Příslušenství pro víceúčelové vysavače

Víceúčelové vysavače se mohou stát ještě lepšími pomocníky při práci v domácnosti, garáži nebo kolem domu s doplňkovým příslušenstvím.

Jednotlivé příslušenství pro vysavače jsme rozdělili dle jednotlivých řad strojů.

Výběr podle typu vysavače

Autohubice pro víceúčelové vysavače

Příslušenství pro vysavače řady WD 1

 

AKU víceúčelové vysavače s označením WD 1 jsou šikovnými pomocníky v domě i okolo něj. Jsou vhodné na základní úkoly a můžete si je ještě vylepšit o další praktické příslušenství, jako je hubice do auta, extra dlouhá spárová hubice apod.


Lapač prachu při vrtání

Příslušenství pro vysavače řady WD 2

 

Víceúčelové vysavače řady WD 2 nabízí bohatou nabídku příslušenství, díky kterému se práce v domě nebo kolem něj, stane ještě pohodlnější.


Kartáč na čištění palubních desek a koberečků

Příslušenství pro vysavače řady WD 3

 

Multifunkční vysavače řady WD 3 se postarají už o kus práce. Vylepšete si výbavu o další praktické příslušenství, které vám pomůže jak při menších rekonstrukcích, tak při péči o interiér vozidla.


Vysávání auta

Příslušenství pro vysavače řady WD 4, 5 a 6

 

Víceúčelové vysavače na mokré a suché vysávání řad 4, 5 a 6 nezklamou i velmi náročného uživatele. Jejich vysoký výkon vás oslní a stroj si můžete navíc vylepšit o další praktické příslušenství.


Filtry do víceúčelového vysavače

Příslušenství pro vysavače na popel

 

Vysavače na popel a suché vysávání jsou další speciální řadou multifunkčních vysavačů. Zde k nim najdete potřebné příslušenství.


Baterie a nabíječky pro AKU víceúčelové vysavače

Baterie a nabíječky pro AKU víceúčelové vysavače

 

Zde najdete kompletní nabídku nabíječek, baterií a výhodných setů pro všechny Kärcher AKU víceúčelové vysavače. Vybírejte vždy podle platformy 18 nebo 36 V, kterou má váš stroj.


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.