PROFESIONÁLNÍ ČISTIČKY VZDUCHU

Aby se vám lépe dýchalo.

Spolehlivé čističky značky Kärcher odstraní z místností polétavý prach, pyl i většinu bakterií. Dopřejte příjemnější pracovní podmínky sobě i svým zaměstnancům.

Nekvalitní ovzduší zhoršuje koncentraci a může vést k celé řadě zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy a dýchací obtíže. Trápí přitom nejen alergiky, ale i odolnější lidi. Řešením je výkonná čistička vzduchu Kärcher AF H13, která účinně filtruje alergeny, patogeny i škodlivé výpary. Navíc odstraňuje také nepříjemné pachy.

Čistička vzduchu Kärcher

Čističky vzduchu Kärcher: kompletní sortimentVýhody a využití čističky vzduchu KärcherČističky Kärcher pracují tiše a díky výkonnému motoru přefiltrují až 650 kubíků vzduchu za hodinu. Hodí se do prostor o rozloze až 87 m2. Oceníte je v kancelářích, konferenčních sálech i na firemních pobočkách. Zajistí zdravější ovzduší během pylové sezóny i období chřipek. Vysoce kvalitní HEPA filtr efektivně zachytí více než 99,9 % pevných částic – prachu, spór i mikrobů.


AFG 100

Mimořádně účinná filtrace

Čističky vzduchu Kärcher využívají ultramoderní technologie, které garantují ty nejlepší výsledky. Maximální čistotu zajistí:

 • Nejkvalitnější HEPA filtry třídy 13/14 a předfiltr na hrubé nečistoty
 • Laserový senzor, který neustále monitoruje stav ovzduší
 • Indikátor kvality vzduchu a životnosti filtru
Čistička vzduchu Kärcher

Vysoká kvalita ovzduší

Profesionální čističky vzduchu Kärcher zajistí příjemnější pracovní podmínky, do kterých se budou vaši pracovníci i klienti rádi vracet. Díky účinné filtraci:

 • Zlepšují kvalitu ovzduší v místnosti
 • Snižují riziko přenosu infekcí
 • Odstraňují nepříjemné pachy
 • Pomáhají redukovat únavu při práci
Čistička vzduchu s displejem

Integrovaný displej

Inteligentní LED displej ukazuje množství jemného prachu PM2,5 v místnosti. Podle této hodnoty čistička v automatickém režimu také reguluje svůj výkon. Stroj zobrazuje rovněž aktuální životnost filtru v procentech, takže víte, kdy potřebuje vyměnit.

Filtry do čističky vzduchu Kärcher dle příležitosti

Spolehlivé filtry

Silný filtr HEPA 14 spolehlivě odstraňuje jemný prach, aerosoly, a dokonce i patogeny (bakterie a viry) ze vzduchu v místnosti. Je certifikován normou DIN EN 1822 a ideálně se tak hodí jak do domácností, tak do školek či ordinací.

 


Čistý vzduch bez kompromisů

Profesionální čističky vzduchu Kärcher zajistí prvotřídní kvalitu ovzduší ve vašich kancelářích i prodejnách. Neustále monitorují okolní vzduch pomocí laserových senzorů a svůj výkon regulují  podle aktuální potřeby. Díky kompaktnímu designu a praktickým kolečkům je navíc snadno přesunete z místa na místo.

Duální filtrační systém zajistí dokonalé výsledky za každé situace. Účinné HEPA filtry nejvyšších tříd 13 a 14 garantují maximálně čisté ovzduší a vychytávají ze vzduchu kapénky s bakteriemi a viry, které vznikají například při kašli. Absorbují také spóry plísní, roztoče i další alergeny. Výměna filtru je navíc otázkou několika sekund.

Přehled základních výhod

 • Nepřetržitá filtrace vzduchu
 • Automatická regulace výkonu podle kvality ovzduší
 • Jediné zařízení vyčistí až 87 m2
 • Spolehlivě odstraní více než 99,9 % pevných částic ze vzduchu
 • Zachytává alergeny a patogeny
 • Pohlcuje pachy
 • Velmi tichý provoz
 • Moderní design s LED displejem a dotykovým ovládáním
 • Díky kolečkům se snadno přesouvá

Jaké částice stroj odfiltruje?

