PROFI VYSAVAČE NA SUCHÉ NEČISTOTY

Kompaktní s nízkou hlučností: malé, mobilní profi vysavače Kärcher na vysávání suchých nečistot jsou přizpůsobeny požadavkům profesionálních zákazníků. Jsou ideální volbou úklidových společností, hotelů i pro úklid obchodních prostor.

Podkategorie profesionálních suchých vysavačů:

Kärcher  Carpet vacuum sweeper

Carpet vacuum sweeper

!Teppichkehrsaugmaschinen überzeugen Profis wie Gebäudereiniger genauso wie Eigenreiniger mit besten Ergebnissen bei der wirtschaftlichen Reinigung von mittleren und großen unverstellten Teppichflächen.!

Kärcher  Vysavače na suché nečistoty

Vysavače na suché nečistoty

Extrémně tiché vysavače s eco!efficiency šetří proud, přesvědčí vás svým vysokým plošným výkonem, jsou univerzálně použitelné a vhodné pro nejrůznější podlahové krytiny. Fliesové filtry s dlouhou životností zajišťují trvale vysoký sací výkon.

Kärcher  Kobercové kartáčové vysavače

Kobercové kartáčové vysavače

Kobercové kartáčové vysavače Kärcher kombinují sací proud s elektricky poháněným kartáčem. Takto odstraní z kobercového vlasu i pevně uplívající částečky nečistot.

Kärcher  Bateriové vysavače

Bateriové vysavače

Vysavače Kärcher s bateriovým provozem zajistí nerušivý úklid a to bez rušivého kabelu. Můžete je tak bez problémů použít k úklidu vašich obchodních prostor během běžného pracovního dne.

Kärcher  Koště s bateriovým pohonem

Koště s bateriovým pohonem

Velice tiché elektrické koště na bateriový pohon je vhodné k diskrétnímu a rychlému údržbovému čištění. Válcový kartáč vyměníte bez nářadí, Li-Ion baterii vyjmete a vyměníte jednou rukou. Velmi dlouhá doba provozu baterie a dodatečný výměnný akumulátor umožňují práci zcela bez přerušení.

Zákazníci nejčastěji nakupují:

Kompletní sortiment profesionálních vysavačů na suché nečistoty


Profesionální vysavače - poptávkový formulář

Potřebujete poradit s výběrem vhodného vysavače pro váš provoz? Neváhejte a napište nám. Případně kontaktujte obchodního zástupce ve vašem kraji.

*

* povinné pole