Napsali o nás

Co o značce a produktech Kärcher vyšlo v médiích? Podívat se můžete ZDE.

Pravda o rakovině prsu

15. 10. 2019, Žena-in.cz

Rakovina prsu je jedno z nejčastěji se vyskytujících zhoubných nádorových onemocnění u žen. Možná právě proto vzniká okolo tohoto tématu tolik výmyslů a mýtů. MUDr. Miroslava Skovajsová, Eva Knappová a ženy z projektu Bellis osvětlují pravdu o tomto tématu.

Celý článek

Kärcher uvedl novinku – čištění suchým ledem, ale i prověřenou klasiku

9. 10. 2019, iHNED.cz

Černo žluté barvy firmy Kärcher nechyběly ani letos na paletě brněnského veletrhu. Tradiční účastník na svém stánku v pavilonu V představil osvědčené čisticí stroje i pár novinek. Největší rozruch však působil stroj na čištění pomocí suchého ledu Kärcher Ice Blaster IB 7/40 Advanced.

Celý článek

Zvládnou tyčové vysavače úklid domácnosti?

3. 10. 2019, OkoloBytu.cz

Snadná manipulace bez kabelu dělá z tyčových vysavačů zdánlivě ideální pomocníky při úklidu a jejich počet v našich domácnostech stále roste. Nezávislý spotřebitelský časopis dTest vyzkoušel, jak si 17 modelů poradí s běžnými nečistotami na koberci i tvrdé podlaze.

Celý článek

Zachraňte trávník dešťovkou

8. 8. 2019, Novinky.cz

Horké léto je zkouškou pro zahradu. Čím více sálá slunce, tím více vláhy potřebuje. Zavlažovat vodou z kohoutku se prodraží, proto hledejme alternativní zdroje. Sudy, rezervoáry či jímky na dešťovou vodu jsou správnou cestou.

Celý článek

Kdy má trávník hustý porost

26. 7. 2019, Novinky.cz

Pravidelně sekat, zavlažovat, ničit plevel, hnojit. Zahrádkáři mají s trávníkem řeholi, která skončí až na podzim. Odměnou za péči je ale zelený koberec, zastřižený jako od kadeřníka.

Celý článek

Čisto v autě jako v pokojíčku

10. 7. 2019, Autaprozeny.cz

Auto je pro mě nepostradatelným parťákem. Někdy mám pocit, že ve svém autě trávím více času než doma. Proto o něj pečuji a dbám, aby bylo uklizené abych se v něm mohla cítit dobře. Udržet ale pořádek v autě je oříšek. Používala jsem malý příruční vysavač, který neměl na větší nečistoty dostatečnou sílu.

Celý článek

MIC Ostrava

CZECH RAILDAYS 2019

12. 6. 2019, dpo.cz (Dopravní podnik Ostrava)

O čistotu ostravských tramvajových zastávek ve správě Dopravního podniku Ostrava se starají od listopadu roku 2018 dva vozy Kärcher MIC 35 s evidenčními čísly 9630 a 9631. 

Celý článek

valassko stroj

S úklidem v ulicích města pomůže nový zametací stroj

11. 6. 2019, Valašské Meziříčí.cz

Malého, obratného a hlavně velmi univerzálního pomocníka mají nově k dispozici Technické služby města Valašské Meziříčí, příspěvková organizace. Zametací stroj za necelé dva miliony korun by měl být při úklidu mnohem efektivnější než je současné ruční čištění. Komunální technika by si měla poradit i s velmi odolným plevelem.

Celý článek

Patio cleaner application rooftop

Jak snadno vyčistit terasu? Víme, jak na to

5. 6. 2019, Akoupelnyatopení.eu

Nedílnou a velmi příjemnou součástí rodinných domů je terasa. Zejména přes léto je terasa místem posezení, grilování s rodinou a přáteli. Jak udržovat terasu čistou a snadno ji uklidit? To se dozvíte v tomto článku.

Celý článek

testado

Nejlepší vysavače na okna – recenze a rady jak vybrat

14. 5. 2019, Testado.cz

V rámci velkého testu a porovnání vysavačů na okna jsme vybrali 3 nejlepší modely. Pokud vám náš výběr nesedí, pak doporučujeme kategorii Jak vybrat vysavač na okna, kde najdete veškeré informace pro správný nákup.

