KÄRCHER RENT

Dlouhodobý pronájem úklidových strojů přímo od výrobce - první volba pro profesionály.

Kärcher Rent

Pracujte na svém úspěchu. My Vám zabezpečíme flexibilitu.

Profesionální uživatelé, kteří si nechtějí na jednu speciální zakázku kupovat velký úklidový stroj, protože pro něho nemají další uplatnění, u nás najdou efektivní řešení. Nabízíme Vám možnost dlouhodobého pronájmu nejrůznějších typů čisticích strojů.

Kärcher Rent - ikona

Pronajem

Pronájem, kde a jak chcete!

Informace, podmínky a poradenství k pronajímané čisticí technice Kärcher získáte přes kontaktní formulář níže nebo e-mailem.


Proč pronájem?

Kdy si pronajímat? Kdy koupit?
Rozhodující není to, zda si stroj Kärcher pronajmete nebo koupíte, ale to, co vlastně potřebujete a zda se Vám to vyplatí. Díky dlouhodobému pronájmu nemusíte vázat své finanční prostředky a můžete je využít pro jiné, pro vás důležitější, investice. Naši flotilu profesionálních úklidových strojů můžete využít dle vaší aktuální potřeby.

Sezónní pronájem: vždy nejlepší vybavení pro aktuální potřeby
S pronajímanými stroji optimálně zvládnete i sezónní činnosti, jako je zimní údržba, zametání nebo péče o zeleň, popř. údržba trávníků – a to bez velkých a dlouhodobých investic.

Kvalita vytváří kvalitu
Profitujte na pronajímaných strojích a servisu od Kärcheru, partnera profesionálů: čisticí stoje a příslušenství špičkové třídy. Vysoká kvalita a kompetentní poradenství od odborníků.

Pronájem znamená úspory
Pronajímaná čisticí a úklidová technika Vám přinese víc než jen pouhou úsporu investic. K dispozici máte vždy perfektně připravené stroje, bez starostí o jejich pravidelný servis.

Náklady vždy pod kontrolou
V nabídce pronájmu je již vše zahrnuto: dodání i odvoz stroje, jeho údržba, opravy, i pojištění pro případ jeho poškození. Díky tomu můžete přesněji kalkulovat i nabízet.  A přesně víte, co Vás to celé bude stát.

Pronájem celé flotily
V případě, že máte nasmlouvaný úklid objektu, a doba trvání smlouvy není důvodem k nákupu nového stroje, tak si jednoduše pronajměte naši flotilu. V našem strojovém parku najdete širokou škálu produktů Kärcher. Např. podlahové mycí, zametací či komunální stroje, velké průmyslové vysavače nebo stroj na otryskávání suchým ledem.

Pronájem s jistotou
Pronájem znamená také: minimalizované riziko pro Vás coby uživatele. Dodržování zákonných povinností je zaručeno pravidelnou odbornou údržbou a prováděním všech předepsaných zkoušek v termínu. Máte bezvadný přístroj a nemusíte se již o nic starat.

Flexibilita přesně dle Vašich potřeb
Využijte vždy přesně ten stroj, který je vhodný pro Vaše aktuální potřeby, a vždy přesně na tak dlouho, jak skutečně potřebujete.

 


Úklidové stroje Kärcher k pronájmu

Komunální technika

Komunální technika

Komunální technika Vám vyřeší starosti s úklidem veřejného prostranství. Komunální stroje Kärcher nabízejí se svými 26 PS až 84 PS suverénní výkon pro každý účel použití. Perfektní výsledky, robustní konstrukce a téměř neomezené možnosti použití.

> Komunální technika

 

Podlahové mycí stroje s odsáváním

Podlahové mycí stroje s odsáváním

S podlahovými mycími stroji Kärcher s odsáváním budou Vaše podlahy hygienicky čisté a dokonale lesklé. S našimi stroji bez jakýchkoli problémů uklidíte nákupní centrum nebo nádraží. Hospodárně a rychle.

> Ručně vedené podlahové mycí stroje s odsáváním
Využijte naší speciální nabídky pro dlouhodobý pronájem od šesti měsíců na náš podlahový mycího stroj s pojezdem B 40 W Bp Pack.

> Podlahové mycí stroje s odsáváním Step-on

> Podlahové mycí stroje s odsáváním a posedem

Zametací stroje

Zametací stroje a zametací stroje s odsáváním

S našimi zametacími stroji podáváte vždy ten nejlepší výkon. Od ručně vedeného zametacího stroje přes stroje Walk-Behind a Ride-on až k obzvlášť výkonnému a robustnímu průmyslovému zametacímu stroji s posedem. Důkladné zametání se spolehlivou a inovativní technikou Kärcher.

> Zametací stroje a zametací stroje s odsáváním

 

Průmyslové čisticí systémy

Průmyslové čisticí systémy

S průmyslovými vysavači Kärcher vybavenými odpovídajícím příslušenstvím vysajete v průmyslové oblasti i tekutiny a výbušné prachy.

> Průmyslové vysavače

 

Výkonná čisticí zařízení pro otryskávání suchým ledem po sobě nezanechávají žádné zbytky otryskávacího prostředku a jsou vhodná pro rychlé a efektivní čištění strojů, forem či dílů.

> Čištění suchým ledem

 

 

Místo s možností vyzvedávky čisticího stroje k dlouhodobému pronájmu


Poptávka pronájmu úklidového stroje

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole


Kontakt

Jsme tu pro Vás od pondělka do pátku od 8:00 do 17:00 hodin:

Telefon: +420 323 555 555

Můžete nám samozřejmě poslat i e-mail na rental@karcher.cz.


Hledáte krátkodobý pronájem?

Půjčujeme krátkodobě profesionální čisticí stroje domácnostem i firmám. Pro půjčovnu máme vyhrazeno několik strojů pro různé použití včetně velkého množství příslušenství.