Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Loading
Kärcher
Kärcher
HD 728 B Cage 11879080 https://www.karcher.cz/cz/professional/vysokotlake-cistice/vysokotlake-cistice-bez-ohrevu/spalovaci-motor/hd-728-b-cage-11879080.html Přenosný vysokotlaký čistič bez ohřevu s benzínovým motorem pro často se měnící místa použití.

Vysokotlaký čistič HD 728 B Cage

Přenosný vysokotlaký čistič bez ohřevu s benzínovým motorem pro často se měnící místa použití.

Objednací číslo: 1.187-908.0
Vyhledání prodejce:

Vysokotlaký čistič bez ohřevu s benzinovým motorem v kompaktním horizontálním provedení pro nasazení nezávislé na zdroji elektrického proudu. Kompaktní jednotka motor-čerpadlo je namontovaná ve stabilním přenosném rámu z trubek. Kompaktní rozměry přístroje umožňují také jeho bezproblémovou přepravu. Jeho vzduchem chlazený jednoválcový čtyřtaktní motor se dá snadno nastartovat reverzačním startérem. Mosazná hlava válce s ventily z ušlechtilé oceli vyhovuje živnostenskému nasazení a zajišťuje dlouhou životnost. Plynulá regulace tlaku a průtoku umožňuje přizpůsobení se různým úkolům z oblasti čištění. Zvláštním znakem tohoto přístroje je také plynule regulovatelný dávkovací ventil čisticího prostředku – exaktní dávkování - úsporná spotřeba čisticího prostředku. Vestavěný bezpečnostní ventil zajišťuje bezpečnou ochranu přístroje před přetížením tlakem. Tepelné čidlo na hlavě válce automaticky vypne motor, když se zvýší teplota v oběhovém režimu (při zavřené pistoli). Rám z trubek kolem celého přístroje umožňuje nakládat a překládat zařízení mnoha různými způsoby. Uchycení příslušenství na rukojeti zabezpečují, že je příslušenství trvale po ruce a uklizené. Kola s pneumatikami umožňují snadnou manipulaci i na neschůdném terénu.

Charakteristické znaky a výhody
Pro používání v nejtvrších podmínkách
  • Robustní rám z ocelových trubek chrání všechny součásti.
  • Zavěšení pro jeřáb pro použití v půjčovnách a ve stavebnictví, zemědělství a lesnictví.
Specifikace

Technické údaje

Průtok (l/h) 650
Pracovní tlak (bar/MPa) 150 / 15
Max. tlak (bar/mbar) 160 / 16
Typ motoru GX 160/benzín
Výrobce motoru Honda
Hmotnost (vč. příslušenství) (kg) 35,5
Hmotnost včetně obalu (kg) 37,4
Rozměry (D x Š x V) (mm) 570 x 434 x 430
Vysokotlaký čistič HD 728 B Cage
Vysokotlaký čistič HD 728 B Cage
Vysokotlaký čistič HD 728 B Cage
Vysokotlaký čistič HD 728 B Cage
Vysokotlaký čistič HD 728 B Cage
Příslušenství

  • bvseo_sdk, p_sdk, 2.4.0.0
  • CLOUD, getContent, 105.52ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;