Vysokotlaké čističe pro potravinářský průmysl

Přísné požadavky na čistotu a dodržování vysokého hygienického standardu v potravinářském průmyslu a výrobě potravin učinily z vysokotlakého čističe v tomto odvětví nepostradatelného pomocníka. Žádný div, že je dnes téměř každý podnik vybaven vysokotlakým čističem ať už teplovodním nebo studenovodním.

Záruka 3 roky na vybrané modely HD a HDS

VYUŽIJTE NYNÍ MOŽNOSTI PRODLOUŽENÍ ZÁRUKY NA 3 ROKY!

Tento rok se pořízení studenovodního nebo teplovodního profesionálního vysokotlakého čističe vyplatí! Nyní je možné si k vybraným strojům prodloužit záruční dobu až na 3 roky! 

Nabídka platí od 1. 1. do 31. 12. 2024. Produkty jsou označeny ikonou "záruka 3 roky". Podmínky nabídky prodloužené záruky 3 roky

 


Reinigungsgeräte für die Landwirrtschaft

Bezdotykové čištění vodním paprskem má četné výhody:

  • Čištění je velmi důkladné, jelikož jsou při tomto postupu kombinovány vlastnosti vody a tlaku, dle potřeby také vysokých teplot, čisticích a dezinfekčních prostředků. Lze tak snadno dosáhnout čistoty i u těžko přístupných míst, jako jsou úzké štěrbiny, které představují riziko výskytu mikrobů.
  • Jelikož se čistí v odpovídající vzdálenosti, nedochází ke kontaktu čisticího zařízení s čištěným povrchem. Tím je při odborném používání téměř vyloučeno rozšíření choroboplodných zárodků kontaktní cestou.
  • Vysokotlaké čištění je velmi efektivní, jelikož se proud vody přizpůsobí všem tvarům a nerovnostem povrchu.
  • Čištění vysokotlakým proudem je úsporné z hlediska potřebného množství vody a čisticích prostředků. Spotřeba vody je díky zúženému průřezu vysokotlaké trysky až o 85 % nižší nežnapříklad u zahradní hadice.
  • Chemické čisticí prostředky mohou být zcela vynechány nebo přesně dávkovány. Dochází tak ke snížení provozních nákladů a dopadu na životní prostředí.

 

Dezinfekce pomocí horkovodních vysokotlakých čističů HDS*

 

Horkovodní vysokolaké čističe HDS lze využít na dezinfekci povrchů s pomocí horké vody (nebo páry). Účinek redukce počtu zárodků byl prokázán u virů, způsobující onemocnění Covid-19, chřipku, příušnice, zarděnky, spalničky, Ebolu, Hantu,  a také proti: africkému prasečímu moru, ptačí chřipce.

* neplatí pro třídy HDS Upright a HDS-E.

Nasazení vysokotlakých čističů v potravinářském průmyslu

Čistič podlah FRV pro údržbu podlahových ploch

Čištění a údržba podlah

Díky příslušenství jakým je například čistič podlah FRV lze efektivně odstranit i ty nejodolnější nečistoty.

Čištění povrchů a pracovních ploch

Čištění povrchů a pracovních ploch

Na kažodenní čištění povrchů a pracovních ploch je možné využít vysokotlaké čističe s ohřevem (efektivně odstraňují zaschlé zbytky, tuky, apod..). 

Péče o stroje a zařízení

Péče o stroje a zařízení

Hygienicky čisté musí být i výrobní stroje a zařízení. Kärcher pro tento účel nabízí patentované pěnové čističe a dezinfekce.

Speciální aplikace a těžko dostupná místa

Speciální aplikace

Pro speciální aplikace a těžko dostupná místa nabízí Kärcher širokou nabídku příslušenství pro vysokotlaké čističe. 

Stacionární zařízení, mycí místa

Stacionární zařízení, mycí místa

Tato zařízení najdou svá uplatnění všude tam, kde je nutné čistit a dezinfikovat na více místech zároveň. Zařízení tak může v jednom okamžiku používat více osob a každé místo je vždy připraveno k provozu.

Dezinfekce pomocí horké vody

Dezinfekce velkých ploch

Horkovodní vysokotlaké čističe Kärcher HDS jsou účině snižují množství choroboplodných zárodku. Lze je použít na obalené viry (způsobující onemocnění Covid-19, chřipku, apod.), současně na viry způsobující ptačí chřipku a africký prasečí mor.

Příklady profi vysokotlakých čističů a příslušenství pro potravinářství


POŘIĎTE SI DO FIRMY VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ KÄRCHER

Pořiďte si tento rok vysokotlaký čistič Kärcher Professional s prodlouženou zárukou na 3 roky.

Naši obchodníci a specialisté Vám rádi pomohou s výběrem vhodného stroje a přísušenství přesně podle vašich potřeb a připraví nabídku na míru.

kontaktovat prodejce