Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Systém Kärcher Rain System

Dešť na objednávku! Nový Kärcher Rain System® ideálně zakomponujete mezi keře i do zeleninových nebo květinových záhonů. Voda se dostane beze ztrát přesně tam, kde jí je zapotřebí, což je šetrné nejen k životnímu prostředí, ale i k Vašemu rozpočtu. Kärcher Rain System® spojuje výhody metody kapénkové závlahy a běžného zavlažování. Systém pracuje s tlakem až 4 bar a nabízí 1/2" PVC hadici s manžetami pro kapénkovou závlahu a s postřikovacími manžetami. Dodatečně lze namontovat redukční ventil a filtr k ochraně před přetížením tlakem a částečkami nečistot. Kärcher Rain System® je možné individuálně přizpůsobit každé zahradě.

Kärcher
Porovnat výrobky |
17 produkty/ů

Plánování a instalace

KRS® Sada pro zavlažování květináčů a květinových truhlíků

Sada pro zavlažování květináčů a květinových truhlíků Kärcher KRS® pro terasy a balkony: optimální pro efektivní zavlažování až 15 rostlin. Květináče a květinové truhlíky můžete pohodlně zavlažovat díky systému hadic a kapénkové závlahy.

set

Video

Kärcher Rain System®