Celý článek

Weed control vorher Löwenzahn

Vlezlý plevel, po zimě špinavé lavičky a ta ohyzdná graffiti…

4. 5. 2019, Krajske LISTY.cz

Vše pořeší chytrá mašina, chrlící horkou páru. Tak tohle je opravdu ´smart´, čili chytré. A ekologické. A byť tahle mašina není zrovna levná, troufáme si říci, že pro jakékoliv město je to doslova nutností, pokud tedy radní nechtějí mít v ulicích a parcích bordel jak v tanku…

Celý článek

Plzeň

Plzeň zakoupila unikátní komunální stroj na hubení plevele

26. 4. 2019, Plzeň.eu

Město Plzeň zakoupilo speciální stroj, který ekologicky, pouze horkou vodou, likviduje plevel. Zařízení bude využíváno i mimo vegetační období na čištění mobiliáře, graffiti i plakátů ze sloupů veřejného osvětlení.

Celý článek

aliance

Kärcher děkuje – předání šeku Alianci žen

12. 4. 2019, Český průmysl.cz

Milada Skutilová, jednatelka společnosti Kärcher, předala na tiskové konferenci 3. dubna 2019 Alianci žen s rakovinou prsu šek v hodnotě 319 900 Kč. Tuto úžasnou částku se podařilo nasbírat v rámci speciálního projektu „růžové aku stěrky“. V roce 2018 vytvořili designéři společnosti Kärcher speciální model vysavače na okna, jehož koupí přispěli lidé 50 Kč/kus na boj proti rakovině prsu.

Celý článek

vapky

Test vysokotlakých čističů (wapek) – recenze a tipy jak vybrat

10. 4. 2019, Testado.cz

Ve velkém testu vysokotlakých čističů jsme porovnali a vybrali ty nejlepší wapky na trhu. Pokud ve výběru tápete, podívejte se na kategorii jak vybrat vysokotlaký čistič, kde vám poradíme a vše vysvětlíme.

Celý článek

nová budova

Kärcher v ČR loni zvýšil čistý zisk o 11,5% na 39,9 milionů Kč

29. 11. 2018, Blesk.cz

Firma Kärcher, která se specializuje na prodej, vývoj a výrobu čisticí techniky, loni v Česku zvýšila čistý zisk meziročně o 11,5 procenta na 39,9 milionu korun. Tržby společnosti vzrostly o 15 procent na 592,3 milionu korun. ČTK to dnes sdělila jednatelka Kärcher ČR Milada Skutilová. 

Celý článek

nová budova

Kärcher otevřel své nové sídlo v Česku a chystá servis online

29. 11. 2018, Mediar.cz

Německý výrobce čisticí techniky Kärcher otevřel v Česku své nové sídlo, stojí v Modleticích u Prahy. Do jeho vybudování firma investovala 140 milionů Kč. Právě v Česku firma otvírá sedmisté Kärcher Center na světě.

Celý článek

kapenkova karcher

Nabídněte rostlinám vláhu po kapkách

3. 7. 2018, Novinky.cz

Na rozdíl od klasického zalévání zahrady postřikovačem, konví nebo hadicí ušetří různé typy mikrozávlahy hodně vody, a tedy i peněz. Navíc vyhovuje i rostlinám.

Celý článek

Pink ribon

Nová aku stěrka pomáhá v boji za zdravá prsa

14.6.2018 , Babinet.cz

Když jsme my a naši blízcí zdraví, ani jej nevnímáme a bereme zdraví jako samozřejmost. Když ale nastane problém, je zdraví na prvním místě. V ten moment si uvědomíme, jak křehký je život.

Celý článek

cesky průmysl

Kärcher byl vyznamenán cenou „Innovation award 2018“ za robota pro profesionální čištění

11. 6. 2018, Český průmysl.cz

Firma Kärcher tvoří budoucnost. V květnu představila na veletrhu Interclean 2018 v Amsterdamu – jeden z nejrenomovanějších světových odborných veletrhů pro úklid a hygienu – svou horkou novinku, autonomní podlahový mycí stroj KIRA B 50.

Celý článek