Mokré čištění podlah

Správné zařízení pro hospodárné a účinné mokré čištění podlah - zejména v místech, která jsou strojům obtížně přístupná.

Kärcher  Mopy

Mopy

Textilie s různými materiály a strukturami - vhodné pro cílené použití pro individuální účely čištění. Pro nejlepší ruční čištění podle standardů Kärcher.

Kärcher  Držák mopu

Držák mopu

Zářivě čisté podlahy a spolehlivá hygiena podlah během okamžiku. Se správnými čisticími stroji pro mokré čištění. Ergonomický design pro maximální produktivitu a rychlost.

Kärcher  Systémy mopů

Systémy mopů

Správný mop znamená čisté řešení. Naše systémy mopů zajišťují maximální čisticí výkon v krátkém čase. Snadno se používají, lze je nasadit rychle a přímo.

Kärcher  Rukojeti

Rukojeti

Správná rukojeť vede k požadovanému výsledku. Pro každý požadavek si můžete vybrat z různých rukojetí. Vhodné pro použití se standardními prachovými, vlhkými a mokrými stěrkami.

Kärcher  Mopové systémy s funkcí rozprašování

Mopové systémy s funkcí rozprašování

Kompaktní, prostorově úsporné postřikovací systémy pro vlhké a mokré čištění podlahových krytin. Mopové systémy s funkcí rozprašování pro jednoduché a prostorově úsporné úklidové procesy.

Kärcher  Stěrky

Stěrky

Jednoduše odstraní nečistoty. Naše rozsáhlá řada vodních stěrek umožňuje rychlé a jednoduché odstranění kapalin i suchých a volných nečistot.

Kärcher