PROFESIONÁLNÍ ČISTIČKY VZDUCHU

Čistička vzduchu pro firemní prostory i domácnosti. Zničí až 99,98% bakterií.

Čistička vzduchu Kolegové

Silný výkon pro prostory až do 100 m2

Čističky vzduchu Kärcher s výkonným motorem zajistí filtraci vzduchu v místnostech s rozlohou až 100m2*. Jsou ideální volbou pro kanceláře, jednací místnosti i školní prostory. Chrání zdraví vašich klientů i zaměstnanců, a zajistí jejich lepší výkonnost nejen v sezóně chřipky a období alergií. (*údaj z modelu AF100)

Bakterie a viry

Kancelář bez virů a bakterií

Čističky vzduchu Kärcher cíleně odstraní až 99,98%* bakterií, virů a sporu plísní, které způsobují nejčastější respirační nemoci. (*údaj z modelu AFG100)

alergeny

Čistý vzduch bez alergenů

Díky čističkám vzduchu Kärcher zajistíte alergikům a astmatikům příjemný a čistý vzduch bez prachu, pylů a dalších alergenů, které se dostávají do místností okny, dveřmi nebo na oblečení kolegů. 

pachy

Pohlcení nepříjemných pachů

Čističky vzduchu Kärcher zbaví prostor nepříjemných pachů z přineseného jídla, potu nebo cigaret.

chemie

Bezpečné a zdravé prostředí

Obzvlášť ve velkých městech se můžete bezpečně nadechnout. Jedovaté a toxické látky z blízkých silnic, staveb i komínů zůstanou uzavřeny v čističkách vzduchu Kärcher. 

Za čistý vzduch (nejen v kancelářích)

V práci trávíme většinu našeho času. Dbáme o zdravý oběd, hledáme způsob jak se protáhnout, ale málokdy si uvědomíme, že základ zdraví je ve vzduchu. Stačí být v uzavřeném prostoru, jako je kancelář. Kolegové jsou fajn, pokud zrovna nesmrkají, nepotí se, nebo si nenosí ke svačině rybičky. Pokud chcete udělat něco smysluplného pro své zdraví, měli byste si říct o čistý vzduch. A ve velkých prašných městech to platí obzvlášť!

Jak to celé funguje?

S našimi čističkami vzduchu patří vzduch v uzavřených místnostech zatížený původci chorob minulosti. O to se postará především integrovaný generátor plazmy, který odstraní a následně zničí ze vzduchu v místnosti veškeré druhy zárodků. Větší a jemnější částice jako vlasy, prach nebo plyny spolehlivě a bezpečně eliminuje doplňkový a vícestupňový systém z předsazeného filtru, HEPA filtru* a filtru z aktivního uhlí. Vzduch kontroluje senzor, takže jeho kvalita zůstává v automatickém provozu kdykoli konstantní. Pětistupňový ventilátor zásobuje místnosti během krátké doby čistým vzduchem. 

filtr

Vícestupňový filtrační systém a volitelné speciální filtry

Odstraňuje drobné částečky prachu, plyny, alergeny i bakterie v místnosti. Vysoký průchod vdzuchu zajišťuje jeho velmi efektivní čištění.

design

Moderní, štíhlý a kompaktní design zařízení

Vměstná se nenápadně do každého výklenku. Osvětlení lze dle potřeby různorodě upravit (model AFG100).

plazma

Jedinečné působení plazmy

Generátor plazmy v čističkách AFG100 zničí každý druh znečištění ve vzduchu v místnosti a postará se o vzduch bez zárodků. Použitelný pro každý druh znečištění vzduchu. Nevydává ozón (podle ECARF).

Čističky vzduchu - poptávkový formulář

Rádi byste dýchali čistý vzduch ve vašich kancelářích? Napište nám. Doporučíme vám čističky vzduchu včetně vhodných filtrů na míru vašim potřebám.

*

* povinné pole