Vážení zákazníci, chcete mít svůj Kärcher výrobek včas do Vánoc? Skladové zboží z e-shopu doporučujeme objednat nejpozději do 15. 12., případně neváhejte navštívit naše kamenné prodejny Kärcher Center.

Tipy na vánoční dárky

ČISTÉ A VESELÉ!

Udělejte radost svým blízkým, nebo třeba i sobě, s vánočním dárkem od Kärcher. Připravili jsme pro vás to nejlepší z naší nabídky.

Nakupovat můžete jak on-line na našem oficiálním e-shopu, tak osobně na prodejnách Kärcher Center.

Přejeme vám pohodové Vánoce plné lásky, zdraví a čistoty.

Váš Kärcher

Tipy na vánoční dárky Kärcher

Pomocníci, které ocení celá rodina

Udělejte si radost například jednou z našich čističek vzduchu do domácnosti, která zajistí čistý vzduchu bez jemného prachu, pachů i alergenů. Nebo si ulehčete vysávání s jedním z našich aku tyčových vysavačů – aku vysavač si zamiluje celá rodina díky pohodlnému zacházení i silnému výkonu. Anebo nechte úklid na robotických vysavačích a mějte více času pro sebe.

Tipy pro pořádné ženy

Mít doma pořádek je někdy nadpozemský úkol. A proto jsou tu Kärcher pomocníci, kteří zajišťují efektivní a rychlý úklid. Úklid oken už nikdy nebude taková dřina díky okennímu vysavači na okna. A snad každá žena si zamiluje podlahovou myčku FC 7, která v jednom kroku odstraňuje suché i mokré nečistoty. Anebo čistěte zcela bez chemie jen pomocí páry díky parním čističům.

Tipy pro pořádné muže

Chlouba každého muže je čistý automobil či pořádek v garáži či dílně. Snadný úklid zajistí například tlakové myčky nebo víceúčelové vysavače. Radost udělá i aku škrabka na led nebo nějaký pomocník ze sekce aku zahradní techniky.


Nevybrali jste? Podívejte se na naši kompletní nabídku!


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.