Stavební vysavače

Každá kvalitní stavba vyžaduje kvalitní vybavení. Kärcher vám pomůže s udržováním pořádku bez zbytečné námahy a starostí. Stavební vysavače Kärcher vás překvapí stálým vysokým sacím výkonem díky téměř zcela bezúdržbovým filtrům, které se čistí poloautomaticky, snadnou manipulací, dlouhou výdrží a nízkými pracovními náklady.

Vyberte si vysavač dle druhu nečistot, kterých se potřebujete zbavit: jemné jemný, střední nečistoty, hrubé nečistoty. Všechny tyto vysavače na stavbu vysají jak suché, tak mokré nečistoty.

Profesionální mokrosuché vysavače

Stavební mokrosuché vysavače Kärcher nabídka

Stavební vysavače na hrubé nečistoty


Stavební vysavače na hrubé nečistoty a středně jemný prach


Stavební vysavače na jemný prach

Jak vybrat stavební vysavač

Stálý vysoký sací výkon a nízké náklady na provoz: to jsou základními požadavky na naše stavební vysavače Kärcher. Proto si poradí s každou výzvou. Stačí si jen vybrat ten správný.Stavební vysavače na jemný prach

Jemné nečistoty se na první pohled mohou zdát nenápadné, umí být však zrádné pro filtr i samotný vysavač. Proto jsme pro vás připravili nabídku speciálních vysavačů na jemný prach a tekutiny, kde s přístrojem nebudete žádné starosti – filtr se čistí sám.

Stavební vysavače na hrubé nečistoty

Další specifickým druhem jsou naopak hrubé nečistoty. Vyberte si z našich vysavačů na hrubé nečistoty, které kromě toho dokáží vysát i velké množství tekutin.

Stavební vysavače na střední nečistoty

A nakonec zlatou střední cestou jsou tu vysavače na běžné střední nečistoty. I ty patří mezi mokrosuché vysavače, proto se z nich stává multifukční přístroj pro vaši činnost.