Vysavače s vodním filtrem

Čisté podlahy, čistý vzduch. Bez kompromisů! Vodní vysavače jsou jedním z nejefektivnějších způsobů, jak udržovat čistotu domova. Tyto vysavače používají vodu jako filtr, což znamená, že jsou schopny zachytit i ty nejmenší částice prachu a alergenů.


Vysavače s vodním filtrem produkty:Vysavač s vodním filtrem DS 6

Vysavač s vodním filtrem DS 6


Nádech, výdech. Čichněte si skutečně čistého vzduchu díky vodnímu filtru vysavače DS 6. Domácnost je v mžiku zbavena 99,5 % prachu způsobujícího alergie, pocitu ztěžklého vzduchu a veškerých dalších nečistot, které se nedaří odstranit konvenčními způsoby.

Jak funguje vysavač s vodním filtrem?


Na rozdíl od mechanického zachycování nečistot sáčkovým filtračním systémem běžných vysavačů, využívá vodní filtr účinný mechanismus vodního víru poháněný silným sacím výkonem, který spolehlivě a hygienicky zachytí veškeré domácí nečistoty. Bezsáčkové vysavače s vodním filtrem tak okamžitě čistí a osvěžují nejen povrchy, ale především i okolní vzduch, což ocení nejen milovníci mimořádné čistoty, ale především alergici.

Zapomeňte na filtrační sáčky. Čištění probíhá naprosto hygienicky, bezprašně a bez kontaktu s nečistotami. Vysáté nečistoty, prach i alergeny jednoduše vylijete společně s vodou.

  1. Bezsáčkový vysavač s vodním filtrem efektivně odfiltruje hrubé nečistoty hlavním vodním filtrem, odkud nemají šanci uniknout ani snížit sací výkon.
  2. Jemné vzdušné částice zkondenzovaného vlhkého vzduchu jsou poté zachyceny v omyvatelném přechodovém filtru s dlouhou životností.
  3. Veškeré alergeny nakonec spolehlivě pohltí hygienický filtr HEPA 12. Vaše domácnost je tím dokonale zbavena pylu, houbových spór, bakterií a výměšků prachových roztočů.
Filtrace vodního vysavače

Hlavní výhody vysavačů s vodním filtrem


Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.