vodního paprsku WOMA s mimořádně vysokým tlakem zaručuje měřitelně vyšší drsnost povrchu při vysoké plošné efektivitě.


Jednoduše lze provádět dokonce i odstraňování vodorovného silničního značení.

Čištění potrubí a nádrží, čištění filtrů

Systémy WOMA jsou nyní spojovány i s chemickým průmyslem a procesním inženýrstvím. Vysokotlaký vodní paprsek našich výrobků dokáže očistit nádoby na laky a barvy, znečištění, pryskyřice a usazeniny bez zanechání zbytků. Systémy WOMA dále ustavují normy v oblasti čištění trubek a potrubních svazků. Nástroje WOMA jsou certifikovány jako mimořádně bezpečné produkty.

Síta a filtry jsou důležité prvky v mnoha průmyslových oborech. Aby se zajistila soustavně vysoká spolehlivost těchto procesů, je nezbytné pravidelné a vysoce účinné čištění těchto součástí. Naše systémy čistí filtrační systémy jakéhokoli typu od usazenin, napečených materiálů, laků, povrchových povlaků, inkrustace, bakterií, oxidačních filmů, kalů, vápenatých usazenin a dalších.

Když hrozí ucpání trubek nebo jsou trubky již ucpané – dokáží je pročistit čisticí systémy od společnosti WOMA. Umožňuje to pneumaticky poháněný rotační čistič trubek pracující s tlakem až 1 500 barů (RDR TubeMaster® 1500).


U potrubních svazů, jako například tepelných výměníků, topidel nebo výparníků, lze využít vírové trysky pracující s tlakem až 2 500 barů. Doplňkově lze použít také ručně používané čisticí nástroje na trubky, jež se vyznačují nízkou hmotností a dlouhou trvanlivostí.

V ocelářském průmyslu se z používaných tyglíků musí pravidelně odstraňovat nečistoty. Ve srovnání s použitím kartáčovacích procesů nabízí čištění pomocí vysokotlakých systémů vodního paprsku WOMA obrovské výhody: zkracují potřebný čas – a tím také dobu přerušení procesu – až na jednu čtvrtinu a zamezují opotřebení stěn tyglíku. Systémy od společnosti WOMA na čištění tyglíků odstraní každou ulpívající nečistotu v jednom čisticím cyklu – dodatečný proces následného čištění je již zbytečný.

Hliníkové bóje / odstraňování řas a mušlí

Ať se jedná o bednění trupů, doky, hráze, nebo lodní zdviže, hliníkové bóje – efektivní odstraňování řas, mušlí a dalších usazenin tvoří nedílnou součást údržby a postupů k zachování hodnoty fyzických konstrukcí.


Přenosné, kompaktní systémy WOMA – řady Ecocold® a Ecotherm® – v těchto speciálních prostředích prokazují svou mimořádnou flexibilitu. Variabilně nastavitelný tlak zaručuje vysokou výkonnost čištění a vysokou plošnou efektivitu. Na vyžádání je možné současně rovněž opracovat povrch a odhalit případné vady v rámci jediné operace.

 

Barvy, laky, tvrdé či elastické povlaky – kdykoli je třeba rychle a důkladně odstranit tyto materiály ze stěn a dalších povrchů, spoléhá se stále více lidí na světově jedinečné horkovodní systémy Ecotherm® 600 nebo Ecotherm® 800.


Díky teplotám až 98 °C, tlaku až 800 barů a vysoké plošné efektivitě vyčistí tyto nástroje povrchy tak, že budou vypadat jako nové, a současně zajistí optimální přípravu povrchu pro další ošetření. Čištění a renovace fasád v jednom kroku – bez jakýchkoli chemikálií či drtě a s minimálními náklady na likvidaci materiálů.

