...

Dodací lhůta je pouze orientační.
Z důvodu zvýšeného zájmu o tlakové myčky řady Home & Garden se může prodloužit termín doručení.

Tlakové myčky

Pamatujete si ten pocit, když bylo vaše auto úplně nové a vaše příjezdová cesta čerstvě vydlážděná? Když váš zahradní nábytek poprvé spatřil světlo světa a vaše zahradní stěny byly bez mechu? To byly opravdové WOW momenty, které nezmizely, jen se dočasně schovaly pod prach, špínu či mech. Navraťte původní vzhled odstraněním těchto nečistot a znovu zažijte WOW díky tlakovým myčkám.

Tlaková myčka Kärcher vyčistí fasády, auta, zahradní nábytek, nářadí, terasy, oplocení i chodníky. A to účinně a bez zbytečné námahy. Proměňte tyto špinavé práce ve skutečné potěšení.

> MOBILNÍ APLIKACE: K tlakovým myčkám můžete využít mobilní aplikaci Home & Garden, která vám poradí s efektivnějším čištěním. Aplikace je určena pro stroje z řady Smart Control a Power Control.
> OCENĚNÍ KVALITY: Kvalita oceněná nezávislými instituty. Není to jen klasická vapka, jsou to tlakové myčky s oceněním.
Ať už vyžadujete šetrnou péči nebo výkonné čištění – tlakové myčky Kärcher nabízejí perfektní řešení pro každý úklidový úkol.

 

TIP: Propojte si váš chytrý telefon s tlakovou myčkou. Více o chytrých tlakových myčkách zde.


Tlakové myčky Kärcher: Kompletní sortiment

0 produkty/ůKterá tlaková myčka je ta pravá pro vás?

Pět typů výkonu. Pět produktových řad.

Když přijde na čištění a údržbu, vždy se můžete spolehnout na tlakové myčky Kärcher. Ale není to jen o WOW efektu, který navrátí zašlým povrchům. Je to také o kompaktním, lehkém, přenosném či bezdrátovém designu. Každá produktová řada má své přednosti, které jsou přizpůsobené individuálním požadavkům a oblasti použití.

Kärcher Home & Garden app

Řada Smart Control

Tlakové myčky Smart Control zvládnou jakýkoliv úkol. To vše jednoduše a profesionálně díky propojení s aplikací Home & Garden pomocí Bluetooth a chytrého vybavení, jako je vysokotlaká pistole Smart Control s pracovním nástavcem Multi Jet 3 v 1.

Zjistit více
Power Control trigger gun

Řada Power control

Šetrné a účinné čištění nebylo nikdy jednodušší. To vše díky velkému výkonu a podpoře poskytované aplikací Home & Garden společně s příslušenstvím, jako je vysokotlaká pistole Power Control s displejem a pracovním nástavcem Vario Power.

Zjistit více
Standard Range

Řada Standard

Vše, co potřebujete pro účinné čištění: Jednoduchá manipulace, dostatečná síla pro různé úklidové úkony a chytré možnosti uložení příslušenství.

Zjistit více
Kärcher K 7 Compact

Řada Compact

Dokonalý pomocník do menších prostor a pro ty, kdo upřednostňují skladné a přenosné vybavení. Tyto tlakové myčky s integrovaným úložištěm hadice mají minimální nároky na prostor a zajistí tak snadné skladování a vždy rychlé zprovoznění.

Zjistit více
Kärcher K 2 battery-operated high-pressure cleaner

Řada Battery

Vhodná do míst bez přístupu k elektrické zásuvce. Bezdrátové modely, které jsou pohodlné, mobilní a flexibilní. I bez kabelu se pochlubí celkem velkým výkonem, když ho potřebujete.

Zjistit víceTlakové myčky Kärcher


Základní rozdíly mezi tlakovými myčkami Kärcher

SMART CONTROL

První tlakové myčky s ovládáním pomocí aplikace

Toto je prémiová řada! Kärcher Smart Control jsou první tlakové myčky s ovládáním pomocí aplikace. Cokoli potřebujete vyčistit, stačí použít poradce v chytré aplikaci Home & Garden, který ukáže správné nastavení tlaku a toto nastavení odešle přímo z vašeho chytrého telefonu do tlakové myčky Kärcher. Vždy správný tlak, vždy správné příslušenství pro optimální výsledky čištění.

