Header_Terassenreinigung
Čištění teras

Čištění teras

Suverénně výkonné balíčky - vysokotlaké čističe od Kärcheru

S hákem na kabel přes praktické navíjení hadice až ke gumové vysokotlaké hadici nabízejí přístroje řady K 7 rozsáhlé a sofistikované vybavení, které usnadní práci i při velkém znečištění.

Každý majitel domu a zahrady, který už někdy čistil silně znečištěné chodníkové dlaždice, zná omezený a velmi slabý čisticí výkon zahradní hadice.

Naproti tomu vysokotlaký čistič má ve srovnání se zahradní hadicí podstatně vyšší čisticí sílu. Není důležité, zda se jedná o auta, zahradní chodníčky zarostlé mechem, terasy, rolety, špinavé popelnice, čluny... Všechno se rychle a hravě vyčistí.
Dokonce ani odolné nečistoty nemají žádnou šanci, když se čistí vysokým tlakem.

O optimální a šetrné čištění i velkých ploch se postarají naše čističe teras T-Racer: Na základě inovativní kombinace výškově nastavitelných vrtulí se dvěma vysokotlakými tryskami se vytvoří Hovercraftův efekt, který nechá T-Racer pohybovat se nad zemí.

Čisticí výkon se zvýší a Vám se dostane stejnoměrného výsledku čištění. Kryt přístroje nepropustí jedinou kapku stříkající vody - a tím chrání Vás i stěny před stříkanci.


Vhodné stroje a příslušenství

Čistič ploch

Čištění velkých ploch a rohů bez stříkanců.

Čistič ploch kartáč Power

Ideální na schody a hrany. Odstraňuje odolné nečistoty.


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.