Jak správně používat robotický vysavač

Robotické vysavače Kärcher kromě chytrého vysávání i vytírají. Díky mobilní aplikaci budete mít svůj úklid vždy maximálně pod kontrolou. Níže vám ukážeme, jak se s vysavačem pracuje a jak o něj pečovat, aby vždy podával ten nejlepší výkon.

Kärcher TIP


Potřebujete poradit s rychlým nastavením robotického vysavače do provozu? Koukněte na rychlý návod, který vám pomůže.

Stáhnout rychlý návod na spuštění


První použití a pravidelná údržba

Jak vypadá první spuštění vysavače? Vysavač si nejdříve zmapuje vaši domácnost. V mobilní aplikaci pak vidíte mapu. Jednotlivé místnosti si můžete rozdělit na sekce a tím vysavači říct, zda má vysát celou domácnost nebo jen určité místnosti. Vysavač umí přejet i nízké prahy, takže o něj nemusíte mít starost. Díky aplikaci lze také nastavit místa na mapě, kterým má vysavač věnovat vyšší pozornost (například kolem kuchyňské linky, kde se nepořádek může vyskytovat ve vyšší míře). Nebo naopak sekce, kam nemá jezdit vůbec.

S robotickými vysavači a mopy Kärcher máte tak úklid naprosto pod kontrolou i když zrovna nejste doma. Spoustě vysavač kdykoliv nejste doma a vracejte se jen do čistého domova, a to zcela bez námahy.


Podívejte se na níže uvedená videa k jednotlivým modelům pro lepší představu, jak vysavač pracuje a jak se o něj pečuje.Jak funguje mobilní aplikace pro robotický vysavač?

Mobilní aplikace je velmi intuitivní. Co vše si v ní můžete nastavit se dozvíte níže.

Nastavení úklidových oblastí

Nastavení oblastí pro úklid

V aplikaci lze nastavit například zóny, kde vysavač nemá uklízet vůbec, kde bude jen vysávat bez vytírání nebo virtuální zdi pro vynechání určitých místností.

Různé režimy čištění

Režimy čištění

Roboti dokáží vysávat i mopovat – a to jak zvlášť, tak i dohromady. S aplikací máte jeho práci pod kontrolou, včetně jeho sacího výkonu nebo průtoku vody při vytírání.

Plán úklidu 2.0

Úklidový plán

V aplikaci si můžete navolit vlastní úklidový plán – dny, hodin a oblasti, kde, kde a jak má vysavač pracovat. Poté se už staráte jen o to, aby měl vysavač čistou nádobku na nečistoty nebo dolitou vodu na vytírání. Tu nejtěžší práci provede vysavač za vás.

Bodové čištění a čištění ploch

Čištění ploch

Máte doma oblasti, kde se pravidelně tvoří větší nepořádek? Nastavte je v mobilní aplikaci a vysavač bude těmto místům věnovat větší pozornost pro ještě důkladnější úklid.

Aktivace a deaktivace funkcí

Funkce a jejich aktivace/deaktivace

Roboti nabízejí širokou škálu funkcí jako je třeba Auto Boost, detekce koberců nebo funkce AI. Tyto funkce lze kdykoliv aktivovat či deaktivovat dle potřeb.

Statistika příslušenství

Stav příslušenství

Jelikož se vytížení vysavače liší domácnost od domácnosti, aplikace vám ukazuje i opotřebení příslušenství.

Historie čištění

Záznamy o čištění

Veškerá historie úklid – kdy bylo zařízení spuštěno, jaké místnosti uklidilo, jakou vzdálenost urazilo apod. - najdete přehledně v aplikaci.

Další funkce

Další funkce

Díky aplikaci můžete robota ovládat odkudkoliv. Také si zde můžete zvolit nastavení jazyka, hlasitosti nebo odpovědi na nejčastěji kladené otázky.


Návod k obsluze k výrobku Kärcher

 

Potřebujete více informací k vašemu produktu? 

Vše vám zodpoví návod k obsluze produktu Kärcher. Naleznete ho v tištěné podobě v balení produktu, nebo v elektronické podobě ke stažení na stránce produktu v sekci DOKUMENTY.


JAK VYBRAT...?

Poradíme vám, jak vybrat parní čistič, aby vyhovoval vašim potřebám

Jak vybrat čističku vzduchu