Kärcher je definicí pro vysokotlaké čištění. Jsme obzvláště hrdí na naše tlakové myčky Smart Control. Od propojení ovládání s chytrou aplikací až po tlakovou pistoli a stříkací trysku 3 v 1 v zařízeních, za jejichž vývojem stojí naše dlouholeté zkušenosti.

Řada Smart Control zahrnuje tlakové myčky třídy K 5 a K 7.


Application Consultant

Aplikační rádce Kärcher

Aplikační rádce v chytré aplikaci poskytuje praktické tipy a triky pro čištění různých povrchů a materiálů s použitím tlakové myčky, jako je optimální úroveň tlaku. Tyto informace a správné nastavení odesílá do zařízení Smart Control.

Boost mode

Režim Boost

Pro extra výkon mají zařízení Smart Control režim Boost. Vyšší tlak je aplikován po dobu 30 sekund, což způsobuje odstranění i odolnějších nečistot. Boost režim aktivujete pomocí vysokotlaké pistole nebo přes aplikaci.

Equipment details

Vše pro perfektní výsledek

Díky praktickým detailům vybavení, jako je vysokotlaká pistole Smart Control, nástavec 3 v 1 Multi Jet a čisticí systém Plug 'n' Clean, můžete klidně čelit jakékoli výzvě při čištění bez námahy.
 

Power Control

Tak vypadá moderní vysokotlaké čistění

Při čištění je klíčové mít k dispozici správnou technologii, a právě to nabízí řada Power Control. S tímto vybavením získáte plný výkon, chytré tipy a výkonné příslušenství, jako například tlaková pistole Power Control, která na svém displeji ukazuje nastavený tlak a snadno se přepíná mezi tlakovým režimem a režimem pro čisticí prostředek. S aplikací Home & Garden navíc zjistíte, která technologie bude vaší tlakové myčce nejvíce vyhovovat, aby byla ještě šetrnější a účinnější.

Voda – poháněná Kärcherem

Tlakové myčky Power Control nabízejí působivý balíček funkcí. Výsuvná teleskopická rukojeť umožňuje snadnou a pohodlnou přepravu a skladování zařízení. V závislosti na modelu mají tlakové myčky různá řešení pro dávkování čisticího prostředku, včetně nádrže nebo systému Plug 'n' Clean. Od řady K 3 a výše lze tlak nastavit na spouštěcí pistoli. Díky tomu je šetrné a efektivní čištění snadnější než kdy jindy.

Řada tlakových myček Power Control zahrnuje přístroje třídy K 2K 3, K 4 a K 5.

 

Standard

Nový standard

Řada tlakových myček Standard splňuje všechny požadavky od lehkých a kompaktních zařízení pro začátečníky přes vysokotlaké čisticí stroje až po vysoce výkonné modely s vodou chlazenými motory pro náročné úkoly. Díky těmto vlastnostem může s řadou Standard zažít WOW faktor opravdu každý.

Vše, co potřebujete pro efektivní čištění

Díky jednoduchému ovládání, dostatečnému výkonu pro různé úklidové úkony a chytré možnosti uložení přiloženého příslušenství obsahuje řada Stadnard vše potřebné pro efektivní čištění.

Řada tlakových myček Standard zahrnuje přístroje třídy K 2K 3 a K 4.

 

Compact

Kärcher Classic pressure washer

Jednoduše silný i skladný

Tlakové myčky z řady Compact jsou důkazem toho, že k dosažení velkých věcí nemusíte být velcí. Jednoduše řečeno, tyto modely dělají to, co dělat mají – neuvěřitelně dobře čistí. To však není vše. Jsou navrženy nejen chytře, ale i kompaktně, takže je můžete jednoduše přepravit v zavazadlovém prostoru auta nebo je po skončení práce uložit na polici v dílně či ve sklepě. Další jejich výhodou je snadné použití. Zkrátka perfektní tlakové myčky pro každého, kdo chce jednoduše čistit vysokotlakým čističem a zároveň ocení skladnost, kterou se tyto myčky odlišují.

