Rallye Dakar

Jako oficiální sponzor Rallye Dakar, nejslavnějšího pouštního závodu svého druhu na světě, se staráme o čistotu všech závodních vozidel. Po každém dni potřebují závodníci svoje vozidla očistit od nánosů jemného prachu a písku, aby mohli bezpečně pokračovat k cíli a my jim k tomu poskytujeme odpovídající techniku a zázemí.

Dakar 2017

Čisté pouštní dobrodružství

Čisticí stanice, které jsou během rally k dispozici všem týmům pro čištění prachu a nečistot z vozidel s tlakovými myčkami, se v posledních letech etablovaly jako důležitá služba a jsou velmi žádané. Protože pouze čistá vozidla lze spolehlivě udržovat a opravovat.

V bivaku na trase závodníci mají k dispozici čisticí stanici, ve které mohou všechny týmy svá vozidla za pomoci vysokotlakých čističů a mokro - suchých průmyslových vysavačů vysvobodit od prachu a špíny ještě před tím, než se uloží k odpočinku a připraví se na další den.

Produkty Kärcher jsou známé svou technologií čištění, která umožňuje úsporu čisté vody až o 80 % ve srovnání s ručním mytím. Vysokotlaké myčky jsou šetrné k životnímu prostředí a dosáhnou v kratším čase lepšího výsledku mytí. Odpadní voda z mycí stanice se jímá a recykluje.

Během rallye dokážeme důkladně vyčistit a omýt více než 1 500 závodních a doprovodných vozidel.

KarcherDakar2020

Rallye Dakar 2020

I nadále zůstáváme oficiálním sponzorem ikonického závodu Rallye Dakar plným písku a prachu. Jsme závodníkům oporou, aby mohli bezpečně dojet do cíle.

dakar 2019

Rallye Dakar 2019

Podpořili jsme Rallye Dakar i v roce 2019. Jako oficiální partner závodu jsme se postarali o čistotu všech závodních i doprovodných vozů.

RallyeDakar2015

Rallye Dakar 2018

Již od roku 2014 jsme hrdými sponzory Rallye Dakar, kde slavíme velký úspěch s našimi mycími stanicemi. Staráme se o čistotu vozidel závodních týmů.

Jak vypadá čisticí stanice Kärcher