Naše stránky používají cookies

V případě, že používáte naše webové stránky, souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací viz. Ochrana osobních údajů, bod J.

Den poděkování - Thank Your Cleaner Day

Zapojte se do akce „Thank Your Cleaner Day“ a poděkujte tak lidem, kteří tvrdě pracují a starají se, abyste mohli pracovat na bezpečném a čistém pracovišti.

Thank your cleaner day Header Image

Všichni máme rádi pocit uznání a ocenění

Čisticí průmysl je jedním z nejdůležitějších průmyslů na celém světě a přesto je pro vás většina lidí, kteří zajišťují tuto důležitou práci, neviditelná. Každý den jsou zaškolení, tvrdě pracující pracovníci úklidu ve vaší firmě, aby zajistili přípravu prostor na další pracovní den.

Den poděkování - Thank Your Cleaner Day je jeden výjimečný den jednou v roce, který věnujeme všem úklidovým pracovníkům. Poprvé ho oslavila v roce 2015 novozélandská profesní organizace pracovníků úklidu budov, Building Service Contractors (BSCNZ), společně se společností Kärcher, aby poděkovala lidem, kteří udržují naše pracoviště čistá, bezpečná a hygienická.

Společně s místními partnery by nyní společnost Kärcher chtěla zavést Thank Your Cleaner Day na globální úrovni jako projev uznání tvrdě pracujícím úklidovým pracovníkům, kteří svou práci vykonávají často mimo běžnou pracovní dobu, a tedy nejsou vidět. Dnešního dne, 17. října 2018, mohou zákazníci a administrativní pracovníci, kteří využívají služeb úklidové firmy, úklidovým pracovníkům na svém pracovišti dát najevo, že si váží jejich práce a oceňují ji, a to zanecháním zprávy, předáním malého dárku nebo jednoduše slovem „Děkuji!“.

Mnozí pracovníci, kteří udržují čistotu a bezpečnost na našich pracovištích, vykonávají svou práci večer nebo o víkendech a proto se jen zřídka setkají s těmi, pro které to dělají. Den poděkování - Thank Your Cleaner Day byl zaveden z toho důvodu, abychom mohli ocenit angažované odborníky, na které se každý den spoléháme, a jejich práci.

Vedoucí kanceláří i pracovníci jsou vyzýváni, aby sdíleli materiály poskytnuté na stránkách www.thankyourcleanerday.com na svém pracovišti i v sociálních médiích prostřednictvím hashtagu #thankyourcleanerday, aby tak posílili povědomí hodnotného přínosu těchto úklidových pracovníků a povzbudili k vyjádření díku i ostatní.


Co je Den poděkování - Thank Your Cleaner Day?

Den poděkování - Thank Your Cleaner Day – je zvláštní den jednou v roce, který věnujeme všem úklidovým pracovníkům. Kärcher by chtěl společně s místními partnery v zúčastněných zemích využít této příležitosti k poděkování lidem, kteří udržují pracoviště a veřejné budovy čisté, bezpečné a hygienické. V tento den mohou pracovníci z kanceláří svým úklidovým pracovníkům dát najevo, že si jejich práce váží a oceňují ji.

Den poděkování - Thank Your Cleaner Day – je tedy pro každého, kdo pracuje v budově, kde zajišťují úklid profesionální úklidoví pracovníci, možností, jak projevit své díky. Přitom se může jednat o administrativní budovy, továrny nebo veřejné budovy, jako jsou školy. Každý může poděkovat svému úklidovému pracovníkovi zanecháním zprávy, předáním malého dárku nebo jednoduše slovem „Děkuji!“.

 

Odkud pochází Den poděkování - Thank Your Cleaner Day?

Poprvé ho oslavila v roce 2015 na Novém Zélandu místní profesní organizace pracovníků úklidu budov, Building Services Contractors (BSCNZ), společně se společností Kärcher. Den poděkování - Thank Your Cleaner Day – se díky svému obsahu rychle rozšířil a zaznamenal velký úspěch.

Společně s podobnými místními partnery ze zúčastněných zemí by měl být nyní Den poděkování - Thank Your Cleaner Day – zaveden na globální úrovni. Má sloužit k ocenění tvrdě pracujících úklidových pracovníků, kteří svou práci často vykonávají mimo běžnou pracovní dobu, a proto nejsou vidět.

 

Proč se Kärcher účastní akce Thank Your Cleaner Day?

Kärcher je celosvětově předním poskytovatelem čisticí techniky, jako jsou čisticí stroje s odsávacím zařízením, vysavače a zametací stroje. Je partnerem mnoha úklidových firem po celém světě: Společnost Alfred Kärcher GmbH & Co. KG zaměstnává více než 12 000 pracovníků v 67 zemích. Ekonomický úspěch a trvale udržitelný rozvoj zde odjakživa jdou ruku v ruce. Kärcher investuje nadprůměrně do výzkumu a vývoje, do moderních výrobních postupů a do dobrého vzdělání a dalšího odborného vzdělávání svých pracovníků.

Díky zapojení do akce Thank Your Cleaner Day učinila společnost Kärcher další krok ve svém závazku k sociální odpovědnosti a trvalé udržitelnosti.

 

Thank your cleaner day Logo