Reference, ukázky realizovaných mycích linek a center Kärcher

Vysoká atraktivita mycího centra je jednou z klíčových vlastností. Společnost Kärcher nabízí investorům špičkové technologie a know-how v oblasti mytí vozidel. Díky komplexní nabídce služeb společnosti Kärcher mohou do podnikání v oblasti mytí automobilů úspěšně vstoupit i investoři působící mimo tento obor.

Svěřte nám váš investorský záměr, kontaktujte naše specialisty a vyžádejte si nezávaznou nabídku.

Realizace nejmodernější portálové mycí linky Kärcher pro osobní vozy - Roudnice nad Labem

 

V Roudnici nad Labem jsme instalovali nejmodernější portálovou kartáčovou mycí linku Kärcher CWB 3 Klean!Star iQ, včetně všech dostupných technoligií čištění odpadní vody.

Naleznete zde i doplňkové technologie a služby, konkrétně zónu pro čištění koberců, samoobslužné vysavače (SB VC 2).

Investor: 

Kartáčová portálová mycí linka Roudnice nad Labem
Portálový mycí box Kärcher řady CWB 3
Samoobslužný vysavač SB VC 2Realizace mycí linky a doplňkových technologií - Vlašim

Instalece mycí linky pro mycí centrum Vlašim

 

Na okraji města Vlašim naleznete naší nejmodernější portálovou mycí linku - model CWB3 vybavenou technologií nejpokročilejší technologií vysokotlakého mytím, včetně spodního mytím, speciálního mytí kol K!Planet, kterou jinde než u myček Kärcher nenaleznete. V nabídce programů zákazníci naleznou mimo jiné i leštící nanovosk, aktivní pěnu, odstraňování hmyzu.

Součístí mycího centra je i dvojmístný vysavač a parfémovač se čtyřmi druhy vůní pro osvěžení interiéru vašeho vozu. Jsme velice rádi, že se zde záměr investora podařilo zrealizovat a splnit očekávaný cíl, jimž byl dramatický nárůst spokojených zákazníků.

Investor: Mycí centrum Vlašim

Vysokotlaké předmytí u CWB 3
Vysokotlaké předmytí u modelu CWB3
Grafická světelná signalizace zobrazující probíhající programRealizace nejmodernějšího samoobslužného mycího centra - Ostrava

Automyčka Klatovy, realizace Kärcher

 

Stavba samoobslužných mycích boxů a doplňkových technologií jako součást čerpací stanice v Ostravě-Porubě. Tato bezkontaktní mycí linka nabízí uživatelům vysokotlaké mytí s aktivní pěnou. Ohřev vody je zajištěn tepelným čerpadlem. O platby se stará nový model platebního terminálu s dotykovou obrazovkou v mycích boxech s elektronickým vyzvedáváním daňových dokladů, což je bezesporu skvělý benefit především pro firemní klientelu.
Když budete mít cestu, zastavte se umýt a vyluxovat si vaše auto nejmodernější technologií Kärcher. Citujeme slova investora: Výsledekem spolupráce je nejkrásnější a nejnavštěvovanější myčka ve městě.

Investor: P.O.S. TOMIX Ostrava-Poruba 

Příprava základové desky pro samoobslužné mycí boxy
Čerstvá instalace samoobslužných mycích boxů
Bezkontaktní mycí box SB OBRealizace samoobslužného mycího centra a doplňkových technologií - Klatovy

Automyčka Klatovy, realizace Kärcher

 

S podzimem 2019 byla v Klatovech dokončena instalace 4 boxů samoobslužného mycího systému Kärcher. Zákazníci jsou schopni sami použít vysokotlaké pistole a dávkovat mycí pěnu nebo vosk dle zvoleného mycího programu. Ovládání je jednoduché a intuitivní, pomocí otočného přepínače na stojanu. Mycí systém poskytuje dostatečný prostor pro čištění motocyklů, automobilů i dodávkových vozidel.

Kromě mycího systému jsou k dispozici výkonné samoobslužné vysavače (SB VC 2), možnost praní autokoberců, dofukování pneumatik nebo doplňování vody do ostřikovačů. Zákazníci si mohou platit v hotovosti nebo kreditní kartou. Až pojedete přes Klatovy, nezapomeňte samoobslužní myčku Kärcher vyzkoušet. 