Bez ohledu na daný materiál – tj. lakové vrstvy, mřížka lakovací kabiny, sádra, asfalt, beton, povrchové povlaky, otěry pryže, olej, rez — naše vodní nástroje nebudou mít konkurenci. Velká pracovní plocha umožňuje používat systémy WOMA při průmyslovém čištění velkých povrchů ve vodorovném i svislém směru, například fasády, dopravní zařízení a ranveje.

Bez ohledu na daný materiál – tj. lakové vrstvy, sádra, asfalt, beton, povrchové povlaky, otěry pryže, olej, rez — naše vodní nástroje nemají konkurenci. Velká pracovní plocha umožňuje používat systémy WOMA při průmyslovém čištění velkých ploch ve vodorovném i svislém směru, například průmyslové podlahy, fasády, dopravní zařízení a ranveje.

Nánosy asfaltu lze najít na mnoha místech – na silnicích, střechách, lakovaných konstrukcích, povrchu nádrží a na mnoha dalších plochách. Termoplastické vlastnosti asfaltu kladou zvláštní požadavky na technologii čištění.


Variability naší technologie vysokotlakého vodního paprsku vám umožní odstraňovat asfalt z kovových i nekovových povrchů, které následně zůstanou beze zbytků čisté. Odstraněný materiál lze navíc následně recyklovat.

Systémy WOMA Tankmaster XXL, XL a S se osvědčily jako optimální ruční nástroje na čištění velkých nádob. Proces čištění vykonávají speciální rotační tryskové hlavy. Při provozním tlaku až do 3 000 barů a průtoku vody až 600 l/min nemají ani tuhé a zatvrdlé nápeky a usazeniny žádnou šanci.


Při použití speciálních hlav a prodlužovacích ramen na čištění nádrží je možné vyčistit kompletní řadu velikostí nádrží s optimální výkonností díky velkému plošnému pokrytí.

Čisticí systémy od společnosti WOMA dokáží je pročistit ucpané trubky. Umožňuje to pneumaticky poháněný rotační čistič trubek pracující s tlakem až 1 500 barů (RDR TubeMaster® 1500).


U tepelných výměníků, topidel nebo výparníků lze využít bezdrátové trysky s tlakem až 2 500 barů. Doplňkově je možné použít také ruční čisticí nástroje na trubky, jež se vyznačují velmi nízkou hmotností a dlouhou trvanlivostí.

Naše systémy lze nalézt v automobilovém průmyslu v širokém rozsahu aplikací od výroby oceli až po výrobu konečných výrobků v různých podobách využití. Odstraňují písek z forem a jader stejně spolehlivě jako tuky, oleje, emulze, nápeky, inkrustace nebo barvy.


Naše systémy pro řezání vodním paprskem pracují rovněž velice spolehlivě v širokém spektru izolačních materiálů, jako jsou například sklovláknité plasty, plsť, sklo, pryž, keramika, kovy, pěny, koberce a textilie.

Odstraňování zanesení materiálem, minimalizace pachů nebo odhalení poškozených částí – naše systémy se v rámci technologie kanalizací osvědčily v mnoha aspektech.


Pomocí našich systémů lze se znatelně vysokou efektivitou provádět odstraňování nánosů, povrchových povlaků, betonu, vegetace, produktů koroze, oxidačních vrstev, usazených pevných látek, kalů, povrchových škraloupů, kořenů, zbytků cementu nebo vápna a mnoha dalších materiálů.

Čištění budov, elektráren, lodí a strojů je předmětem velmi přísných administrativních kontrol. Zařízení a systémy WOMA nabízejí požadovanou bezpečnost a osvědčují se jako spolehlivé nástroje pro každodenní využití bez ohledu na daný účel. Může se jednat např. o odstraňování usazenin, povlaků vyztužených vlákny, vrstev laků a sádry, olejů, zdrojů radiace, sazí a rovněž velmi výbušných materiálů a paliv.