Žádné kompromisy

Díky charakteristické síle a přesnosti Kärcher získáte během okamžiku čistou terasu nebo nablýskané auto. Naše tlakové myčky Compact se snadno přepravují a skladují a skvěle čistí.

Řada Compact zahrnuje přístroje třídy K 2, K 3, K 4 a K 5

Battery

Se špínou si poradí i bez zdroje elektřiny

Zářit i bez elektřiny – to dokážou tlakové myčky z řady Battery. Aku tlakové myčky využijete k čištění různých povrchů, ať už se jedná o malé automobily, motorky, jízdní kola, lodě i drobné úklidové práce kolem domu. Díky výdrži baterie až 14 minut můžete uklízet zcela nezávisle na připojení k elektrické síti. Při čištění vám analogový displej vysokotlaké pistole vždy zobrazí zvolený režim.

Aku tlakové myčky K 2 z 36V platformy Kärcher Battery Power přinášejí flexibilitu v obslasti čištění všude tam, kde není elektrický zdroj.


Výkonnostní třídy

Tlakové myčky Kärcher jsou rozděleny dle jednotlivých výkonnostních řad. Jednoduše řečeno: čím vyšší číslo řady, tím vyšší výkon. Je tedy třeba zvážit, pro jaké práce vapku sháníte.

Tlakové myčky K 7
 • Jízdní kola,
 • zahradní nářadí,
 • zahradní nábytek,
 • ploty,
 • venkovní schody a cesty,
 • motocykly a skútry,
 • obytné přívěsy a velké automobily,
 • zahradní zíďky a kamenné zdi.
Tlakové myčky K 5
 • Jízdní kola,
 • zahradní nářadí,
 • zahradní nábytek,
 • ploty,
 • venkovní schody a cesty,
 • motocykly a skútry,
 • obytné přívěsy a automobily,
 • zahradní zíďky a kamenné zdi.
Tlakové myčky K 4
 • Jízdní kola,
 • zahradní nářadí,
 • zahradní nábytek,
 • ploty,
 • menší cesty,
 • motocykly a skútry,
 • malá vozidla,
 • zahradní zíďky a kamenné zdi.
Tlakové myčky K 3
 • Jízdní kola,
 • zahradní nářadí,
 • zahradní nábytek, 
 • ploty,
 • menší cesty,
 • motocykly a skútry,
 • malá vozidla.
Tlakové myčky K 2
 • Jízdní kola,
 • zahradní nářadí,
 • zahradní nábytek,
 • ploty,
 • menší cesty.

Mobilní čištění: Kdekoliv. Kdykoliv.

Potřebujete trochu více mobility? S praktickými nízkotlakými a středotlakými čističi Kärcher můžete nečistoty odstranit přímo na místě (na zahradě, na cestách), místo abyste si je brali s sebou domů. S baterií a nádrží na vodu nebo sací hadicí jsou naše mobilní čističe zcela nezávislé na připojení vody a napájení.

Mobile Outdoor Cleaner
Handheld Cleaner


Aplikační rádce Home & Garden pro chytré telefony

K čemu je síla, když není chytrá? Naším cílem je chytré využití síly – to je důvod, proč jsou vapky řady Smart Control nejen skutečně výkonné, ale přicházejí také s obrovským množstvím odborných znalostí Kärcher. Přes Bluetooth můžete snadno propojit tlakovou myčku Smart Control s chytrým telefonem pomocí aplikace Home & Garden. A s tipy od našich odborníků můžete vrátit WOW předmětům stejně jako odborníci.

Zjistit více

Příslušenství a čisticí prostředky k talkovým myčkám

Při čištění se počítá s celým balíčkem. Pokud správně zkombinujete příslušenství a čisticí prostředky, ani ty nejodolnější nečistoty nebudou mít šanci. Použití originálního příslušenství Kärcher výrazně zvyšuje čisticí výkon, zkracuje dobu potřebnou k dokončení projektu a snižuje celkové úsilí, které je potřeba vynaložit k dosažení požadovaných výsledků.

