connected cleaning keyvisual

Budoucnost čištění právě teď

Objevte svět propojeného čištění. Jste připraveni? S našimi digitálním řešením pro vás vyvíjíme portfolio digitálních produktů, ve kterém všechny komponenty hladce spolupracují.

V kombinaci se softwarem vytvářejí naše moduly efektivní synergie: ruční čištění a stroje, umístění, plánování nasazení, hlášení - celá infrastruktura vašeho čisticího parku. Budoucí možnosti čištění jsou téměř neomezené. Představte si, že vaše plánování čištění probíhá automaticky, koordinováno s aktuální povětrnostní situací a počtem lidí na různých podlažích, které jsou hlášeny automaty na vodu nebo výtahy. A co kdyby byly čisticí prostředky automaticky doobjednány a dodány podle spotřeby? Neustále pracujeme na vývoji těchto a mnoha dalších skvělých funkcí pro vás.

Service Partner ONE Logo

Service Partner ONE GmbH

Service Partner ONE GmbH se sídlem v Berlíně nabízí radikálně nový digitální systém speciálně vyvinutý pro poskytovatele služeb v budově. Technologická platforma digitálně integruje a propojuje celý hodnotový řetězec a jeho účastníky. Pro nejlepší možný servisní zážitek.

Kärcher: Frau mit Handy

Pro poskytovatele stavebních služeb a jejich zákazníky

Od vytvoření objednávky, přes disponování a poskytování služeb až po odesílání faktur, aplikace ONE digitálně propojují celý proces a jeho účastníky.

verfügbar im Appstore

Intuitivní aplikace

Na rozdíl od tradičních poskytovatelů softwaru kombinuje ONE ve svých aplikacích kombinaci jednoduché a intuitivní použitelnosti, řadu běžných softwarových řešení, jako je CRM, ERP, DMS, Work Force Management a IoT, mimořádné pohodlí, mobilní dostupnost a nízké ceny.

Dynamic services

Digitální platforma

Poskytovatelé služeb v oblasti budov musí ve svém provozním podnikání jednat pružně a dynamicky. S ohledem na inovativní technologie jsou výrazy jako „zpracování v reálném čase“ a „digitální transformace“ módními slovy. To však často znamená, že společnosti musí přizpůsobit své operační systémy. Servisní partner ONE nabízí holistický systém a službu založenou na potřebách z cloudu, která zaručuje škálovatelnost, dostupnost mobilních zařízení a nízké náklady, stejně jako maximální zabezpečení.

Menschen im Gespräch

Pro zlepšení procesů

ONE vytváří standardizované, automatizované a digitálně zabudované procesy. ONE může snížit náklady na správu a správu až o 40%. Díky „dynamickým službám“ může ONE snížit provozní náklady až o 20%. ONE vytváří flexibilitu a zvyšuje celkovou kvalitu služby, a tím i zákaznickou zkušenost.