Investor:

Automyčka Kärcher v Roudnici nad Labem
Doplňkové služby mycích center
Bezkontaktní mycí boxy v KlatovechRealizace samoobslužných mycích boxů - Liberec

 

Investor nás oslovil s požadavkem na sestavení řešení pro bezkontaktní mytí osobních vozů. Instalována byla samoobslužná bezkontaktní myčka řady Kärcher SB MB nabízející 2 mycí místa. Zákazníci jsou schopni sami použít vysokotlaké pistole a dávkovat aktivní pěnu (stojannabízí dva systémy aktivní bezkontaktní pěny) nebo vosk dle zvoleného mycího programu. Ovládání je jednoduché a intuitivní, pomocí otočného přepínače na stojanu. Mycí systém poskytuje dostatečný prostor pro čištění automobilů i motocyklů.

Investor:

Samoobslužné mycí boxy Liberec
Samoobslužné mycí boxy LiberecRealizace portálové mycí linky pro užitkové vozy, autobusy - Mělník

Instalece mycí linky pro nákladní vozy, autobusy

 

Středočeský dopravce s vozovým parkem čítajícím několik desítek autobusů nás oslovil s požadavkem na sestavení řešení pro rychlé a kvalitní mytí autobusů včetně použití aktivní pěny a vysokotlakého spodního mytí

Návrhem včetně následné realizace byla portálová mycí linka pro užitkové vozy a autobusy Kärcher TB, která dokáže umývat ve správném nastavení i trolejbusy a tramvaje. Tedy poradí s valnou většinou typů užitkových vozidel, včetně mytí bez demontáže integrovaných zrcátek autobusů. Jedná se z našeho pohledu o nejspolehlivější model ve své kategorii, velmi tichý, úsporný a prakticky bezporuchový, kterého by měl mít každý dopravce ve svých službách. Požadavky investora se nám podařilo naplnit a současně tak i ušetřit drahocený čas dříve potřebný pro mytí autobusů, který tato instalace zvládá zkrátit na pouhých 12 minut. 

Investor: SDT Mělník

Mycí linka pro linkové autobusy
Mycí linka pro autobusy včetně mytí podvozku
Mytí autobusu zvládá tento model za 12 minutJsme tu pro vás!

Rádi vám zodpovíme Vaše otázky týkající se mycích linek na mytí osobních i mytí nákladních vozidel a bezkontaktních samoobslužných mycích boxů. Konzultovat můžete telefonicky, přes kontaktní formulář, nebo si můžete domluvit termín osobní návštěvy.

Emir ČORIČ

Specialista pro prodej Wash Systems - ČECHY

Tel.: +420 720 026 603

E-mail: emir.coric@karcher.com

 

Zdeněk VANÍČEK

Specialista pro prodej Wash Systems - MORAVA

Tel.: +420 602 221 225

E-mail: zdenek.vanicek@karcher.com

Zanechte nám nezávaznou poptávku:

Pokud jste soukromá osoba, uveďte prosím Jméno a příjmení

*

* povinné pole


Využijte našich komplexních služeb v oblasti realizace mycích linek

CLP_Erfahrungsaustausch_Desktop_3000x1500.jpg

 

Společnost Kärcher jakožto jeden z nejúspěšnějších poskytovatelů mycích systémů a technologií nabízíme jedinečné spojení investora a nadnárodního koncernu působícího po celém světě. v Kärcheru máte na své straně zkušeného partnera. 

K dispozici vám bude obchodní a servisní tým specialistů na mycí systémy společnosti Kärcher, kteří jsou připraveni zajisti a zrealizovat tyto kroky:

 

 

 

  1. Posouzení pozemku
  2. Projektová dokumentace a vizualizace
  3. Součinnost při stavební řízení
  4. Přípravné stavební práce
  5. Instalace a technologie
  6. Zkušební provoz a nastavení čisticí chemie
  7. Kolaudace a uvedení do provozu
  8. Záruční a pozáruční servis

 

Jak probíhá stavba mycího centra?