VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE BEZ OHŘEVU

Vysokotlaké čističe bez ohřevu - studená sprcha pro odolné nečistoty. Denní čištění přístrojů, vozidel nebo budov: s tlakem a vysokým průtokem odstraňují vysokotlaké čističe bez ohřevu i pevně ulpívající nečistoty. Ideální k čištění velkých ploch.

Podkategorie vysokotlakých čističů bez ohřevu:

Kärcher  Třída Super

Třída Super

Použití ve stavebnictví, zemědělství, průmyslu a obcích požaduje nejvyšší výkon. Přístroje třídy Super se svým pracovním tlakem, průtokem a vybavením jsou na taková použití přesně zaměřena.

Kärcher  Třída Střední

Třída Střední

Dobře vybavené pro dlouhá a náročná použití: vysokotlaké čističe bez obřevu Střední třídy čistí přístroje, vozidla nebo provozní prostory rychle a spolehlivě.

Kärcher  Třída Kompakt

Třída Kompakt

Lehké a výkonné: univerzální čisticí přístroje třídy Kompakt vyčistí dvůr a dílnu v nejkratším čase. Přesvědčí vás tlakem, průtokem a životností.

Kärcher  Třída Speciál

Třída Speciál

Vybaven pro snadnou přepravu v mimořádně náročném terénu: třída Speciál od Kärcheru odstraňuje na těžko dostupných místech odolné nečistoty.

Kärcher  Spalovací motor

Spalovací motor

Pokud není k dispozici proud, zaručují vysokotlaké čističe se spalovacím motorem - volitelně též poháněné na bionaftu - maximální flexibilitu a nezávislost.

Kärcher  Univerzální čisticí stroj

Univerzální čisticí stroj

Vestavěná nádrž na vodu činí univerzální čisticí stroj AP 100/50 M nezávislým na vodovodní přípojce. A to je jen jeden z jeho mnoha talentů.

Kärcher  Čističe Cage s nejvyšším tlakem bez ohřevu

Čističe Cage s nejvyšším tlakem bez ohřevu

Robustní Cage design chrání celý přístroj a umožňuje bezpečnou nakládku na jeřáb. Princip ručního vozíku pro snadnou přepravu a mnoho dalších detailů činí z těchto přístrojů jedničku pro profesionální užívání. K dostání jsou varianty s benzinovým nebo elektrickým motorem.

NOVINKA:

 

VYSOKOTLAKÉ ČISTIČE TŘÍDY SUPER

Od profesionálů pro profesionály!

 

Představujeme nejefektivnější čističe ve své třídě. Naše nové studenovodní vysokotlaké čističe třídy Super jsou výkonné, robustní, mají vyladěnou ergonimii a to nejlepší vybavení. Jsou navrženy a určeny pro práci s vysokým nasazením v náročných podmínkách.

Jsou ideální pro použití v zemědělství, ve stavebnictví, v průmyslu nebo v komunální sféře. Zkrátka všude tam, kde je vyžadován nekompromisní špičkový výkon supertřídy.

 

 

Zákazníci nejčastěji nakupují:

Potřebujete poradit s výběrem vysokotlakého čističe?

Naši specialisti Vám rádi poradí nebo stroj předvedou.

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole