Podpořme společně dobrovolné hasiče

 

Vyhlášení:

 

Děkujeme vám všem za pomoc při nominaci. Dvě profesionální tlakové myčky HD 5/15 CX PLUS + FR a dva mokro-suché vysavače NT 50/2 Me Classic Edition poputují jednotlivě k těmto hasičům:


JSDH Heřmanův Městec
SDH Morašice
SDH Šumvald
Hasiči Uničov


Rádi bychom pomohli co nejvíce hasičům, a proto jsme se rozhodli věnovat navíc jeden mokro-suchý vysavač NT 50/2 Me Classic Edition také hasičům z Polanky nad Odrou - Sbor Dobrovolných Hasičů Polanka nad Odrou.

 

Jak nominace probíhala?

Dobrovolným hasičům, kteří působí v regionech zasažených povodněmi, darujeme profesionální tlakovou myčku nebo mokrosuchý vysavač. S výběrem spolku, který od nás obdrží jeden z uvedených strojů nám pomohou všichni ti, kteří svým hlasováním na našem Facebookovém profilu označí v komentářích hasiče, kterým by darovaný profi stroj pomohl při jejich těžké práci.

 

Zobrazit příspěvek na Facebooku  ⇒ 


V rámci podpory jsme darovali tyto produkty:

hd 5/15 15209340

Profesionální vysokotlaký čistič HD 5/15 CX Plus + FR Classic

Všestranný – vysokotlaký čistič HD 5/15 CX Plus + FR Classic bez ohřevu pro vertikální i horizontální provoz. S uložením příslušenství, mosaznou hlavou válců a systémem automatického snížení tlaku.

 

Poputuje jednotlivě k těmto sborům:

- SDH Šumvald

- SDH Morašice

Mokrosuchý vysavač NT 50/20 16670300

Mokro-suchý vysavač NT 50/2 Me Classic Edition *EU

Dvoumotorový mokro-suchý vysavač NT 50/2 Me Classic s patronovým filtrem a objemem nádoby 50 litrů. Pro mokré a hrubé nečistoty všeho druhu. Vynikající sací síla, manipulace a kvalita!

 

Poputuje jednotlivě k těmto sborům:

- JSDH Heřmanův Městec

- Hasiči Uničov (JSDH Uničov)

- SDH Polanka nad Odrou

Profesionální čisticí stroje jsme předali dobrovolným hasičům

piktogram-ruka_srdce

 

Děkujeme tímto všem, kteří pomáhají.