Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

AUTOMATICKÉ ZAVLAŽOVÁNÍ

Zavlažovací automaty – samoobsluha pro Vaše květiny. Ani na dovolené si nemusíte o zahradu dělat starosti: zavlažovací automaty Kärcher řídí Váš systém zavlažování přesně podle plánu.

Bewässerungsautomaten

Produkty

SensoTimer ST 6 eco!ogic

Inteligentní zavlažovací počítač SensoTimer ST 6 eco!ogic je založen na požadavcích rostlin na vodu a zalévá s ohledem na vlhkost snímanou rádiovým senzorem.

Senzor Kärcher SensoTimer ST 6 eco!ogic spustí a zastaví zavlažování plně automaticky. V porovnání s ručním zavlažováním vám ušetří spousty času, který můžete věnovat jiným aktivitám. Další výhodou je, že využívá přesně určený objem vody. Senzor měří vlhkost půdy a aktivuje zavlažování, jakmile klesne pod nastavenou úroveň vlhkosti. Voda je tak používána pouze v případě, že je to naprosto nezbytné. Díky tomu jsou oba ekonomické a šetrné k životnímu prostředí.

 

St 6
Feuchtigkeitsgesteuerte Bewässerung

Zalévání řízené vlhkostí

Efektivní, úsporné a ekologické zalévání rostlin.

Abnehmbares Display

Odnímatelný displej

Pohodlné programování.


Smysl pro ekologii

Inteligentní a efektivní technologie Kärcher, stejně jako produkty, zajišťují odpovědné využívání přírodních zdrojů. Rozšířením sortimentu eco!ogic o zahradní produkty prokázal Kärcher svou ekologickou odpovědnost za své nové produkty. Zvláštní význam zde má snížení spotřeby energie v pohotovostním režimu a systém řízení zavlažování s maximální účinností.

1 Využití alternativních vodních zdrojů.
2 Řízení množství vody.
3 Dodávka požadovaného množství vody.
4 Distribuce bez plýtvání vodou.

 

Kärcher smysl pro ekologii

Videa

Časovač vody WT 5

SensoTimer ST 6 eco!ogic