PROFI VYSAVAČE NA SUCHÉ NEČISTOTY

Kompaktní s nízkou hlučností: malé, mobilní profi vysavače Kärcher na vysávání suchých nečistot jsou přizpůsobeny požadavkům profesionálních zákazníků. Jsou ideální volbou úklidových společností, hotelů i pro úklid obchodních prostor.

Kärcher  Vysavače na suché nečistoty

Vysavače na suché nečistoty

Extrémně tiché vysavače s eco!efficiency šetří proud, přesvědčí vás svým vysokým plošným výkonem, jsou univerzálně použitelné a vhodné pro nejrůznější podlahové krytiny. Fliesové filtry s dlouhou životností zajišťují trvale vysoký sací výkon.

Kärcher  Kobercové kartáčové vysavače

Kobercové kartáčové vysavače

Kobercové kartáčové vysavače Kärcher kombinují sací proud s elektricky poháněným kartáčem. Takto odstraní z kobercového vlasu i pevně uplívající částečky nečistot.

Kärcher  Bateriové vysavače

Bateriové vysavače

Vysavače Kärcher s bateriovým provozem zajistí nerušivý úklid a to bez rušivého kabelu. Můžete je tak bez problémů použít k úklidu vašich obchodních prostor během běžného pracovního dne.

Kärcher  Koště s bateriovým pohonem

Koště s bateriovým pohonem

Velice tiché elektrické koště na bateriový pohon je vhodné k diskrétnímu a rychlému údržbovému čištění. Válcový kartáč vyměníte bez nářadí, Li-Ion baterii vyjmete a vyměníte jednou rukou. Velmi dlouhá doba provozu baterie a dodatečný výměnný akumulátor umožňují práci zcela bez přerušení.

Profesionální vysavače - poptávkový formulář

Potřebujete poradit s výběrem vhodného vysavače pro váš provoz? Neváhejte a napište nám. Případně kontaktujte obchodního zástupce ve vašem kraji.

*

* povinné pole