Čistička vzduchu Kärcher zachytí většinu patogenů, jako jsou spóry plísní, bakterie a viry. Duální filtrační systém odstraní ze vzduchu také různé alergeny – polétavý prach, pyl, chemické výpary a roztoče. Navíc zbaví místnosti nepříjemného zápachu. Můžete tak opět volně dýchat.

SPORY PLÍSNÍ

SPORY PLÍSNÍ

PYL

PYL

ZÁPACHY

ZÁPACHY

JEMNÉ ČÁSTICE

JEMNÉ ČÁSTICE

BACTERIE AND VIRY

BACTERIE AND VIRY

TĚKAVÉ ORGANICKÉ SLOUČENINY

TĚKAVÉ ORGANICKÉ SLOUČENINY

PRACH

PRACH

CHEMICKÉ PLYNY

CHEMICKÉ PLYNYČistý vzduch: základ spokojenosti


V práci trávíme třetinu dne. Ovzduší v nevětraných kancelářích ovšem našemu zdraví zrovna neprospívá. Znáte to: kýchající kolegové, zaprášené stoly, výpary z tiskáren a spousta nepříjemných pachů. Výkonná čistička vzduchu zajistí lepší pracovní podmínky, takže se váš personál bude do zaměstnání rád vracet.

Kromě kanceláří a klientských center se čističky vzduchu osvědčí i na veřejných místech nebo ve školách. Hodí se rovněž do zdravotnických zařízení, kde omezí šíření infekčních chorob. Maximálně hygienické prostředí zajistí také v hotelích a restauracích.

Poradna

Výměna filtru HEPA 14 čističky vzduchu Kärcher

Jak často se mění filtr?

Vše záleží na tom, jak intenzivně čističku vzduchu používáte. V ideálním případě doporučujeme HEPA filtr měnit každé 3 měsíce, průměrná životnost filtru je až 1 rok. V oblastech s vysokými nároky na hygienu (např. ve zdravotnictví) radíme filtr měnit každý měsíc.

Stroj v automatickém režimu přizpůsobuje svůj výkon aktuální situaci, což pomáhá optimalizovat využití filtru. Čistička vzduchu zobrazuje aktuální stav filtru, tím tak snadno zjistíte, kdy je třeba filtr vyměnit. Známkou dosluhujícího filtru je také citelný pokles sacího výkonu zařízení.

Výměna filtru HEPA 14 čističky vzduchu Kärcher

Vyčistit nebo vyměnit filtr?

Filtr se při každodenním používání opotřebovává a ztrácí svoji účinnost. Nezapomínejte proto na jeho soustavnou údržbu. Čištění HEPA filtru vodou se nedoporučuje – dlouhodobě vysokou kvalitu filtrace zajistí pouze jeho pravidelná výměna. Důkladná péče o filtr čističky vzduchu je obzvlášť důležitá pro alergiky.

Nahrazení filtru je velmi jednoduché:

 1. Otevřete boční dvířka.
 2. Vyjměte starý filtr, případně také otřete vnitřek zařízení.
 3. Vložte nový originální filtr značky Kärcher.

HEPA filtry a jejich využití


Čističky vzduchu značky Kärcher využívají vysoce kvalitní HEPA filtry nejúčinnějších tříd HEPA 13 a 14. Díky tomu zachytí drtivou většinu pevných částeček, spory plísní i mikroby. Vysoká kvalita ovzduší potěší vaše zaměstnance i zákazníky – nejvíce pak astmatiky a alergiky.

Čištění vzduchu a prevence infekcí jeho filtrací

Prevence infekcí

Zařízení s HEPA filtry pomáhají odstraňovat škodlivé bakterie a viry.

Více o prevenci
HEPA filtr H14

Efektivní filtrace pro náročné

Filtry HEPA 14 absorbují až 99,995 % pevných částic a garantují tak maximální čistotu ovzduší.

Více o HEPA filtrech

Karcher.cz | Newsletter

Vstupte do světa Kärcher Professional

 • ✓ Přehled o aktuálních slevových i speciálních nabídkách.
 • ✓ Novinky ze světa profesionálního čištění a úklidu.
 • ✓ Know-how a praktické informace.

*Z rozesílky se můžete kdykoliv odhlásit. Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


> Proč se přihlásit k odběru novinek ze světa Kärcher Professional?