VÝKONNÁ ČERPADLA PRO VYSOKOTLAKÉ TRYSKÁNÍ VODOU

Výkonné a efektivní ultra vysokotlaké čerpadla se dnes používají po celém světě v aplikacích tryskání vodou a v průmyslových aplikacích. Desítky let zkušeností s konstrukcí vysokotlakých čerpadel jsou základem pro neustálý rozvoj portfolia čerpadel WOMA. Díky této vysokotlaké kompetenci dnes využíváme vodu s tlakem až 4 000 barů.

woma C

Čerpadla řady C

Extrémně vysokotlaké pístové čerpadlo řady C při 4 000 barech nabízí nejvyšší hodnocení tlaku v portfoliu čerpadel WOMA. Vysokotlaké čerpadlo bylo vyvinuto speciálně pro řezání vodním paprskem.

separace, demontáž, stripování a odprášení ultra vysokotlakou vodou

Čerpadla řady M

Ultra-vysokotlaká pístová čerpadla řady M poskytují provozní tlaky až 3 000 bar. Díky tomu jsou čerpadla této řady WOMA ideální pro separaci, demontáž, stripování a odprášení vysokotlakou vodou.

Průmyslové čištění, odstraňování nátěrů a odstraňování vodního kamene tlakovou vodou

Čerpadla řady Z

Vysokotlaká čerpadla řady Z poskytují provozní tlaky až 1 500 bar. Při vysokém počtu kombinací tlaku a objemového průtoku se čerpadla přednostně používají v průmyslovém čištění, odstraňování nátěrů a také při odstraňování vodního kamene.

kompaktní ultra vysokotlaké čerpadlo 1000 bar

Čerpadla řady Y

Vysokotlaká čerpadla řady Y jsou zvláště kompaktní a jsou navržena pro provozní tlaky do 1 000 bar. Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti je lze snadno instalovat do kompaktních zařízení a na malé základní rámy.

čištění trubek, cisteren a nádob

Čerpadla řady 2

Vysokotlaká čerpadla řady 2 s provozními tlaky do 750 barů a objemovými průtoky až kolem 230 l / min jsou ideální pro čištění trubek a svazků trubek, nádob a nádob.

Čerpadlo pro dopravu vody kontaminované zrnitými nebo vláknitými pevnými látkami.

Čerpadla řady ARP

Řada ARP (Abrasive Resistant Pump) byla vyvinuta speciálně pro dopravu vody kontaminované zrnitými nebo vláknitými pevnými látkami. Vysokotlaká čerpadla ARP poskytují provozní tlaky až 400 bar.

čištění kanálů a zkumavek.

Čerpadla řady 3

Čerpadla řady 3 poskytují provozní tlaky až 250 barů a objemové průtoky až 400 l/min a jsou preferovanou volbou v aplikacích čištění kanálů a zkumavek.

Chcete se dozvědět více o tryskání ultra vysokým tlakem?

Náš obchodní zástupce Vám rád zařídí ukázku ultravysokého čištění ve Vaší společnosti. Napište nám.

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole