AKU ruční vysavač

Malý ruční vysavač Kärcher s označením CVH 2 bude vždy po ruce připraven do akce. Už vás nezaskočí žádné rozsypané drobky, ani jiné další malé suché nečistoty. Výkonný ruční vysavač je extrémně skladný a rychle vás zbaví všech drobných nečistot. Už žádné vytahování velkého vysavače nebo smetáčku s lopatkou.

Aku ruční vysavač

AKU ruční vysavače produkty:


Ruční vysavač Kärcher

Výkonný pomocník pro každodenní úkoly


Nečistoty nemají proti našemu aku ručnímu vysavači šanci: CVH 2 je lehký, kompaktní, snadno se s ním manipuluje a je zvláště vhodný jako váš spolehlivý pomocník pro každodenní úklid kuchyně, obývacího pokoje, ložnice i auta.


Müsli pod stolem? Stelivo pro kočky po bytě? Hlína po přesazování interiérových květin? Díky výkonnému řešení problémů se to všechno stane minulostí. Dobíjecí ruční vysavač spojuje kompaktní design a vysoký výkon, který umožňuje vysávání větších drobků – kdekoli, kdykoli a s maximální mobilitou.

Ruční vysavač Kärcher

Účinný filtrační systém


Dokonalý lapač nečistot: dvoustupňový filtrační systém díky svému předfiltru (jemné kovové síťce) účinně zadržuje větší částice prachu. Výhodou je hygienický filtr HEPA 12 (EN 1822:1998), který zajišťuje čistý odpadní vzduch a úspěšně zachycuje i ty nejjemnější částice - lze jej také snadno vyčistit a vyměnit. Tím se životnost ručního vysavače ještě prodlouží.


15 % SLEVA NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

Přihlaste se k odběru novinek a získejte:

√ 15 % sleva na první nákup.

√ Přednostní informace o akčních nabídkách.

√ Praktické tipy k zakoupeným produktům.

√ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

Přihlásit se k odběru novinek

VÝHODY MYKÄRCHER

Přidejte se do naší Kärcher rodiny: zaregistrujte se do myKärcher a získejte:

√ Uvítací slevový kód ve výši 15 %.

√ Stav a přehled o všech objednávkách na jednom místě.

√ Pohodlné on-line odbavení záručního i pozáručního servisu pro stroje řady Home & Garden.

 

Registrovat se do MyKärcher