PROFESIONÁLNÍ ČISTIČKY VZDUCHU

Aby každý mohl snadno dýchat. Pro nejlepší kvalitu vzduchu při vaší každodenní práci: vzduchový filtr Kärcher redukuje viry, bakterie, alergeny, jemný prach a pachy.

Špatná kvalita vzduchu často vede k problémům s koncentrací a nepohodlím. Způsobené výpary z koberců, pyly, choroboplodné zárodky nebo špatná kvalita vzduchu po dlouhém jednání v zasedací místnosti mohou vést k nesoustředěnosti, bolestem hlavy, ucpaným nosům, a dokonce astmatickým záchvatům. Postiženi jsou zejména alergici. S naší čističkou vzduchu znovu dýchejte – po zapnutí čistička vzduchu Kärcher AF 100 odstraní ze vzduchu alergeny a škodlivé látky.

Čistička vzduchu Kärcher

Čističky vzduchu Kärcher: kompletní sortimentVýhody a využití čističky vzduchu KärcherSilný výkon pro prostory až do 87 m2


Čističky vzduchu Kärcher
s výkonným motorem zajistí filtraci vzduchu v místnostech s rozlohou až 87m2*.

Jsou ideální volbou pro kanceláře, jednací místnosti, školní prostory, ale třeba i domácnosti. V zaměstnání chrání čističky vzduchu zdraví vašich klientů i zaměstnanců, a zajistí jejich lepší výkonnost nejen v sezóně chřipky a období alergií. V domácnosti se zase postarají o čistý a zdravý vzduch pro vaši rodinu. (*údaj z modelu AF 100 H13)


AFG 100

Silný filtrační systém

Filtrační systémy v našich čističkách vzduchu Kärcher jsou založeny na nejmodernější technologii. Využijte nepřekonatelné výhody našich filtrů:

 • Všestranné filtry s širokým rozsahem účinnosti
 • Čtyři různé filtrační vložky
 • Bakterie, pachy nebo alergeny jsou důkladně zlikvidovány
 • Optimální výsledky díky předfiltru a systému filtrů
Čistička vzduchu Kärcher

Spolehlivé pro každodenní a profesionální použití

Udělejte ze špatného vzduchu minulost – využijte nejlepší kvalitu vzduchu pro své zaměstnance nebo zákazníky s našimi profesionálními čističkami vzduchu:

 • Snížit míru infekce
 • Nízké riziko přenosu nemocí
 • Zlepšete kvalitu vzduchu
 • Odstraňte pachy
 • Zvýšená hladina energie během pracovní doby
Čistička vzduchu s displejem

Integrovaný displej

Integrovaný inteligentní displej zobrazuje hodnotu jemného prachu PM2,5 v místnosti a také životnost filtru v procentech. V automatickém režimu logika stroje řídí ventilátor podle úrovně PM2,5 v okolním vzduchu.

Filtry do čističky vzduchu Kärcher dle příležitosti

Filtry pro každou situaci

Vybrat si můžete ze široké škály speciálních filtrů, jako je filtr speciální pro alergiky, filtr vhodný do lékařských ordinací, filtr ideální pro prostředí s výskytem drobného plachu nebo filtr dělaný pro eliminaci organických sloučenin.

Nebo jednoduše sáhněte po univerzálním filtru.


Čistý vzduch, čistý výkon

Jen zhluboka dýchejte a cítíte se pohodlně: Kärcher AF 100 zajišťuje, že vzduch, který dýcháte, je čistý a bez choroboplodných zárodků – v kancelářích, zasedacích místnostech, stravovacích zařízeních a komerčních vnitřních prostorách. Vneste do svých prostor závan čerstvého, čistého vzduchu s naším profesionálním vzduchovým filtrem. Nejmodernější čistička vzduchu AF 100 také splní vaše požadavky.

Jedinečný filtrační systém AF 100 eliminuje patogeny, viry a bakterie ve vzduchu. Sedm přizpůsobených filtrů dohromady zajišťuje, že kvalita vzduchu je trvale čistá a kontrolovatelná.

Naše filtrační sady "High Protect 13 Solution" a "HEPA 14 Solution" zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti, chrání před přenosnými patogeny ve vzduchu, jako jsou viry a bakterie, jinak mohou zůstat suspendované v kapkách a aerosolech v okolním vzduchu po celé hodiny.