Příslušenství k tlakovým myčkám

Kärcher nabízí široký sortiment příslušenství a čisticích prostředků. To znamená, žes námi můžete vyřešit všechny úkoly v oblasti čištění, bez ohledu na to, jak moc jsou specifické. Díky jednoduchému bajonetovému systému naše příslušenství připojíte k jakékoliv Kärcher tlakové myčce.


Čisticí prostředky pro tlakové myčky

Čisticí prostředky Kärcher nové generace v sobě snoubí 3 v 1 - čisticí síla, šetrná péče a spolehlivá ochrana: kromě dokonalé čisticí síly nabízejí všestranné mycí prostředky také šetrnou péči a spolehlivou ochranu, která ušetří spoustu času i námahy

Kromě toho se Kärcher ještě více zaměřuje na udržitelnost prostřednictvím využívání obnovitelných zdrojů a přírodních surovin. Nechybí ani koncept chytré láhve. Nové mycí prostředky jsou kompatibilní se všemi tlakovými čističi Kärcher, ať už pro dokování (Plug ’n’ Clean), plnění nádrže na mycí prostředek nebo jako nádobu k nasávání pomocí sací hadice čisticího prostředku.

V našem e-shopu můžete vybírat ze šisrokého sortimentu čisticích prostředků pro vaši tlakovou myčku Kärcher.

Detergents for Kärcher high-pressure cleaners

eco!Booster: Pořádný úklid - vysoká úspora vody

eco!Booster-Group-2-1

 

 

Zažijte možná největší WOW všech dob, kterým je eco!Booster s čisticím výkonem o 50 % vyšším oproti běžným vysokotlakým tryskám s plochým paprskem.

Díky eco!Booster navrátíte WOW choulostivým povrchům nejen rychleji, ale také s úsporou energie a vody - to je zajištěno zvýšením účinnosti vodní energie o 50 %.

Každá kapka se počítá

Je jasné, že použití tlakové myčky Kärcher k obnovení WOW faktoru u vašich oblíbených předmětů vyžaduje mnohem méně úsilí a je rychlejší než použití zahradní hadice. Mnoho lidí ve skutečnosti neví, že ušetříte až 80 %* hodnotné pitné vody. Čištění je ještě ekonomičtější s volitelnou nasávací hadicí, kterou lze použít k čerpání vody z vodní nádrže nebo jiných alternativních vodních zdrojů.


*Tlaková myčka spotřebuje při úklidu o 80 % méně vody oproti zahradní hadicí. Tyto hodnoty se mohou lišit v závislosti na aplikaci, rozsahu a průtoku vody hadicí.

Výhody tlakových myček Kärcher

Již více než 70 let zdokonaluje Kärcher umění vysokotlakého čištění a díky neustálým inovacím nabízí zákazníkům zážitek z čištění další úrovně. Existuje celá řada důvodů, proč používat tlakovou myčku Kärcher – připojte se k nám a buďte WOW!

Technologie, která vás dostane dopředu

Vynikající výkon až 50% úspory času, vody a energie


Kvalita, kterou můžete vidět a cítit

Spolehlivá značková kvalita, plně testovaná na správné fungování a výkon


Zkušenost, která vytváří důvěru

Průkopník a lídr na trhu v čisticím průmyslu


Udržitelnost, která pomáhá lidstvu a životnímu prostředí

Podpora oběhového hospodářství a snižování znečišťujících látek v celém hodnotovém řetězci


Produkty rozmanité jako váš život

Správné zařízení pro každý úkol; správné příslušenství pro každou aplikaci

Home of WOW

Oblasti použití tlakových myček


Čištění tlakem je bezesporu nejúčinnějším způsobem mytí venkovních ploch a navíc je velmi snadné. Stačí pouze připojit zařízení k vodovodnímu kohoutku a elektrické zásuvce, otevřít kohoutek a zapnout tlakovou myčku. Poté už se můžete pustit do čištění a bavit se tím!

