Profesionální vysavače na okna

Professional WVP 10 je lehký vysavač pro vysávání mokrých nečistot na hladkých plochách všeho druhu. S tímto robustním, profesionálním ručním přístrojem čistíte bez námahy a beze šmouh: vodorovně, kolmo a dokonce i nad hlavou. Dokonalý k čištění oken, dlaždic, vitrín, skříní na víno atd.

Profesionální vysavač na okna

Kompletní sortiment profesionálních vysavačů na okna

0 produkty/ů

Výhody a využití profesionálního vysavače na oknaVybavení a technické údaje okenního vysavače WVP10


Vysavač oken WVP 10 dodáváme s baterií (doba nabíjení 30 minut), čisticím prostředkem, nabíječkou, lahví s rozprašovačem a potahem z mikrovláken. Verze WVP 10 Adv obsahuje navíc výměnnou baterii, vyměnitelnou, úzkou hubici k odsávání, druhý potah z mikrovláken a rychlonabíječku namísto jednoduchého provedení, a tak umožňuje práci téměř bez přerušení.


Rychlootáčkový motor se stará o mimořádně dobré odsávání špinavé vody, která se shromažďuje ve 200 mililitrové nádrži. Vlastní nádrž lze jednoduše a rychle vyprázdnit a v případě potřeby jednoduše vymýt i v myčce nádobí.

WVP_10_Ausstattung
WVP_10_Grafik

Jednodušší, pohodlnější, rychlejší


Není rozhodující, zda naše bateriové, ruční okenní vysavače WVP 10 použijete jako vysavače oken nebo s nimi vyčistíte obklady, zrcadla, vitríny, pulty nebo jakýkoli jiný hladký povrch.  Důležité je, že s lehkými a dobře ovladatelnými přístroji docílíte v každé poloze, pokud je třeba dokonce i nad hlavou, dokonalých výsledků čištění beze šmouh, a to díky manuálně nastavitelnému dorazu dokonce až ke krajům.


Flexibilní ve všech směrech

Horizontálně, vertikálně, diagonálně, nad hlavou a pokud to musí být pak i křížem krážem: Naše vysavače oken WVP 10 zvládnou téměř každý pohyb a čistí přesto v každé poloze beze šmouh.Jak profesionální vysavač na okna používat a pracovat s ním?

  • Podívejte se na video s příklady využít profesionálního vysavače na okna a další hladké povrchy.
  • V tomto videu se můžete podívat, jak profesionální vysavač používat.

Příslušenství a čisticí prostředkyWVP_Reinigungsmittel

Vhodné čisticí prostředky

Údržbové čističe, čističe povrchů nebo skel: Nabízíme vám samozřejmě kompletní paletu čisticích prostředků připravených k okamžitému použití. Rychle suché beze šmouh, šetrné k materiálům a životnímu prostředí. 

WVP_10_Header

Baterie a nabíječky

Další baterie vám zajistí užitečnou pracovní rezervu zcela podle vašich potřeb. S využitím dostupné rychlonabíječky tak můžete pracovat v principu po celé dny bez přerušení.

WVP_Zubehoer

Užitečné příslušenství

Doplňkovými sacími hubicemi a stěrkami v různých šířkách, sadou s láhví s rozprašovačem nebo doplňkovými potahy z mikrovláken doplníte vaše zařízení smysluplně a zcela podle vašich potřeb.

Sortiment: