Udržitelný web

Udržitelnost je pro nás důležitá, a proto děláme vše pro to, aby i naše webové stránky a e-shop splňovaly podmínky udržitelnosti.

Aby příroda mohla lépe dýchat.

CO₂ neutrální web

CO₂ neutrální web

Pečlivá analýza současné situace je základním předpokladem pro úspěšnou změnu. To platí i pro uhlíkové emise: pouze ti, kteří chápou svou vlastní uhlíkovou stopu a mají přesnou představu o zdrojích uhlíkových emisí ve svých podnicích, jsou schopni těmto emisím účinně čelit.

Náš partner First Climate vyhodnotil náš web jako CO2 neutrální, a proto se můžeme hrdě pyšnit tímto certifikátem a dále pokračovat v činnostech souvisejících s udržitelností.

Udržitelný e-shop

Udržitelný e-shop

Projekt Udržitelný e-shop odlišuje e-shopy, kterým nejsou lhostejné ekologické a sociální problémy současného světa. Základním předpokladem pro udělení štítku Udržitelný e-shop je uvědomělý přístup k životnímu prostředí, péče o zaměstnance, přehled o dodavatelích, transparentnost, podpora komunity a samozřejmě odpovědný přístup ke svým zákazníkům.

Díky splnění všech podmínek pro Udržitelný e-shop se nyní i náš oficiální e-shop www.karcher.cz řadí mezi udržitelné internetové obchody.