AKU odstraňovače plevele

Držte plevel pod kontrolou snadno a bez zbytečné námahy. Kärcher odstraňovač plevelu je poháněn AKU pohonem, s plevelem tak zatočíte i v tom nejodlehlejším koutě zahrady.

Bateriové platformy Kärcher jsou kompatibilní s dalšími AKU stroji Kärcher. Kombinovat lze vždy buď platformu 18 V nebo 36 V.

Odstraňovače plevelu Kärcher produkty:

0 produkty/ů

Originální příslušenství, čisticí prostředky a náhradní díky Kärcher

Originální příslušenství a náhradní díly

> Příslušenství pro odstraňovače plevele

Náhradní díly k odstraňovačům pleveleOdstraňovač plevele Kärcher


Vyhrajte bitvu s plevelem!

Vyhrajte bitvu proti plevelu snadno, rychle a bez námahy s novým bateriovým ostraňovačem plevelu Kärcher WRE. Inovativní rotující kartáčová hlava a vyměnitelná 18 V lithium-ion baterie efektivně odstraní plevel. Díky výškově nastavitelné rukojeti budou vaše kolena a záda ochráněna před obvyklým nepohodlím.


Funkce odstraňovače plevelu

Inovativní kartáčová hlava

Díky speciálně upraveným nylonovým štětinám a rychlosti až 2 800 otáček za minutu lze povrchové plevele a mech bez námahy odstranit ze schodů a kamenných povrchů.

WRE 18-55 úklid terasy

Otočná čisticí hlava

Stisknutím tlačítka lze upravit naklonění čisticí hlavy tak, aby se odstranil plevel pod překážkami, jako jsou třeba lavičky. Přizpůsobit lze i výška zařízení dle výšky uživatele.

WRE otočná čisticí hlava

Výměna štětin bez použití nářadí

Štětiny lze okamžitě vyměnit bez použití nářadí. Jednoduše odšroubujte a odstraňte kryt a vložte nový proužek štětin. Bez námahy a rychle.

Výměna štětin WRE

Použití odstraňovače plevelu


Příklady povrchů a typy plevele


Bateriové stroje a zařízení Kärcher

Odstraňovač plevelů WRE funguje s 18 V baterií Kärcher Battery Power. Zjistěte, jaké další produkty jsou kompatibilní s 18 V baterií Kärcher Battery Power.

Karcher.cz | newsletter

15 % SLEVA* NA PRVNÍ NÁKUP A DALŠÍ VÝHODY

  • ✓ 15 % sleva* na první nákup.
  • ✓ Pravidelné speciální slevové nabídky.
  • ✓ Praktické tipy k zakoupeným produktům.
  • ✓ Každý rok sleva k Vašemu svátku.

*Sleva platí na řadu Home & Garden. Vyjma bílé řady Premium, akčních a již zlevněných produktů nebo produktů za dlouhodobě nízké ceny.