Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Profesionální vysavače na okna

Náš Window Vac Professional WVP 10 je lehký vysavač pro vysávání mokrých nečistot na hladkých plochách všeho druhu. S tímto robustním, profesionálním ručním přístrojem čistíte bez námahy a beze šmouh: vodorovně, kolmo a dokonce i nad hlavou. Dokonalý k čištění oken, dlaždic, vitrín, skříní na víno atd.

WVP_10_Header_3
Porovnat výrobky |
2 produkty/ů

Vybavení a technické údaje okenního vysavače WVP10

Vysavač oken WVP 10 dodáváme s baterií (doba nabíjení 30 minut), čisticím prostředkem, nabíječkou, lahví s rozprašovačem a potahem z mikrovláken. Verze WVP 10 Adv obsahuje navíc výměnnou baterii, vyměnitelnou, úzkou hubici k odsávání, druhý potah z mikrovláken a rychlonabíječku namísto jednoduchého provedení, a tak umožňuje práci téměř bez přerušení.


Rychlootáčkový motor se stará o mimořádně dobré odsávání špinavé vody, která se shromažďuje ve 200 mililitrové nádrži. Vlastní nádrž lze jednoduše a rychle vyprázdnit a v případě potřeby jednoduše vymýt i v myčce nádobí.

WVP_10_Ausstattung

Jednodušší, pohodlnější, rychlejší

Není rozhodující, zda naše bateriové, ruční okenní vysavače WVP 10 použijete jako vysavače oken nebo s nimi vyčistíte obklady, zrcadla, vitríny, pulty nebo jakýkoli jiný hladký povrch.  Důležité je, že s lehkými a dobře ovladatelnými přístroji docílíte v každé poloze, pokud je třeba dokonce i nad hlavou, dokonalých výsledků čištění beze šmouh, a to díky manuálně nastavitelnému dorazu dokonce až ke krajům.

Flexibilní ve všech směrech

Horizontálně, vertikálně, diagonálně, nad hlavou a pokud to musí být pak i křížem krážem: Naše vysavače oken WVP 10 zvládnou téměř každý pohyb a čistí přesto v každé poloze beze šmouh.

WVP_10_Grafik

Video

Příslušenství

WVP_Reinigungsmittel

Vhodné čisticí prostředky

Údržbové čističe, čističe povrchů nebo skel: Nabízíme vám samozřejmě kompletní paletu čisticích prostředků připravených k okamžitému použití. Rychle suché beze šmouh, šetrné k materiálům a životnímu prostředí. 

WVP_10_Header

Baterie a nabíječky

Další baterie vám zajistí užitečnou pracovní rezervu zcela podle vašich potřeb. S využitím dostupné rychlonabíječky tak můžete pracovat v principu po celé dny bez přerušení.

WVP_Zubehoer

Užitečné příslušenství

Doplňkovými sacími hubicemi a stěrkami v různých šířkách, sadou s láhví s rozprašovačem nebo doplňkovými potahy z mikrovláken doplníte vaše zařízení smysluplně a zcela podle vašich potřeb.

Čistící prostředky pro profesionální okenní vysavače

Baterie a nabíječky pro okenní vysavač WVP10

Další příslušenství pro profesionální okenní vysavače