Přehled základních výhod

 • Nepřetržitě filtruje znečištěný vzduch
 • Likviduje bakterie, alergeny, pachy
 • Spolehlivě snižuje virovou zátěž
 • Výkonné motory pro velké vnitřní prostory
 • Moderní a kompaktní design zařízení
 • Snižuje riziko infekce choroboplodnými zárodky a aerosoly
 • Flexibilita díky mobilním kolečkům
 • K dispozici jsou certifikované sady filtrů
 • Tichý provoz a žádný rušivý hluk díky nízké hlučnosti

Co se odfiltruje?


Čistička vzduchu Kärcher filtruje patogeny, jako jsou viry a bakterie – dlouhodobé řešení, které dokáže mnohem víc než jen filtrovat aerosoly.

A co víc, náš vzduchový filtr Kärcher také odstraňuje prach, pyl, spóry plísní a další škodlivé sloučeniny ze vzduchu. Díky speciálnímu HEPA filtru stroj spolehlivě čistí vzduch ve vnitřních prostorech a umožňuje vám znovu zhluboka dýchat.

SPORY PLÍSNÍ

SPORY PLÍSNÍ

PYL

PYL

ZÁPACHY

ZÁPACHY

JEMNÉ ČÁSTICE

JEMNÉ ČÁSTICE

BACTERIA AND VIRUSES

BACTERIA AND VIRUSES

TĚKAVÉ ORGANICKÉ SLOUČENINY

TĚKAVÉ ORGANICKÉ SLOUČENINY

PRACH

PRACH

CHEMICKÉ PLYNY

CHEMICKÉ PLYNYZa čistý vzduch (nejen v kancelářích)


V práci trávíme většinu našeho času. Dbáme o zdravý oběd, hledáme způsob jak se protáhnout, ale málokdy si uvědomíme, že základ zdraví je ve vzduchu

Stačí být v uzavřeném prostoru, jako je kancelář. Kolegové jsou fajn, pokud zrovna nesmrkají, nepotí se, nebo si nenosí ke svačině rybičky. 

Zdraví začíná nadechnutím. Proto bystě si měli říct o čistý vzduch. A ve velkých, prašných městech to platí obzvlášť!

Výměna filtru HEPA 14 čističky vzduchu Kärcher

Jak často se mění filtr?

V automatickém režimu čistička vzduchu automaticky měří kvalitu vzduchu pomocí laserového senzoru a přesně přizpůsobuje svůj výkon. To zajišťuje stálou kvalitu vzduchu a optimální využití filtru. Pokud je však nutná výměna filtru, zajistili jsme, aby to bylo co nejjednodušší: otevřete boční klapku, vyměňte kartušový filtr, hotovo!

Obecně platí, že čím častěji je stroj používán, tím častěji by měl být vestavěný filtr vyměňován nebo čištěn, aby byla zajištěna spolehlivá účinnost. Citelný pokles sacího výkonu ve vzduchovém filtru je známkou nutnosti výměny filtru. V ideálním případě by se měl filtr HEPA 14 měnit každé tři měsíce. V oblastech citlivých na hygienu se doporučuje měnit filtr klidně i každý měsíc.

Výměna filtru HEPA 14 čističky vzduchu Kärcher

Vyčistit nebo vyměnit filtr?

Trvale vysoká kvalita filtru a pravidelná výměna filtru jsou zvláště důležité pro alergiky. Filtr postupně ztrácí svou účinnost v závislosti na způsobu použití a zatížení, pod kterým je umístěn – pak je čas na jeho výměnu. Pravidelné intervaly výměny jsou jediným způsobem, jak zajistit trvale vysokou kvalitu a hygienickou čistotu. Čištění filtru HEPA 14 vodou se nedoporučuje.

HEPA filtry a jejich využití

Čištění vzduchu a prevence infekcí jeho filtrací

Čištění vzduchu a prevence infekcí jeho filtrací

Účinné řešení představují stroje osazené HEPA filtry.

Více o prevenci
HEPA filtr H14

HEPA filtr H14 - řešení pro nejnáročnější podmínky

HEPA 14 absorbují až 99,995 % částic. Kde je jejich síla?

Více o HEPA filtrech