Merchendiser

Kärcher je značka, která je synonymem výkonu, kvality, inovace a též žluté barvy.

Jsme jednička v oblasti čisticí techniky na českém trhu. Do svého týmu na centrálu společnosti v Modleticích u Prahy hledáme posilu do oddělení Retail na pozici Merchendiser.

Náplň práce:

  • správa stávající sítě DIY marketů v Čechách

  • zalistování výrobků, kontrola zásob, kontrola paletových prezentací

  •  design a přestavba

  • proškolování prodejního personálu na marketech, komunikace s vedením

  • získávání informací o dění na marketu (výhledy do budoucna, strategie)

  • organizace a zajištění předváděcích akcí

  • marketingové podpora

  • účast na firemních akcích

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání

  • lokace Praha a Střední Čechy

  • velmi dobrou znalost MS Office

  • praxe na obdobné pozici výhodou, vhodné i pro absolventy

  • AJ na úrovni (B1/B2) výhodou

  • logické a analytické uvažování

  • proklientský přístup, dobré komunikační schopnosti

  • spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • 13. plat

  • roční bonus

  • 5. týdnů dovolené, 2 dny plně hrazeného pracovního volna

  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

  • notebook, mobilní telefon

  • osobní automobil i k osobnímu využití

  • možnost individuální jazykové výuky (AJ)

  • příspěvek na další vzdělávání

  • slevu na firemní výrobky

Datum nástupu: ihned

Místo práce: Modletice u Prahy

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na níže uvedený kontakt:

Mgr. Marcela Kratochvílová Trnková
HR Business Partner
marcela.trnkova@karcher.com

Budeme Vás kontaktovat nejpozději do 3 týdnů, od zaslání Vašeho CV.

Pro zaslání životopisu můžete využít náš formulář

* povinné pole