AKU nůžky na větve a prořezávací pilky

Řezání a prořezání větví bez námahy.

Řezání větví a větviček může být namáhavé a náročné. Nicméně díky aku nůžkám na větve a prořezávací pilce Kärcher je to dnes mnohem jednodušší a rychlejší než kdy dříve. Tyto výkonné nástroje nezatěžují klouby a nepotřebují žádnou velkou fyzickou sílu k tomu, aby vytvořily nový prostor pro růst a rozkvět keřů, keříků a stromů. Bez ohledu na to, zda potřebujete zastřihnout růžové keře, přerostlé keře nebo mladé stromky, s výkonnými výměnnými bateriemi Kärcher Battery Power jste vždy připraveni na akci - dokonce i když jste daleko od elektrické zásuvky.

Nůžky na větve produkty:

0 produkty/ů


Osoba řezání větve s prořezávací pilou


Aku prořezávací pilka

Akumulátorová prořezávací pila PGS 4-18 od Kärcher je určena k řezání větví o průměru až 80 milimetrů. Odnímatelná rukojeť pro větve na přímočaré pile umožňuje bezpečné a snadné použití a zabraňuje sklouznutí nástroje. Prémiový pilový list německé výroby lze vyměnit bez potřeby jakéhokoli nářadí. A s 738299, který je k dispozici jako volitelné příslušenství pro přímočarou pilu (není součástí dodávky), nebyla práce ve výškách do 3,5 metru nikdy jednodušší. To vše dělá z PGS 4-18 multifunkční nástroj kombinující vlastnosti zahradního nářadí a elektrického nářadí, jako je pokosová pila, přímočará pila a nůžky na stromy v jediném produktu.

Vlastnosti prořezávací pilky


Aku nůžky na větve

Řezání větví je nyní snazší než kdy předtím: aku nůžky na větve a jejich vysoce kvalitní nůž lze použít k řezání větví až do průměru 3 cm bez použití síly a bez ohledu na to, jak obtížně jsou dosažitelné. Konstrukce obsahuje dvě ostré čepele. Jedna čepel je zaoblená, což zabraňuje klouzání větví a větviček. Když jsou nůžky zavřené, obě čepele se překrývají a vytvářejí čistý řez, díky čemuž je nástroj vhodný i pro jemnější rostliny. Čepele jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají povrchovou úpravu Teflon®, aby se na ně nelepila rostlinná míza. Hák na větve pod čepelí je určen k uvolnění řezaných větví, které uvíznou na stromě.

Vlastnosti nůžek na větve


Kärcher Battery Power battery platformy

Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.