Řezání vysokotlakým paprskem vody - řezání potrubí, železobetonu, oceli

Řezací nástroje WOMA mají vynikající pověst ve stavebním a demoličním průmyslu. Naše nástroje se používají k řezání železobetonu, oceli nebo keramiky a jsou vhodné k využití přímo v terénu. Dále je možné snadno rozebírat různé nádoby a ocelové či stavební konstrukce. Řezací nástroje WOMA nevytvářejí teplo na řezném břitu, pracují bezprašně a s nízkou hladinou vibrací.

Ať se jedná o slitiny kovů, ocel, beton, železobeton, či vysokopevnostní keramiku – při řezání těchto a bezpočtu dalších materiálů jsou řezací nástroje WOMA jednoduše nedostižné.


Kombinace řezání abrazivním vodním paprskem a variabilních trysek umožňuje přesnost, jež je optimálně přizpůsobena specifickým vlastnostem materiálu. To je rovněž důvod úspěchu řezacích systémů WOMA v mnoha průmyslových oborech.

Ať se jedná o slitiny kovů, ocel, beton, železobeton, či vysokopevnostní keramiku – při řezání těchto a bezpočtu dalších materiálů jsou řezací nástroje WOMA jednoduše nedostižné. Kombinace řezání abrazivním vodním paprskem a variabilních trysek umožňuje přesnost, jež je optimálně přizpůsobena specifickým vlastnostem materiálu. To je rovněž důvod úspěchu řezacích systémů WOMA v mnoha průmyslových oborech.

Ať se jedná o slitiny kovů, ocel, beton, železobeton, či vysokopevnostní keramiku – při řezání těchto a bezpočtu dalších materiálů jsou řezací nástroje WOMA jednoduše nedostižné. Kombinace řezání abrazivním vodním paprskem a variabilních trysek umožňuje přesnost, jež je optimálně přizpůsobená specifickým vlastnostem materiálu. To je rovněž důvod úspěchu řezacích systémů WOMA v mnoha průmyslových oborech.

Velkoobjemové plné pneumatiky, jaké se používají například u pásových vozidel, cisternových vozů nebo důlních vozidel, lze demontovat pouze jejich rozříznutím. Řezací nástroje od společnosti WOMA si optimálně poradí i s těmi nejodolnějšími materiály. Kombinace řezání abrazivním vodním paprskem a variabilních trysek umožňuje přesnost, jež je optimálně přizpůsobená specifickým vlastnostem materiálu. To je rovněž důvod úspěchu řezacích systémů WOMA v mnoha průmyslových oborech.

Vysoce přesné řezání v oblastech s ochranou proti výbuchu (Ex) – žádný problém pro speciální systémy WOMA. Na naše systémy se spoléhají přední společnosti ropného a plynárenského průmyslu. Německý federální institut pro výzkum materiálů potvrdil udělením certifikátu, že naše systémy dokáží na milimetr přesně řezat potrubí až do tloušťky stěn 40 mm. Výsledkem je přesný, kruhový řez. Zpracovávat lze snadno i další materiály, jako například beton, železobeton a vysokopevnostní keramiku.

Vysoce přesné řezání v oblastech s ochranou proti výbuchu (Ex) – žádný problém pro speciální systémy WOMA. Na naše systémy se spoléhají přední společnosti ropného a plynárenského průmyslu. Německý federální institut pro výzkum materiálů potvrdil udělením certifikátu, že naše systémy dokáží na milimetr přesně řezat potrubí až do tloušťky stěn 40 mm. Výsledkem je přesný, kruhový řez. Zpracovávat lze snadno i další materiály, jako například beton, železobeton a vysokopevnostní keramiku.


Chcete se dozvědět více o tryskání ultra vysokým tlakem?

Náš obchodní zástupce Vám rád zařídí ukázku ultravysokého čištění ve Vaší společnosti.

Kärcher, spol. s r. o.
251 01 Modletice 193

Tel: +420 323 555 555

Zdeněk JONÁK
Specialista pro prodej techniky WOMA

Tel.: +420 727 944 525

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole