Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading
Kärcher
Kärcher
Nástavbová sada pěna pro CB 1 Eco 26413160 https://www.karcher.cz/cz/prislusenstvi/nastavbova-sada-pena-pro-cb-1-eco-26413160.html Pěnu nastřikuje zařízení pro tvorbu pěny potrubním systémem integrovaným v portálu na čištěné vozidlo. Díky umístění trubek s tryskami (po dvou pro přední a část) dochází ke smáčení vozidla i v přední a zadní části. Pěnovací chemie je dávkována pneumatickým membránovým dávkovacím čerpadlem do zařízení na tvorbu pěny. Dále je do téhož vedení injektován tlakový vzduch. Smícháním s vodou vzniká pěna. Veškerá média lze regulovat pomocí zařízení (tlakový vzduch musí zajistit investor).

Nástavbová sada pěna pro CB 1 Eco

Pěnu nastřikuje zařízení pro tvorbu pěny potrubním systémem integrovaným v portálu na čištěné vozidlo. Díky umístění trubek s tryskami (po dvou pro přední a část) dochází ke smáčení vozidla i v přední a zadní části. Pěnovací chemie je dávkována pneumatickým membránovým dávkovacím čerpadlem do zařízení na tvorbu pěny. Dále je do téhož vedení injektován tlakový vzduch. Smícháním s vodou vzniká pěna. Veškerá média lze regulovat pomocí zařízení (tlakový vzduch musí zajistit investor).

Objednací číslo: 2.641-316.0
Vyhledání prodejce:
Specifikace

Technické údaje

Hmotnost (kg) 3,2
Hmotnost včetně obalu (kg) 3,5
Rozměry (D x Š x V) (mm) 255 x 205 x 205

  • bvseo_sdk, p_sdk, 2.4.0.0
  • CLOUD, getContent, 93.94ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;