S pomocí speciálního příslušenství se tlaková myčka stává všestranným nástrojem, s nímž můžete čistit téměř cokoliv - terasy, schody, automobily, okapy, dokonce i omítky. Je to neuvěřitelně praktický pomocník, který vám ušetří mnoho času a úsilí.

Je však důležité pamatovat na to, že tlak vody je největší u trysky, a proto by měla být vzdálenost trysky od povrchu, který čistíte, upravena tak, abyste dosáhli nejlepších výsledků bez poškození čištěné plochy. Naše praktické příklady vám ukážou, jak dosáhnout perfektních výsledků s tlakovou myčkou.

Oblastí využití tlakové myčky

Tlakové myčky nabízejí správné řešení pro každý úkol!

Co vše můžete například čistit pomocí tlakových myček?

 • Jízdní kola,
 • zahradní a zahradní nářadí/stroje,
 • zahradní nábytek,
 • ploty a chodníky,
 • motocykly a skútry,
 • malá auta,
 • schody a vchody,
 • středně velká auta, nákladní auta a SUV,
 • cihlové a kamenné zdi,
 • terénní vozidla,
 • bazény a velké terasy,
 • exteriéry domů a příjezdové cesty.

Tipy na tlakové čištění různých povrchů

Vybrali jsme pro vás pár praktických příkladů, jak dosáhnout nejlepších výsledků při tlakovém čištění různých typů povrchů s tlakovými myčkami Kärcher.

Tryska na nečistoty Kärcher

Mech na kamenech a cihlách

Mech může vytvářet silnou vrstvu na kamenech i cihlách a pronikat i do pórů, proto je ideální pro jeho odstranění použít vysokotlakou trysku. Ta vytváří rotační paprsek vody, ve kterém je čisticí síla bodového paprsku kombinována s plošným výkonem plochého vodního paprsku.

Jak odstranit mech
Speciální příslušenství a čisticí prostředky Kärcher

Vozidla

Čelní sklo, lak, ráfky... Vozidla mají několik povrchů, pro které je použití tlakové myčky ideální. Pravidelné čištění přispívá nejen k udržení čistého vzhledu vozidla, ale také k udržení jeho hodnoty.

Jak na čištění aut
T-Racer čistič povrchů

Dřevěné terasy

Dřevěné terasy představují teplý a útulný vzhled venkovních prostor. Přírodní nečistoty a zvětrávání mohou tento tento efekt narušit. Použití správných nástavců a čisticích prostředků zajistíte, že vysokotlaké myčky udrží dřevěné povrchy čisté a odolné po dlouhou dobu.

Jak čistit dřevěnou terasu
Tlaková tryska na terasy Kärcher

Dlaždicové terasy

Dejte sbohem drhnutí! Pomocí tlakové myčky Kärcher lze během okamžiku účinně odstranit z dlaždicových teras nečistoty způsobené nejen povětrnostními vlivy. Naše čističe povrchů T-Racer a kartáče s označením PS jsou pro toto ošetření ideální.

Jak čistit dlaždicovou terasu
Příslušenství tlakových myček

Zahradní nábytek

Nevzhledné skvrny na zahradním nábytku – např. způsobené znečištěným ovzduším nebo z loňské zimy – vyřešíte vhodným příslušenstvím tlakových myček. Při silném znečištění doporučujeme použít mycí kartáč Kärcher společně s čisticím prostředkem Kärcher.

Jak čistit zahradní nábytek
Teleskopický rozstřikovací nástavec Kärcher

Skleněné povrchy a zimní zahrady

Jasný výhled za pár chvil. Se správným čisticím prostředkem a příslušenstvím, jako je teleskopický rozstřikovací nástavec, nebylo nikdy jednodušší čistit skleněné povrchy. Odstraňte vše od pylu až po znečištění způsobené povětrnostními vlivy.

Jak na čištění zimní zahrady

Nenašli jste zde ty správné tipy pro váš úkol? Objevte další zajímavé informace o vhodné údržbě různých materiálů a předmětů na stránce Kärcher radí.

Kärcher radí

Vysokotlaké čističe pro profesionály


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

 • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
 • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
 • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
 • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.