Vysavače s vodním filtrem

Kärcher má pro všechny, kteří si zakládají na maximální čistotě a čistém vzduchu v místnosti extra nadílku čerstvosti: vysavač s vodním filtrem se postará o čisté podlahy, čerstvý, čistý vzduch a tím pádem o příjemné klima v místnosti.

Vysavač s vodním filtrem

Vysavače s vodním filtrem produkty:Vysavač s vodním filtrem DS 6

Vysavač s vodním filtrem DS 6


Vysavač DS 6 s vodním filtrem zaručuje nejen čisté podlahy, ale také čerstvější vzduch, který je až z 99,5 % bezprašný. To znatelně zlepšuje vzduch a tím i vnitřní klima. Dobré pro všechny – nejen pro alergiky.

Jak funguje vysavač s vodním filtrem?


Na rozdíl od standardních sáčkových vysavačů, využívá vodní filtr DS 6 přirozenou sílu vody. Voda ve filtru se pomocí silného sacího výkonu otáčí vysokou rychlostí. Vysáté nečistoty jsou tímto vodním vírem účinně odfiltrovány ze vzduchu a jsou okamžitě zachyceny ve vodní lázni. Bezsáčkové vysavače s vodním filtrem tak vypouští pouze mimořádně čerstvý vzduch, což ocení nejen alergici. Vše se obejde bez filtračních sáčků, ve kterých se mohou množit alergeny. Vysátí prachoví roztoči se jednoduše vylijí společně s vodou. Dalším přínosem pro alergiky je fakt, že prach se po vyprázdnění filtru již dále nevíří.

  1. Bezsáčkový vysavač s vodním filtrem má efektivní hlavní filtraci v průhledném vodním filtru. Všechny hrubé částečky nečistot jsou spolehlivě uzamčeny a sací výkon zůstává konstantní.
  2. Přechodový filtr je omyvatelný a proto má dlouhou životnost. Filtruje nepatrné vzdušné částice z kondenzovaného vlhkého vzduchu
  3. Výhodou vysavače s vodním filtrem je filtr HEPA 12. Zachytí 99.5 % pylu, houbových spór, bakterií a výměšků prachových roztočů.
Filtrace vodního vysavače

15 % SLEVA NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

Přihlaste se k odběru novinek a získejte:

√ 15 % sleva na první nákup.

√ Přednostní informace o akčních nabídkách.

√ Praktické tipy k zakoupeným produktům.

√ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

Přihlásit se k odběru novinek

VÝHODY MYKÄRCHER

Přidejte se do naší Kärcher rodiny: zaregistrujte se do myKärcher a získejte:

√ Uvítací slevový kód ve výši 15 %.

√ Stav a přehled o všech objednávkách na jednom místě.

√ Pohodlné on-line odbavení záručního i pozáručního servisu pro stroje řady Home & Garden.

 

Registrovat se do MyKärcher