Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading

BOJ ZA ZDRAVÁ PRSA, BOJUJME SPOLEČNĚ!

Kupte si okenní vysavač WV 2 Premium Pink Ribbon a podpořte dobrou věc. Z každé zakoupené aku stěrky WV 2 Premium z limitované designové edice s růžovou stužkou odvádí Kärcher Česká republika částku ve výši 50 Kč obecně prospěšné společnosti Aliance žen s rakovinou prsu.

OKENNÍ VYSAVAČ WV 2 PREMIUM S RŮŽOVOU STUŽKOU JE VYPRODÁN, DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU.

 

piktogram-ruka_srdce

Na konto Aliance žen s rakovinou prsu o.p.s. Kärcher Česká republika společně
se zákazníky už odvedl částku převyšující 300 000 Kč. Zapojte se i vy a pomozte tak zvyšovat informovanost veřejnosti o prevenci a léčbě nádorového onemocnění prsu!

parní

Podporujme boj proti rakovině prsu společně!

Včasné rozpoznání nemoci může zachránit život. U rakoviny prsu to platí dvojnásob!

V rámci podpory boje za zdravá prsa Kärcher, jako společensky odpovědná společnost, vyvinul exkluzivní edici okenního vysavače. Ozdobený atraktivními designovými prvky zcela ve znamení charakteristické růžové stuhy jasně dává najevo, co podporuje - boj s rakovinou prsu. 

Prevence je důležitá!

Hledáte smysluplný dárek, kterým zároveň milované ženě připomenete, že vám záleží na jejím zdraví? Našli jste ho.

Z každého zakoupeného čističe oken WV 2 Premium z limitované designové edice s růžovou stužkou odvádí Kärcher Česká republika částku ve výši 50 Kč obecně prospěšné společnosti Aliance žen s rakovinou prsu.

Zatím se nám podařilo společnými silami vybrat přes 300 000 Kč. Pojďme tuto částku ještě navýšit!

Předání voucheru Aliance žen

Pravda o rakovině prsu

Díky screeningu, o jehož zrod se v České republice zasadila MUDr. Miroslava Skovajsová Ph.D., poklesla úmrtnost na onemocnění rakovinou prsu o 30 procent. Pomozte nám toto procento zvýšit! 

Protože se veřejností stále šíří spousta zavádějících informací, připravili jsme spolu s Aliancí žen s rakovinou prsu o.p.s. a paní doktorkou Skovajsovou Pravdu o rakovině prsu.

Sdílejte tyto informace se svými blízkými a přáteli a podílejte se na vyvrácení mylných informací o rakovině prsu ve vašem okolí. Třeba tím někomu včas zachráníte život.

  • Rakovina prsu postihuje jen starší ženy.
    Bohužel, týká se i mladých žen. Nejmladší pacientky mají 20 let. Protože nespadají do screeningu, je třeba je podpořit, aby si včas osvojily samovyšetření a prevenci nepodceňovaly jen proto, že "na rakovinu prsu mají ještě čas".

  • Mamograf a létání způsobuje rakovinu.
    Státní ústav pro jadernou bezpečnost uvádí, že dávku ozáření mamografem lze přirovnat k sedmihodinovému letu letadlem. Na dovolenou přece lze letět i déle, tak proč raději jednou místo toho nejít na vyšetření. Zároveň doposud nebylo prokázáno, že by tlak, který mamograf během vyšetření vyvine, byl zdraví škodlivý.

  • Mamograf lze nahradit ultrazvukem.
    Je to jako byste chtěli, aby se utkali v nerovném boji zápasníci odlišné váhové kategorie. Mamograf, narozdíl od ultrazkuku, dokáže zobrazit přednádorové stavy a nádory, které ještě nezakládají v těle metastázy. Ultrazvuk toto neumí. Ideální je spojení obou metod.

 

CHCI VĚDĚT VÍCE ->

pravda-o-rakovine-prsu

Zářivě čistá okna? S okenním vysavačem Kärcher třikrát rychleji.

 

♥ šetří čas a námahu - s bateriovým čističem oken je čištění oken 3krát rychlejší než běžnou metodou
 čistí výtečně všechny hladké povrchy, jako jsou okna, zrcadla, sprchové kouty atd.
je malý, lehký a tichý - čištění oken bude ještě komfortnější 
zabraňuje odkápávání vody díky elektrickému odsávání
špinavé vody se ani nedotknete - rychlé a snadné vyprazdňování nádrže
♥ originální kvalita Kärcher - vynálezce okenního vysavače

Více informací o okenním vysavači limitované edice najdete tady.

 

 

 

okenni_vysavac_wv2-ruzovy