PROFESIONÁLNÍ ČISTIČKY VZDUCHU

Čistička vzduchu Kärcher se postará o čistší a zdravý vzduch: pro firemní prostory i domácnosti. Zničí až 99,98% bakterií, virů a sporu plísní, které způsobují nejčastější respirační nemoci. Ostraňuje i nepříjemné pachy, prach a alergeny.

Čistička vzduchu Kärcher

Čističky vzduchu Kärcher: kompletní sortimentVýhody čističky vzduchu KärcherSilný výkon pro prostory až do 100 m2

Čističky vzduchu Kärcher s výkonným motorem zajistí filtraci vzduchu v místnostech s rozlohou až 100m2*.

Jsou ideální volbou pro kanceláře, jednací místnosti, školní prostory, ale třeba i domácnosti. V zaměstnání chrání čističky vzduchu zdraví vašich klientů i zaměstnanců, a zajistí jejich lepší výkonnost nejen v sezóně chřipky a období alergií. V domácnosti se zase postarají o čistý a zdravý vzduch pro vaši rodinu. (*údaj z modelu AF100)

Bakterie a viry

Kancelář bez virů a bakterií

Čističky vzduchu Kärcher cíleně odstraní až 99,98%* bakterií, virů a sporu plísní, které způsobují nejčastější respirační nemoci. (*údaj z modelu AFG100)

alergeny

Čistý vzduch bez alergenů

Díky čističkám vzduchu Kärcher zajistíte alergikům a astmatikům příjemný a čistý vzduch bez prachu, pylů a dalších alergenů, které se dostávají do místností okny, dveřmi nebo na oblečení kolegů. 

pachy

Pohlcení nepříjemných pachů

Čističky vzduchu Kärcher zbaví prostor nepříjemných pachů z přineseného jídla, potu nebo cigaret.

chemie

Bezpečné a zdravé prostředí

Obzvlášť ve velkých městech se můžete bezpečně nadechnout. Jedovaté a toxické látky z blízkých silnic, staveb i komínů zůstanou uzavřeny v čističkách vzduchu Kärcher. 

Za čistý vzduch (nejen v kancelářích)

V práci trávíme většinu našeho času. Dbáme o zdravý oběd, hledáme způsob jak se protáhnout, ale málokdy si uvědomíme, že základ zdraví je ve vzduchu. 

Stačí být v uzavřeném prostoru, jako je kancelář. Kolegové jsou fajn, pokud zrovna nesmrkají, nepotí se, nebo si nenosí ke svačině rybičky. 

Zdraví začíná nadechnutím. Proto bystě si měli říct o čistý vzduch. A ve velkých, prašných městech to platí obzvlášť!

Bez alergenů, virů a škodlivých látek

S kombinací našich účinných vzduchových HEPA filtrů a výkonné moderní čističky vzduchu AF 100, přivedete do svých místností čerstvý a čistý vzduch.

S novými sadami výměnných filtrů určených pro různé oblasti použití tak dosáhnete dodatečného zabezpečení a eliminace škodlivých látek ze vzduchu v interiéru, jako jsou například jemný prach, pachy, alergeny, bakterie a viry (každá v sada obsahuje 2 ks filtru).

 

HEPA filtry a jejich využití 

Čištění vzduchu filtrací

Čištění vzduchu a prevence infekcí jeho filtrací

Účinné řešení představují stroje osazené HEPA filtry.

Hepa filtr H14 pro nejnáročnější podmínky

HEPA filtr H14 - řešení pro nejnáročnější podmínky

HEPA 14 absorbují až 99,995 % částic. Kde je jejich síla?